Jak spláchla toxiny po bouřlivý víkend


Jak spláchla toxiny po bouřlivý víkend

Přírodní produkty Představte víkend budete dobře bavit se svými přáteli na večírku nebo v nočním klubu nebo kolegy uspořádali piknik na pláži. Možná jste si užil skvělý čas na svatební přítelkyni nebo během svého narozeninového plánování, který není daleko.

V každém případě, po takovém volném čase vaše tělo obvykle trpí přebytečnými toxiny, takže je čas očistit vaše vnitřní orgány a systémy před tímto škodlivým odpadem. V tomto článku jsme vzali několik tipů, které vám pomohou odstranit toxiny z těla po bouřlivém víkendu.

Přejídání může vést k hrozným následkům

Všimněte si, že poškození těla je způsobeno nejen přejíděním, ale také zneužíváním alkoholických nápojů. Během hlasitých stánků a svátků se mnoho lidí dovoluje uvolnit a zbytečně jíst nebo pít. Pamatuješ Nepokusil ses ochutnat všechno, co před vámi stál u slavnostního stolu?

zneužívání potravin (zejména mastné a smažené potraviny) a zvýšitvolné radikály hladina alkoholu, které mají škodlivý účinek na tělo a vyžadují okamžité stažení.

Bohužel, volné radikály často způsobují nepříjemné pocity v těle. Mezi nejběžnější účinky jsou senzační jídlo bolest hlavy, nadýmání, pálení žáhy, pocit tíhy v žaludku syndrom, vyčerpání, závratě, letargie a kocoviny.

Přejídání často vede nejen ke vzniku kila navíc a obezity, alestává příčinou zvýšené hladiny cholesterolu a zvýšeným rizikem srdečního infarktu a cukrovky, a vede k zadržování tekutin v těle.

Pokud jste měli hrubý víkend a příští den nemají sílu ani vstát z postele, nebo pokud jste se chystá na dovolenou osoby či osoby, možná budete chtít, aby zvážila několik tipů, které vám přinášejí toxinů z těla po záchvatovité přejídání a zneužívání alkoholu .

Jak odstoupit toxiny po zneužití škodlivého potravin a alkoholu

Zde jsou některé tipy pro detoxikaci po bouřlivém víkendu a vydatné jídlo:

Jablečný ocet pro detoxikaci

V případě, že ráno po jídle cítíte závrať, ihned zapítjablečného octa. Ano, to všechno pochopil správně - octem na lačný žaludek, i když se vám nelíbí jeho chuť.

Četné studie prokázaly, že jablečný ocet má silné diuretické a čistící vlastnosti.

Pokud máte žaludeční potíže (např gastritis), nebo chuť octa zdá být příliš ostré ráno po bouřlivé víkendové poradí smíchejte jednu čajovou lžičku jablečného octa s jednou lžící vody při pokojové teplotě. Pít tuto směs v jediné houbě.

Poznámka: Důrazně doporučujeme tuto možnost pro lidi, kteří trpí gastritidu nebo vznik vředu. Ovocné šťávy

samozřejmě šťáva musí být čerstvé a přírodní, není zabaleno nebo vyrobené z koncentrátů. Pokud nejste schopni vytlačit šťávu sami, požádejte někoho o tom s přáteli.

Nepřipravujte předemšťávy, protože to může ztratit svou výživnou hodnotu.

Nicméně, pokud žijete sami a víte, že ve stavu kocoviny nemůže zmáčknout šťávu (s oranžovou, například), můžete ho udělat dopředu a dát si sklenku džusu v ledničce před odchodem na dovolenou.

plody, které nejlépe eliminovat toxiny - grapefruit, ananas a papája. nepřidávejte šťávu syntetickými sladidly nebo medem, ale měly by trvat nejméně 15 minut před snídaní nebo obědů. Hydratace

velký počet opilý čisté vody vám pomůže zbavit se škodlivých toxinů, nahromaděných v důsledku přejídání a zneužívání alkoholu.

Voda obsahuje všechny prvky potřebné pro tělo k udržení zdraví a pohodu. Jeho schopnost očistit tělo toxinů a nebezpečných odpadů přeceňovat.

přidání vody k pití organické bylinné čaje (ve studené nebo teplé, to nehraje žádnou roli). Pokud máte bolesti žaludku, doporučujeme vařit čaj s heřmánkem a mátou. Za tímto účelem je lepší mít vždy doma několik sklenic sušených bylin - je to pohodlné, a tak budete mít vždy po ruce přírodní lék na nadýmání a kocovinu.

Ovoce a zelenina

Kromě využívání přírodních šťáv, doporučujeme vám zkontrolovat svůj jídelníček a na nějakou dobu pryč od takových závažných žaludečníchvýrobků, jako jsou červené maso, pšeničná mouka, soda, káva, plnotučné mléko, žloutky, maso výrobky vyžadující silné tepelné ošetření, smažené potraviny atd.

Namísto začleňte co nejvíce čerstvého ovoce a zeleniny do vaší stravy. Z nich můžete vždy připravit lahodné a výživné saláty.

Fyzická aktivita

Dalším skvělým způsobem, jak odstranit toxiny z těla po násilném výletu, je výkon sportu. Proč? Ptáte se. Protože veškeré škodlivé odpady vyjdou z vašeho těla spolu s potem.

Pokud se vám nelíbí fitness, doporučujeme pohybovat se v průběhu dne více, než obvykle.

Jak tuto radu uplatnit v praxi? Snažte se po schodech namísto výtahu, vystoupit z vozidla na jednu zastávku dříve, dělat jarní úklid v bytě, chodit do obchodů, pokataytesya na kole nebo na procházku na čerstvém vzduchu rychlým tempem.

důkladně žvýkat a pomalu jíst

Kromě hlavních jídel dne (snídaně, oběd a večeře) doporučujeme přidat dalšívečeři (ráno a večer). Všimněte si, že by měly být světlospíše než kalorie.

Je velmi důležité věnovat pozornost jak přesně konzumujete potravu. Je nutné pečlivě žvýkat a jíst pomalu, nepospíchejte a neztraťujte podněty třetích stran (jako TV).

Pamatujte, že v důsledku silně strávených víkendů je vaše tělo oslabené, takže ho nevystavujte jiným problémům.

Sledujte denní režim a vždy vstát u stolu s lehkým hladem. Vezměte zvyk diverzifikovat vaši dietu novými potravinami a vždy jíst malé porce - abyste se v budoucnu vyhnuli přejídání.


Nejlepší lék na otoky nohou

Nejlepší lék na otoky nohou

Natural znamená oteklé nohy je častým příznakem, který postihuje hlavně starší lidi , ti, kteří jsou s nadváhou a těhotné ženy. Jedná se obvykle o bezbolestný jev, který nastává po dlouhé procházce nebo po delší dobu na nohou. Nicméně, někteří lidé to cítí pravidelně a může mít nejen edém, ale také pocit bolesti, brnění a necitlivosti.

(Lidových opravné)

Zapomeňte na suché vlasy přírodními zdroji Přírodní produkty

Zapomeňte na suché vlasy přírodními zdroji Přírodní produkty

Za všech okolností dobrou a zdravé vlasy způsobily pouze obdiv. Pokud máte obavy o suché a poškozené vlasy, nezdržujte, ale snažte se vypořádat s tímto problémem. Zapomeňte na suché vlasy a nechte přirozené léky pomoci. Chcete-li mít tlusté vlasy, není příliš příjemné, ale také suché vlasy vyžadují pečlivou péči.

(Lidových opravné)