Jak uzavřít póry přirozeně


Jak uzavřít póry přirozeně

Několik různých faktorů může způsobit, že póry vypadají otevřené a neatraktivní. Může to být způsobeno nedostatkem dobrého peelingu, špatné péče o pleť, dědičnost, poškození sluncem, akné, nevyváženou stravu atd. V tomto článku vysvětlíme, jak můžete zavřít póry přirozeně, aby se pokožka vypadala krásněji.

I když se zdá, že modely v televizi, filmové hvězdy a reklam - lidé s porcelánovou pleť, které obecně mají nedostatky, většina obyčejných lidí jsou obvykle široce otevřené póry, které jsou někdy nemožné skrýt nebo minimalizovat. Přinejmenším jsme tomu věřili. Existují různé přírodní prostředky, které pomáhají uzavřít póry a předvést krásu naší pokožky jako celku.

Kosmetické postupy pro prodloužené póry

Pravidelně postupujte podle těchto pokynů a postupně odstraňte vzhled otevřených a rozšířených pórů.

Oloupejte dvakrát týdně

To vám umožní zbavit se mrtvých kožních buněk, stejně jako jakékoliv nečistoty, které upchávají póry a způsobují akné a akné. Použijte navlhčenou látku navlhčenou v horké vodě a jemně protřete pokožku.

Vytvořte parní lázeň jednou týdně

To pomůže otevřít póry pro odstranění zbytků, nečistot a olejů. Póry se pak vrátí do normální velikosti. Je třeba vařit vodu v pánvi, a když začne bublat, strčte si tvář a přikryjte si hlavu ručníkem, jako byste byla nemocná. Opláchněte teplou vodou a důkladně osušte tvář. Aplikujte masku na obličej

Po dokončení parní lázně budou póry široce objeveny, což vám s těmito kroky poskytne ty nejlepší výsledky. Doporučuje se používat masky z jílu, protože odstraňují akné a absorbují přebytečný olej a také snižují velikost pórů.

Umyjte si obličej každé ráno

Když se probudíte, první věc, kterou musíte udělat, je umýt obličej teplou vodou a na obličej aplikovat domácí masku. Můžete to udělat smícháním poloviny šálku vody, 1/4 šálku mléka, dvě polévkové lžíce sódy a vaječného bílku. Hluboce odstraňuje póry a odstraňuje povrchové bakterie, které mohou ucpat póry. Opatrně otřete a opláchněte teplou vodou.

Hydrataci s aloe

Tato rostlina má mnoho léčebných vlastností, které se mohou postarat o vaši pokožku. Aloe může pomoci tónovat tvář, eliminovat nedokonalosti a chránit pokožku před vnějšími vlivy. Můžete mít rostlinku z aloe v domě, rozřezat list a získat gel zevnitř. Naneste ho na obličej a nechte ho opláchnout.

Domácí léky z otevřených pórů

Almond maska ​​

Rozdrťte 1/3 šálků mandlí na prášek. Smíchejte s trochou vody, dokud se netvoří tuk. Aplikujte na kůži od nosu až po zbytek obličeje.

Nechte působit po dobu půl hodiny a pak umyjte obličej teplou vodou. Opakujte tento postup několikrát týdně. Mashine

Toto je starý domácí prostředek k čištění pokožky, ale také pomáhá utěsnit póry. Během celého týdne

umyjte obličej před spaním a aplikujte malé množství tmelu s bavlněným tamponem. Nechte 20 minut a opláchněte studenou vodou. Kůže papáje ◊ Vyčistěte vnitřní kůži papáje na předem vyčištěnou kůži. Nechte je vypláchnout teplou vodou po dobu 11-20 minut. Tento domácí prostředek také

může odstranit pihy.

Majonéza Můžete to udělat sami smícháním vejce, citronové šťávy a oleje, nebo si můžete koupit v obchodě. Stačí jen položit lžičku majonézy na obličej a nechat ji na 20 minut (můžete také přidat do vlasů příjemný lesk). Vaše pokožka bude mnohem měkčí. Tuto metodu nepoužívejte, pokud máte mastnou pleť.

pomerančový džus

Jedná se o cenově dostupnou alternativu ke snížení neatraktivního vzhledu otevřených pórů. Kyselina dusičná tohoto ovoce slouží jako peeling, který odstraňuje póry. Vitamin C posiluje pokožku. Stlačte oranžovou barvu a ponořte bavlněný kotouč a naneste na kůži. Další možnost: nakrájejte oranžovou na polovinu a protřete ji pokožkou. V obou případech nechte pět minut a opláchněte studenou vodou.

Nedělejte to na jeden den nebo před odjezdem domů, protože kůže může vypadat skvrnitě.

Je lepší dělat tento postup večer. Smažená ovesná vločka Nalijte šálek ovesné vločky do kuchyňského robotu nebo mixéru. Rozdrvíte, až se dostanete prášek.

Přidejte ji do šálku teplé vody a promíchejte, až se vytvoří pasta.

Aplikujte ho na obličej a nechte jej úplně suché. Opláchněte pokožku teplou vodou. Kostky ledu Vezměte několik kostek ledu a položte je tváří v tvář na dobu ne více než 30 sekund, aby kůže nebyla vyhořela. Budete okamžitě cítit pružnost. Je to ideální po koupeli.

Soda na pečení

Vytvořte pastu míchání hladiny krmné sody a teplé vody. Masírujte obličej v kruhovém pohybu po dobu 30 sekund a opláchněte studenou vodou. Opakujte po celý týden a pak pouze třikrát týdně.


Přírodní prostředek pro suché a křehké vlasy

Přírodní prostředek pro suché a křehké vlasy

Máte suché vlasy? Důvodem může být trvalý pobyt na slunci, toxiny v životním prostředí, pravidelné používání chemických produktů. To jsou jen některé faktory, které způsobují nadměrnou suchost pokožky hlavy a vlasů. Suché vlasy - problém mezi ženami. Vyskytuje se, když vlasové folikuly nejsou schopné absorbovat vlhkost a živiny, pak vlasy se stávají křehké.

(Lidových opravné)

6 Rad pro odstraňování výrůstky na kůži

6 Rad pro odstraňování výrůstky na kůži

Přírodní prostředky výrůstky na kůži - jsou malé výstupky vytvořené na krku, ramen, očních víček a jiných částí těla. To je způsobeno akumulací kolagenu v tukových vrstvách pokožky , mohou se však vyskytnout i v důsledku tření. Ačkoli takové růsty nepředstavují žádné riziko pro zdraví, způsobují určité nepříjemnosti, protože mohou být zaníceny a snadno zraněny.

(Lidových opravné)