Jak vyjádřit svůj názor a říct 'ano' nebo 'ne'


Jak vyjádřit svůj názor a říct 'ano' nebo 'ne'

Žít a nebojte se, že budete soudit nebo zanechat v určitém okamžiku. Je velmi těžké vyjádřit svůj názor, ale stojí za to.

Máme strach z obvinění za naše myšlenky, za to, kdo jsme a za volbu, kterou uděláme.

Neexistuje horší strach, než ten, v němž věříme, a nikdy na to nemůžeme zapomenout. Jedná se o předsudky, nejistotu a tvrdohlavost na něčem.

Zbavte se všechno - je to jako odstranění opotřebované staré hadí pokožky. Odmítnutí strachu ve prospěch odvahy je bezesporu nejlepší krok, který můžeme v životě udělat.

Věřte tomu nebo ne, ale vždy přijde čas, kdy konečně řekneme "ano" bez strachu a "ne" bez viny.

V tomto článku, doporučujeme, abyste si o tom, mohli byste pocit odvahy a osobní růst, nebojí vyjádřit své názory a pocit harmonie mezi tím, jak se cítíme a co děláme.

My všichni žijeme s různými hodnotami a systémy víry. Například domov a rodina jsou zpravidla hlavní sociální systém. Určuje výběr a osobní potřeby.

  • Musíme říci nebo dělat určité věci z obavy z možných reakcí jiných lidí.
  • Pokud zvolíme určitou cestu, máme strach zklamat naše rodiče.
  • Jsme naštvaní, když neopravujeme očekávání jiných lidí.

Jak vidíte, všechny tyto příklady jsou důsledky toho, kolik z nás se v určitém okamžiku cítí. To jsou poměrně typické situace, které by neměly vzniknout.

Nikdy bychom neměli upadnout do extrému, jen sloužit druhým, zanedbávat sebe.

Doporučujeme, abyste vzali v úvahu tyto jednoduché tipy, jak žít bez strachu. Pomůže vám být odvážný a upřímný.

Říkám "ano", když chci říci "ne"

Proč to děláme? Někdo vás požádá, abyste přišli na pomoc, na práci v práci nebo na procházku s přáteli. I když to nechcete, říkáte ano.

  • Někdy souhlasíme, že to uděláme, protože se nám líbí tato osoba. Máme strach urazit lidi, které milujeme, a obáváme se, že budeme přerušovat přátelství a urážet přáním.
  • Také říkáme "ano", když chceme být součástí skupiny a necítíme se izolovaně. Takové chování vede k bezmocnosti. Přestali jsme být sami. Protože vždycky říkáme ano, jiní věří, že nemáme vlastní potřeby.
  • Bez ohledu na to, zda tomu věříme nebo ne,

odmítnutí vám umožňuje udržet emoční rovnováhu. Jak vyjádřit svůj názor: řekněte "ne" bez viny

Provedeme malý experiment popisující použití slova "ne". Budeme zpátky v časovém stroji až do chvíle v našem životě, když jednáme proti vlastní vůli.

Níže se budeme vám jednoduchý příklad, abyste pochopili, proč dobré říci „ne“ bez viny:

Představte si ten den, kdy se dělat něco užitečného pro lidi souhlasil.

  • Představte si, jak vysvětlit toto rozhodnutí, vědomě odmítnou říci „ne“, protože požadavek je sobecké, protože nepatří do dobré, a to pouze ve prospěch jiné osoby.

Pak si představte jeden z mnoha okamžiků, kdy se vás partner zeptal: "Můžete mi dát službu?" Odpověděli jste: "OK."

  • Teď si představte, že jste racionálnější osoba. Odpovíte: "Ne," a říkáte, že plníte většinu odpovědností a jste zodpovědnější. Tvrdíte, že

pár by měl být týmem a respektovat se navzájem. Je třeba říci "ano" nebo "ne" bez strachu.

Chcete-li říct "ano", když ji potřebujeme, a my chceme, že je to způsob, jak zvýšit sebevědomí.

Každý souhlas daný přímo ze srdce pomáhá určit, kdo jste pro jiné lidi, aby vás poznali lépe. Řekněte "ano" na vaše sny a cíle bez strachu.

  • Mnoho lidí se vám nelíbí vaše "ano", ale rozumíte tomu. Ti, kteří vás přijmou jako vy, se všemi myšlenkami, touhami a rozhodnutími, to udělají, protože vás respektují a chtějí, abyste byli věrni sobě.
  • Od dnešního dne řekněte "ano", nebojte se a "ne", nevinný vůči sobě, aby

udržoval rovnováhu ve vašem životě. Žít společně znamená vzájemně respektovat, jak jsme, a nebojte se vyjádřit svůj názor.

Trápení lidé ubližují svým sousedům

Bohužel zpravidla útočníci lidé upřímně věří, že jejich chování je zcela normální. Nakonec nevěděli jinak ...


Vztahy nebo ne: prostě být šťastný

Vztahy nebo ne: prostě být šťastný

I dnes obraz jedné ženy stále vyvolává obavy v mnoha kulturách. Je tam příběh o ženách v Číně, kteří nenajdou muže mladšího 25 let a byli považováni za "zbytky" z hlediska rodin a zbytku společnosti. