Jak zabránit kvasinky infekci přírodní prostředky


Jak zabránit kvasinky infekci přírodní prostředky

Kvasinky infekce je druh kvasinek Candida. Stávají se častěji, než si dokážete představit. kvasinkové infekce považují

povrchové onemocnění. Jsou skupina onemocnění, která také zahrnuje onemocnění ústní dutiny. Nicméně, tato skupina také zahrnuje některé systematické a smrtelných onemocnění, která mají vliv na lidi s oslabeným imunitním systémem. Tento článek vám řekne, jak k prevenci kvasinkových infekcí a léčit je.

Co byste měli vědět o kvasinkovou infekci

Při chovu kvasinky Candida

vymkne kontrole v našem těle, může dojít k některým chorobám. Jednou z nich je vaginální kvasinková infekce. Nicméně tyto kvasinky může také způsobit dýchací, kůže a gastrointestinální poruchy. Nejprve byste měli vědět, že

tato houba žije uvnitř. Nezáleží na nás vliv vůbec, pokud je pod kontrolou. Pokud zaznamenáte příznaky kvasinkové infekce by měla kontrolovat nejen jim, ale poradit se s gynekologem. Symptomy:

svědění nebo podráždění

  • vřed (kvůli poškrábání) bolest
  • , zánět a zarudnutí
  • hustý, bílý vaginální bolest výtok
  • při močení bolest
  • během nebo po pohlavním styku
  • časté zápachy
  • kvasinkovou infekci - je velmi častým problémem pro ženy .

Ale nebojte se příliš napoprvé.

Asi 75% žen po 15 letech utrpení nebo bude trpět kvasinkovou infekci v průběhu jejich života. však příznaky mohou být nepříjemné a dokonce i bolestivé. Pokud k tomu dojde, dávejte pozor na ně, pokud budou i nadále otáčet.

Existují určité momenty a reakce, když jste často trpí kvasinkových infekcí. Mezi ně patří: těhotenství

  • diabetes léčba antibiotiky nebo poruchami kortikosteroidy imunitního systému
  • hormonální změny Jak mohu zabránit kvasinkovou infekci?

léčba tohoto onemocnění

genitálií může vyžadovat léky a čas. Jak se říká: „Prevence - je lepší než léčba“. To je správné v případě kvasinkových infekcí. Zde je několik užitečných

každodenní návyky, aby se zabránilo chov Candida v těle: 1. Buďte opatrní, jaké léky užíváte

Některé nemoci vyžadují užívání antibiotik. Pokud potřebujete užívat antibiotika, kontaktujte svého lékaře, abyste zjistili, jaké vedlejší účinky a nežádoucí účinky jsou tyto léky.

Mnoho antibiotik zabíjí prospěšné bakterie. To platí také pro ty, které jsou kontrolovány Candida a dalšími houbami.Zeptejte se svého lékaře, pokud existují jiné léky, které můžete užívat k léčení poruchy. Pokud existuje, pokuste se najít ty, které nepoškodí dobré bakterie v těle. Pokud tomu tak není,

doporučujeme, abyste probiotika vyvážili prospěšné bakterie.

2. Udržujte dobrou intimní hygienu To je velmi důležitý krok k vyloučení kvasinkových infekcí. Stojí za to používat bílé nebo neutrální mýdlo. Nepoužívejte parfémované ani kyselé mýdlo. Neměli byste také kouřit s bublinkami.

Nedoporučujeme používat vaginální sprchu, ale po sexu byste měli vyčistit vagínu.

Je třeba, aby jste vždy chodili na toaletu. Aby se zabránilo šíření mikrobů z konečníku do vagíny, vždy otřete přední část.

3. Vyměňte podložky a tampony

Je nutné být obzvláště opatrní při osobní hygieně během menstruace. Vyhýbejte se použití polštářků nebo tamponů po dobu několika po sobě jdoucích hodin. Změňte pokaždé, když se znečišťují nebo jdete na toaletu.

