Jak uzdravit emocionální rány?


Jak uzdravit emocionální rány?

Kolikrát jste byl zraněn? Emocionální zranění se musí naučit zacházet, ale je to velmi obtížné, protože bolest nezmizí, trpíte příliš mnoho a někdy zůstane navždy.

Některé emocionální rány ovlivňují hlubší než ostatní. Některé zmizely bez stopy, ale existují i ​​ty, které zanechávají obrovskou jizvu, která se nikdy zcela nezhojila. Některé zranění se nikdy nestříhnou ... nebo jste si to alespoň mysleli tak daleko.

Možná si myslíte, že život by byl mnohem lepší, kdyby v něm nebylo žádné utrpení, kdyby vás nikdo nepoškodil .Nicméně si neuvědomujete, že všechny tyto bolesti jsou způsoby, jak získat životní zkušenost . To je to, co mění člověka, z něj roste jako člověk.Všechny životní události: pozitivní i negativní - nechávají nás na nás, ale špatné věci jsou okamžiky, které hluboce ublížili člověku.

Dnes chceme mluvit o tom, jak nejlépe léčit emocionální rány, aby se z nich učil a proměnil je v zážitek, který vám umožní lépe porozumět sobě i vašemu vlastnímu životu.

Postarat se o své emocionální rány, aby se dostali dobře

Emocionální rány jsou mnohem horší než fyzické

, ale oni a ostatní je třeba léčit. Kromě toho jsou kroky, které je třeba učinit k uzdravení emočních jizev, podobné těm, které jsou na těle řezané nebo modřiny.Pokud odmítnete tento problém řešit, pak začnete ignorovat svou bolest, odvrátit se od rány, dokud se nezačne infikovat, což způsobí ještě větší agónii nebo sumy.

Proto chceme věnovat pozornost krokům, které musí každý podniknout, aby léčil emocionální rány.

1. Kde je tvoje rána?

Za prvé, musíte přesně vědět, kde je bolest, určit zdroj bolesti. Nehledejte něco jiného, ​​ale hleďte hluboko uvnitř sebe a vyhledejte pomoc, pokud ho potřebujete.

Je možné, že nebudete schopni určit ranu sami a budete potřebovat nějakou radu.

Nebojte se cítit zranitelné a v žádném případě necítíte se stydět. Poté, co jste zjistili ránu a pochopit její příčinu, můžeme jít dál ... 2. pochopit, jak vážné rány

Pokud dostanete ránu, to je důležité vědět, jak je to vážné a zda vážná vůbec. Někdy může být bolest mnohem silnější, než se zdá na začátku, a v jiných případech je příčinou jen vaše

myšlenky .Nyní, když znáte zdroj bolesti, musíte studovat, abyste pochopili, co přesně by mělo být správné zacházení.

Nezapomínejte na problém, je třeba jej řešit osobně. 3. Čas léčit To je nejbolestivější okamžik. Vzpomínáte si na pocit pálení při otření alkoholu nebo

peroxidu vodíku

v hlubokém řezu? Stejný postup se týká emočních ran. Musíte se pohybovat vpřed pro všechny , v důsledku toho vás přivede k bodu obratu, kde budete muset projít zkouškou. Někdy stojí za to prostě otevřít oči a čelit realitě. Někdy budete nuceni najít řešení pro nepříjemnou situaci. Občas se stane, když máte k útěku, nebo truchlit a životní problémy ... 4. Give

hojení léčit v závislosti na závažnosti poranění, léčení může trvat dlouhou dobu. Samozřejmě, víte, že se to nestane v noci, takže je musíte dát sobě.

Bolest je normální. Léčení je obtížné. Ale

musíme vzpomenout, že život pokračuje a udržuje si hodně dobrého

pro vás. Nenechte bolest přemoci váš zrak. Emocionální rány lze vyléčit, pokud se podíváte do budoucnosti a nezapomeňte se usmívat. „Máte-li bolest srdce, a to navzdory skutečnosti, že se může zdát hluboký čas - velké radosti, které jim léčit“ (Christoph Martin Wieland). Doporučujeme vám, abyste si o

5 dětství emocionální trauma

cítit jeho uzdravení, protože každý dříve či později způsobil bolest v životě. Problém nastane, když ji ignorujete, a myslíte si, že nedostatek nadměrné pozornosti problému a času vám pomůže léčit. Kromě toho se nejedná o uzavření a odchod. Během procesu hojení by měla být každá rána v určitém okamžiku nemocná.

hojení ran emocionálních - příležitost dozvědět , která nás možná víc než cokoli jiného učí, že můžeme překonat strach a bolest, kterou cítíme kvůli zranění.


Náznaky problémů ve vztazích

Náznaky problémů ve vztazích

Sex a vztahy Když se vyskytnou problémy ve vztahu, to se stává docela zřejmé. však často nechtějí vidět ani připustit, že všechno pokazí a my jsme nešťastní. Tento článek vám dá nějaké stopy a nápisy, které by měly všimnout říci, že váš vztah není totéž, jak byste chtěli. důležitou otázkou ve vztazích 1.

(Sex a vztahy)

Jak se vypořádat se smrtí milovaného člověka sami sebe

Jak se vypořádat se smrtí milovaného člověka sami sebe

Ztráta někoho blízkého je součástí života. Ve skutečnosti, pokud je v tomto životě něco, to je smrt. Ačkoli některé kultury oslavují smrt, zatímco jiné ji považují za osvobození duše, v naší kultuře vidí v ní tragédii. Bolest, frustrace, vztek ... Tyto a další pocity nás překvapí. Někdy, pokud je necítíme, dokonce se cítíme špatně, protože nejsou.

(Sex a vztahy)