Jak zabránit opětovnému objevení se herpesu? Zajímavosti


Jak zabránit opětovnému objevení se herpesu? Zajímavosti

Mnozí mají tendenci se dostat nemocný recidivující onemocnění, které postihuje orgány jsou oslabeny genetika, špatné návyky, nedostatek živin, jako jsou. Herpes - jednou z nejčastějších takových případů, což je více problémem vzhledu a není vážnou hrozbou pro zdraví.

V tomto článku se budeme vysvětlovat, proč někteří lidé jsou náchylní k častému výskytuvirus, a jak to lze léčit přírodními prostředky.

Co je herpes?

Herpes - malá vředy nebo puchýře, které se objevují kolem rtů pomocí herpes simplex virus typu první (HSV-1). Ačkoli se to nejčastěji vyskytuje, někdy herpes může ovlivnit jiné části těla.

Obvykle všechno začíná mírné brnění nebo svědění a postupně tvořily puchýře svědění ještě víc, a může dokonce ublížit.

Proč se to objeví znovu?

Málokdo ukázal příznaky tohoto viru pouze jednou v životě. Koneckonců, obvykle herpes se objeví čas od času, protože virus neustále zůstává v těle.

Obecně může být virus HSV-1 zachycen v dětství a je přenášen prostřednictvím kontaktu. Potom proniká do těla skrz kůži a navždy leží v nervových buňkách.

Pod vlivem určitých faktorů je virus aktivován a herpes se objevuje na jejím rtu. Nemusí se projevovat u jiných lidí, protože zůstává neaktivní nebo v klidu.

Faktory, které způsobují virus

Přesné faktory neznámé. Ale tady jsou některé z nich, které mohou pomoci aktivovat virus:

 • Stres. Stres vede k nerovnováze v těle a snižuje přirozené ochranné účinky těla. Ve většině případů herpes ohnisko nenastalo v období stresu, a právě po něm, když tělo uvolňuje a snaží se obnovit jeho normální rytmus.
 • Infekce a horečka způsobená jinými patogeny, včetně jiných částí těla.
 • Léky. Některé léky, zejména antibiotika, mohou oslabit imunitní systém a aktivovat herpes virus.Hormonální změny.
 • Nejčastěji jsou spojeny s menstruací nebo těhotenstvím.Extrémní povětrnostní podmínky
 • . Nadměrné vystavení slunečnímu záření a náhlé změny teploty mohou zvýšit šanci na opar.Alergie nebo nesnášenlivost některých přípravků.
 • Někdy tělo nemůže správně tráví potravu, včetně glutenu, laktózy, sóje, určitých druhů ovoce atd.V tomto případě je obtížné určit důvod, protože reakce se nezobrazí okamžitě. Poruchy střev.
 • Podle některých výzkumníků může být herpes známkou zánětu nebo vředů střevních stěn.Přírodní prostředky

Je důležité analyzovat tyto faktory, abyste přesně určili, co vám může poškodit.

Pokud se naučíte ovládat je, pak se herpes vyskytuje méně často. Zde jsou některé přírodní prostředky pro prevenci a léčbu herpes:

pivo droždí.

 • Tato přísada čistí pokožku a také pomáhá vyrovnávat nervový systém. Echinacea
 • . Léčivá rostlina, která je dobře známá svou schopností posilovat imunitní systém. Může být užíváno v období roku, kdy máte nejpravděpodobnější onemocnění nebo při změně sezón.Propolis.
 • Toto přírodní antibiotikum posiluje přirozenou ochranu těla a posiluje ho. Propolis lze užívat nebo aplikovat přímo na herpes.Chovatelská stanice (plantago psyllium)
 • . V případě, že herpes ohniska souvisejícího s střevní problémy, toto vlákno může regulovat trávení a zbavit jej bez podráždění střeva.Je také třeba věnovat pozornost stravě a předat test potravinové tolerance nebo potravinové alergie.

Jestliže jste přestal jíst problémové potraviny pro tělo, a to nejen bude prevence herpes, ale také výrazně zlepšit zdravotní stav.


Příznaky rakoviny prsu, které jsou všechny ženy by měly vědět,

Příznaky rakoviny prsu, které jsou všechny ženy by měly vědět,

Zajímavá fakta Rakovina prsu je jedním z nejčastějších zhoubných nádorů u žen. Ve skutečnosti se jedná o druhou příčinou úmrtí v celé populaci, proto je nutné znát příznaky rakoviny prsu. I když postupy a metody detekce značně rozvinutý, stále je jedním z nejagresivnějších druhů rakoviny, protože jeho snadnou distribuci.

(Zajímavosti)

7 Tajemství čisté stříbro doma

7 Tajemství čisté stříbro doma

Zajímavých informací o stříbrné Některé odrůdy nezmizí vůbec, protože jsou vyrobeny během procesu pokovení, která aplikuje tenkou vrstvou rhodia kovového povrchu. Nicméně, mnoho lidí má starověké stříbro, které nakonec tlumí pod vlivem prachu a dalších environmentálních faktorů. Na rozdíl od obecné víry, stříbro není oxidováno.

(Zajímavosti)