4 Infuze pro metabolické zrychlení


4 Infuze pro metabolické zrychlení

Jak víte, každý z nás má svůj vlastní jedinečný metabolismus. Dědičnost částečně určuje její rychlost, ale můžete také podporovat metabolismus ve vašem těle a infuze, které vám nabízíme, vám pomohou v tomto.

Infúze k urychlení metabolismu

Zachování správné rovnováhy mezi svalem a tukem je klíčem k naší pohodě, zdraví a vzhledu. Víme, že jsou lidé s tak dobrým metabolismem, že mohou spálit tuk téměř bez námahy a udržovat si tělesnou hmotnost a štíhlou postavu po většinu svého života.

Někdy, kvůli nějaké dědičné predispozici, lidé nemohou zhubnout, navzdory přísné dietě a téměř hladovění, často i na úkor zdraví. Ale co dělají tito lidé, aby získali nekontrolovanou hmotnost?

V ideálním případě by měla být dodržena vyvážená strava, která obsahuje všechny potřebné vitamíny a minerály. Měli by také používat proteinyčasto, aby udrželi svalovou sílu a zabránili jejich elasticitě, což se často stává při ztrátě hmotnosti.

Infúze, které právě čtete, a vyvážená strava jistě zvýší váš metabolismus a pomůže vám uspět v dosažení svého cíle, pokud jde o snížení tělesné hmotnosti.

1. Kůže jablek a skořice

Jablečný hrách je známý pro své příznivé vlastnosti, které přispívají ke snížení hmotnosti, ale proč? Hlavně ze dvou důvodů: kyselina ursolová a aktivní kolagen. Ursolová kyselina v jablečné slupce brání opotřebení, kontroluje hladinu cholesterolu a posiluje zdraví a elasticitu kostí.

Aktivní kolagen se stará o zdraví kůže a vlasů. V důsledku toho jsou jablka přírodním zázrakem, který byl dlouho oceněn za dobré výsledky ve schopnosti spalovat tuky rychleji a současně zvyšovat svalovou hmotu.

Jak vařit infuzi jablečné kůry a skořice? Je to snadné. Stačí vyčistit tři jablka, dát kůži do misky s litrem vody a přivést k varu. Jakmile se voda začne vařit, přidejte lžíci skořice. Vychutnejte si tuto lahodnou infuzi po celý den.

2. Zelený čaj a skořice

Není žádným tajemstvím, že zelený čaj je účinný způsob, jak zvýšit náš metabolismus. Nejen, že je bohatý na antioxidanty, ale také pro srdce a trávení. Zelený čaj vám také pomůže zhubnout.

Pokud kombinujete zelený čaj se skořicí, dostanete skvělý nápoj, který bude skvělý doplněk k žádné diety. Není třeba dělat nic víc, ale pouze k přípravě zeleného čaje, jak si vždycky a přidat trochu skořice.

Pokud použijete tento nápoj dvakrát denně, jako je snídaně a v odpoledních hodinách, budou výsledky bez váhání. 3.

ananas se zázvorem chutné, zdravé, hojení, a ten, který bude poskytovat hubnutí pití. Jak můžete odolat tomuto pokušení? Ani vy nebudete schopni, jistě. Infuzní roztok by měl být podáván dvakrát denně na snídani a večeři.

Jak víte, ananas - ovoce, které má čistící vlastnosti a pomáhá detoxikaci organismuav kombinaci se zázvorem je to vynikající a snadný způsob, jak urychlit metabolismus.

Ginger má také protizánětlivé účinky a je skvělé pro zdraví zažívacího ústrojí. Čistí, hojí a metabolismus, a to zejména při použití ve spojení s ananasem.

