Jak používat přírodní produkty bělení zubů


Jak používat přírodní produkty bělení zubů

Přírodní produkty V současné době existuje mnoho stomatologické zákroky, které mohou pomoci udržet vaše zuby bílé a krásné. Nicméně nástroje, které jsou používány v průběhu těchto postupů bude nakonec vést k destrukci zubní skloviny.

Nechoďte do takových extrémů. Pokud chcete,vybělit zuby a zkusit přírodní prostředky. Jde o ně a budeme hovořit dále v článku.

způsobuje skvrny na zubní sklovinu

zubní skloviny je mírně porézní, takže ukládání skvrn z potravy. To vysvětluje vzhled po pití vína či borůvky, purpurové na zubní sklovinu v průběhu času. Ale to není problém, protože barva může být odstraněn jednoduchým kartáčováním. Přesto existuje několik dalších potravin a nápojů, které, pokud dlouhodobém používání, zuby postupně žloutnou a ztmavit v důsledku toho se stává docela neatraktivní.

barevný nátěr opuštění nápoje, které obsahují barviva, jako je káva, čaj a limonády. Cigarety a špatná ústní hygiena jsou také nepříznivě ovlivňuje úsměv, zejména zvýšit pórovitost zubů.

kyseliny obsažené v některých výrobků, do jisté míry také dojít k poškození zubní skloviny. A zejména použití výrobků, jako je maso, mléčné výrobky, vejce, citrusů, rafinovaný cukr, pivo, umělá sladidla, nápoje sycené oxidem uhličitým, nebo rostlinné oleje dále zhoršuje situaci. lze přidat seznam výrobků a sladkosti, ale jejich negativní dopad přímo úměrná množství spotřebované.

Typickou chybou je okamžitě po jídle zubat zuby. To může zabránit tvorbě dutin, ale neposkytuje zubní dobu zotavení smalt.

Na druhé straně, tam jsou produkty, které jsou schopné přirozený způsob, jak bělení zubů. Patří mezi ně ovoce a zeleniny, jako jsou hrušky, jablka, mrkev, paprika, květák, salát, brokolice a špenát.

určitý pozitivní účinek na vlákna, ostatní živiny a vytváří ochranný film na zubní sklovině, brání jeho barvu.

Totéž platí pro sýr, protože obsahují bílkoviny a tuky, které neutralizují kyselinu s jinými výrobky. Kromě toho přispívají k posílení sliny, která obsahuje fosfor a vápník, které podporují obnovitelné akce potřebné množství minerálních látek do skloviny.

Domácí bělení zubů recepty

 • Během 45 sekund, otřete zuby uvnitř z pomerančové kůry. To je známé jako jádro a obsahuje látku, která pomáhá udržet bílé zuby. Postup by měl být opakován za půl hodiny.
 • Vezmeme jahody, soda a děláme těstoviny. Jahoda působí jako přírodní bělící prostředek. Potřebujete pouze nakrájet malé kusy ovoce a smíchat s jinou složkou. Vložili jsme zuby a nechali jsme 20 minut, pak jsme se umyli. Po půl hodině zuby zuby jako obvykle. tuto metodu nepoužívejte příliš často (pokud je to možné, ne častěji než jednou za týden nebo jednou za dva týdny).

 • Používejte jeden kus papáje denně s jablkem. Tyto plody perfektně zpevňují dásně a současně udržují zuby bílou.
 • kartáček namočený v dřevěného popela a čistit zuby v obvyklým způsobem. Opláchněte ho teplou vodou a čistěte ji normální kartáčkem na zuby.
 • Dvě lžíce listu šalvěje vložily do sklenice vroucí vody. Nechte vychladnout a poté po jídle použijte jako orální oplach. Po jídle můžete také jíst jeden kus šalvěje.
 • Smíchejte dvě lžíce kyslíkové vody s jednou lžící čisté vody. Umyjte mírně bavlněnou kouli a aplikujte na problémové zuby. Vypláchněte ústa velkým množstvím vody.
 • Ještě homogenní hmoty z jedné čajové lžičky kvasnic dvě čajové lžičky pivovarských soli a malým množstvím vody. Chraňte zuby se směsí pravidelné zubní pasty.
 • Pečte zuby uvnitř uvnitř banánové pokožky po dobu dvou minut. Tento postup lze opakovat tolikrát, kolikrát budete chtít každý den. Kůže obsahuje kyselinu salicylovou, která má skvělý bělící účinek.
 • prášek s jedlou sodou použít kartáček na zuby, rub je každý zub. Chuť může zdát divné (stejně jako dřevěného popela), ale mnoho lidí věří, že nejlepším způsobem, jak bělení zubů.

Jedlá soda jako lék na bělení zubů

včetně domácí opravné prostředky uvedené výše, jsou velmi účinné, pokud chcete, aby vaše zuby bílé. Nicméně, všichni souhlasí, že neexistuje lepší lék než soda. It nayorhanichnisha a nejzdravější alternativou pro zuby, které mohou být použity místo zubní pasty, pokud chcete.

Vše, co musíte udělat, posypeme 1/4 lžičky jedlé sody do sklenice a vlhký kartáček s vodou z kohoutku. Snižte sódu, abyste zajistili lepší aplikaci a vyčistěte ji jako normální zubní pastu. Nedělejte si starosti, pokud dáte příliš mnoho. Vymyje se důkladným opláchnutím dutiny ústní vodou.

však na paměti, že není nutné, aby tento proces opakovat několikrát v průběhu několika měsíců, protože nadužívání může zničit zubní sklovinu. Udělejte vše v pořadí a buďte opatrní při použití. Doporučujeme opakovat tento postup každé dva týdny, poté jej omezit na jeden měsíc, ne více.

tipů, jak udržet zuby bílé

 • Zajistit ústní hygieny
 • Nepoužívejte čistit zuby příliš tvrdý
 • Používání dentální nit Nekouřím
 • Omezte kávu, čaj, limonády


6 Přírodních produktů, které bojují proti suché vaginální tkáni

6 Přírodních produktů, které bojují proti suché vaginální tkáni

Suchost v intimní oblasti se vyskytuje při snižování přírodních tekutin. Tyto kapaliny jsou zodpovědné za ochranu a udržování vlhkosti. To vede ke změnám pH a bakteriální flóry. Hlavní funkce tekutiny jsou bojové viry, bakterie a houby, které mohou způsobit onemocnění. Současně , je jednou z nejčastějších příčin svědění pochvy a dalších nepříjemných příznaků , včetně podráždění a bolest během pohlavního styku.

(Lidových opravné)

7 Produktů potřebné stravy pro řízení hladiny cholesterolu znamená

7 Produktů potřebné stravy pro řízení hladiny cholesterolu znamená

Přírodní cholesterolu - látky, která (v určitém množství), je nutné pro optimální funkci těla. Přestože cholesterolu je příčinou mnoha chorob, minimální dávka látky podílející se na sekreci některých hormonů a tvorbu některých struktur v těle. stabilní játra produkuje cholesterolu. Nicméně, její hladina může stoupnout v důsledku spotřeby některých potravin, které obsahují cholesterol v jejich složení.

(Lidových opravné)