4. Používejte čisté ručníky

Ručníky mohou podporovat šíření infekcí kvasinek. Pokud je nemáte pravidelně měnit, jsou špinavé a mokré.

Doporučujeme měnit ručník každý den nebo každý druhý den.

5. Používejte bavlněné prádlo

Některé syntetické materiály, jako je spandex, zvyšují pocení pohlavních orgánů. Přispívá k rozvoji bakterií a hub. Vždy je lepší nosit přírodní bavlněné prádlo. Kromě toho by neměla být příliš strnulá. To umožňuje větrání a vysoušení vlhkosti.

Totéž o kalhotách.

Úzké kalhoty nepomáhají odstranit pot.

Zvyšují také teplotu. Na druhé straně, zvyšuje proliferaci

houb Candida

. 6. Monitorujte hladiny cukru v krvi Existuje dlouhotrvající vztah mezi cukrovkou a kvasinkovými infekcemi. Když hladiny cukru v krvi vybočují z kontroly, kvasinky v těle roste rychleji. Současně máte větší pravděpodobnost, že trpíte infekcí.Přírodní léčiva pro kvasinkové infekce

Pokud trpíte infekcí kvasinkami, postupujte podle výše uvedených tipů, abyste zabránili návratu infekce.

Zde jsou některé domácí opravné prostředky, které můžete použít k boji:

Jogurt

Jogurt je velmi užitečné. Díky mléčným probiotikům pomůže tělu bojovat proti mnoha houbám. Jogurt může být také použit k prevenci infekcí. Některé ženy

vložily jogurt do postižené oblasti pro místní ošetření. Peroxid vodíku

Tato chemikálie je schopna léčit rany, takže je užitečné, pokud máte vředy v důsledku poškrábání. Peroxid může také vyléčit jakékoliv jiné rány nebo poškozené infekce kvasinkových tkání.

Aplikujte ho na bavlněný tampón nebo pomocí vaginálního máčení.Pokud potřebujete něco méně agresivního, promícháme jej se stejnými částmi vody.

Přírodní byliny

Chcete-li bojovat proti tomuto problému, musíte pít čaj z Echinacea a hospodářských zvířat.

První má schopnost posílit imunitní systém. Druhá může zhoršit pálení a svědění. Můžete je pít denně, pokud máte infekci.

Esenciální oleje

Můžete použít také dva doporučené esenciální oleje: olej z čajovníku a kokosový olej. Nezapomeňte je před použitím zředit vodou. Můžete také vysušit hladké máslo, jako je mandl nebo olivový olej, abyste je zředili. Jsou dokonale vhodné pro boj s vaginálními infekcemi kvasinek. Po koupání použijte vatovou bavlnu k nanášení oleje.

Nezapomeňte ji opláchnout později.


5 Přírodních prostředků pro cholesterol

5 Přírodních prostředků pro cholesterol

Nedávno jste absolvovali lékařskou prohlídku a dostali neočekávané prohlášení o vysokém cholesterolu v těle? Ve skutečnosti se to děje mnohem častěji, než si dokážete představit. Bohužel dnes je zvýšení cholesterolu poměrně rozšířeným jevem, protože potraviny průmyslového původu obsahují mnoho škodlivých látek, které škodí tělu.

(Lidových opravné)

Jak čistit bronchiální trubice v přírodních prostředcích

Jak čistit bronchiální trubice v přírodních prostředcích

Když potřebujete čisté průduchy ? Pokaždé, když dojde k problémům s nimi spojených, jako je zánět nebo nadměrná akumulace hlenu, což vám brání v dýchání volně. Jak víte, tyto problémy vyžadují zvláštní léčbu a péči. Nezáleží na tom, jak starý jste: děti i dospělí mohou trpět bronchiálními problémy. V tomto článku vám poskytneme několik tipů, které byste měli sledovat doma, protože vám pomohou zabránit komplikacím, ke kterým dochází čas od času.

(Lidových opravné)