Jak ponechat všechno za


Jak ponechat všechno za

Ponechat všechno neznamená ukončit to, co máš teď. Tato věta nemá vždy negativní konotace, nebo fatální, někdy je prostě říci ano, povzdech, je-li truchlit, protože je třeba začít něco nového.

Nechte všechno - je to někdy jako "začít od začátku". Samotná tato fráze může mít mnoho zajímavých významů.

"Začátek první" je začít znovu, zachová si svou podstatu, ale nechat se udělat krok v neznámém. Je to projev odvahy, který může být dokonce osobní potřebou.

Samozřejmě, neměli byste přijmout spor nebo okamžik slabosti jako znamení, že musíte "opustit všechno". Tak to nedělej.

V dnešním článku bychom vám chtěli dát několik tipů pro tyto důležité momenty. Ve chvílích osobní krize může být změna nejlepší z hlubokého a nenapravitelného neštěstí.

Vaším jediným cílem by měla zůstat stejná:zlepšit sám sebe jako člověka, postarat se o své vlastní emoce, aby se cítili s tím, kdo jste a udržovat své vlastní blaho.

Dáme vám pár tipů. Když

nechat všechno - je to jediná možnost

Jsou chvíle, kdy máte pocit, že loď, která závěje pokud vás aktuální život přivedl zpět, a jste ztratili kontrolu nad vším. Důvody mohou být následující:

 • Práce, která porušuje vaše práva jako lidské
 • nezdravých nebo toxické vztah, kde se konečně ztratil důstojnost
 • Být součástí rodiny, která nerespektuje nebo ocenit ty

Všechny výše uvedené příklady popisují dobře komplex momenty, které jsou poznamenány frustrací a zoufalstvím.

Když vás situace zasáhne, musíte odpovědět. Musíme říci, že ne každodenní mučení, samoobětování, dokud nebudete mít nic. V životě jsou chvíle, kdy je třeba udělat. Zanechat vše se stane jedinou možností.

Jak zjistit, zda se má tento krok učinit

Jak jsme již na začátku poznamenali, nepoužívejte moment obtížnosti jako pohon.

Každý má své vlastní rozdíly s prostředím. Kromě toho budete procházet určité časové období, které jsou složitější než jiné, potíže v práci a těch klasických vzestupů a pádů ve vztahu s partnerem.

Obtížné momenty mohou být někdy osobní problémy, které je třeba naučit překonat.

Existuje však mnoho nápadů, které vám mohou pomoci

rozhodnout, jestli budete pokračovat v boji nebo opustit vše. Podívej se na svou duši, pojď ke své podstatě. I přes současnou složitost života je to váš vnitřní hlas, který vám říká, zda bojovat nebo ne.

 • Pokud jste ve vztahu, musíte analyzovat spoustu různých aspektů. Zjistěte, zda váš partner investuje stejné úsilí, sny a emoce stejně jako vy.
 • Podívejte se na rovnováhu vašeho vztahu. Pokud jste vždy na jedné straně sporu, vždy ustupující slzami nebo útoky, pak nemáte jinou možnost.
 • Pokud není respekt, pak láska není pravda. Pokud láska není sladká,
 • je čas začít všechno jako první. Nechte to všechno - projev odvahy

Pokud vás někdo nemiluje, neptejte se na lásku. Když vidíte, že komunikace s rodinou je založena na emocionálním vydírání, stojí za to odejít.

Pokud zjistíte, že vaše práce má vliv na zdraví, je načase podniknout kroky.

Nicméně, existují chvíle, kdy se všechny tyto aspekty mohou navzájem propojit.

Špatná práce, problémy se vztahem nebo nedostatečná podpora z prostředí vám mohou "začít od začátku". Bude to věc odvahy, která vás zpochybní.

Nezapomeňte:

jste pilířem svého vlastního života. Pokud se necháte selhat, všechno ostatní padne. Takže musíte udělat následující: Klíče, které se mají změnit

Povězte nám o vaší situaci. Buďte vytrvalí a otevřeně mluvte o svých potřebách, jak se cítíte, přes to, čím procházíte.

 • Pokud nechcete vidět žádné změny, pokud se situace nezmění, a to navzdory vysvětlení svých pocitech, je čas posunout kupředu.
 • Vykřikněte, jestliže to potřebujete k ulehčení emocionální zátěže. Představte si, jak byste se v nadcházejících měsících chtěl podívat.
 • Přemýšlejte o sobě jako o šťastné, klidné a harmonické osobě. Zasloužíte si mír. Umístěte okraj s bouřemi. Abyste to dosáhli, nemáte jinou možnost: nechte všechno a podívejte se na nový horizont.
 • Vše, co musíte udělat, je realistické. Mějte na paměti, že je to snadná cesta, ale

stojí za to překonat.


3 Způsoby, jak se zbavit frustrace a stát se silnější

3 Způsoby, jak se zbavit frustrace a stát se silnější

Cítíte spleť v krku a bolesti břicha. Dýchání se mění. Jste v srdci zklamání a zvedl vás do pasti. Ale můžete to nechat. Pozitivní stránka zklamání je, že vám dává příležitost se naučit a uvědomit si, že jste to udělali špatně a najít řešení, které se znovu neublíží. Za tímto účelem je důležité vynaložit úsilí na úpravu některých získaných návyků, které mohou být zcela nevhodné, jako například čekání.

(Sex a vztahy)

8 Náznaky, že jste zradil

8 Náznaky, že jste zradil

Jak všichni víme, vztahy nejsou nikdy dokonalé, a někdy mohou být dost složité, ale my se často snaží ignorovat, co se skutečně děje, nebo důvody náš vztah se rozpadl. Když jsme konečně uvědomit, že něco není v pořádku, problém je mimo kontrolu důsledku dlouhodobého nedostatku komunikace nebo intimity mezi milenci.

(Sex a vztahy)