Jak vařit tinkru ananasu se zázvorem? Za prvé, přinést sklenici vody do varu, přidejte polévkovou lžíci zázvor, nechat stát, a pak se přefiltruje. by se dva kousky ananasu, rozemelou je na kuchyňském robotu nebo mixéru a promíchejte výsledné šťávy se zázvorem infuze. Zkoušel jsi ještě tento nápoj? Tak tedy na co čekáš?

4. Kayenskyy pepř, zelený čaj a med

Kayenskyy pepř, med a zeleného čaje - je to thermogenní prvky, které mohou zvýšit svůj metabolismus. Neváhejte a vyzkoušejte tuto směs. Je známá mnoha a velmi užitečná. Pokud budete mít tento infuzní večeři, snižuje chuť k jídlu a pomáhá zabránit klasické odpolední svačinu.

Infúze je velmi snadné vařit. První vařit šálek zeleného čaje, jak si vždycky, přidejte špetku pepře kayenskoho (ne moc, jinak není možné vypít tuto vařit!) A lžíci medu.

nápoj, který vám pomůže zrychlit váš metabolismus, a tak vás přiblíží k dosažení svého cíle - zhubnout. Nalaďte si zkusit popsanou infuzi dnes!

více tipů pro urychlení metabolismu

1. Jezte výživná snídaně.

Pokud poskytnete svému tělu energii v dopoledních hodinách, tělo okamžitě utratit zároveň absorbovat živiny a spalování tuků na začátku dne. Jaké jídlo se vám líbí? A co ovesné vločky? Anebo máte rádi toastový chléb tsilnopshenychnoho se špenátem a sýrem feta? Tyto produkty jsou ideální pro start a zrychlení metabolismu od rána.

2. potraviny bohaté na omega-3 mastných kyselin

potravin, jako je losos a tuňák obsahují zdravé tuky, které zvyšují metabolismus a snížení zánětu. Kromě toho ovládat hormony zodpovědné za hromadění tuku v těle.

3. Nikdy nezmešlete jídlo.

Chybíte si jídlo? Ne? Udělej to správně! V ideálním stravy by měl mít šest malých jídel v průběhu dne a snídaně je nejdůležitější. Pokud budeme jíst pravidelně, informuje organismus, který je dost jídla a vše je v pořádku.

Když jsme přeskočit jídla, tento kontrast je vnímáno v těle jako nedostatek potravin a že je třeba přejít na úspory a hromadění tuku poskytnout tělu energii v nepřítomnosti potravy. Takže mějte na paměti, je důležité mít k dispozici šest zdravých jídel denně. Ujistěte se, že obsahuje ovoce, vlákninu a trochu bílkovin.

Jak jsme vás opakovaně řekl, nezapomeňte jíst vyváženou stravu, udržovat aktivní životní styl a pít odvary popsané výše. V opačném případě všech těchto doporučení, jistě přiblížit ke svému cíli - ztrácí nadváhy.


Nápoj, který udržuje hladinu cholesterolu pod kontrolou

Nápoj, který udržuje hladinu cholesterolu pod kontrolou

Hubnutí Když špatný cholesterol se hromadí v krvi, riziko ucpání tepny a kardiovaskulární problémy. Ano, je pravda, že tělo potřebuje určité množství cholesterolu k výkonu jeho funkcí. Mnoho lidí však překračuje doporučenou denní normu a začíná se hromadit v tepnách. V tomto článku se budeme sdílet nástroj, který pomůže ovládání cholesterolu a spalování tuků .

(Ztráta váhy)

Jednoduché návyky mít ploché břicho

Jednoduché návyky mít ploché břicho

Hubnutí Chcete-li mít ploché břicho, ale ve skutečnosti může být jednodušší, než si myslíte. Zkuste tyto jednoduché tipy v praxi a uvidíte výsledky velmi rychle. Často, jednoduché návyky, s nimiž se s vámi chceme podělit, mohou výrazně zlepšit stav věcí a pomohou vám, abyste se opravdu cítili dobře. Zveme vás k vyzkoušení!

(Ztráta váhy)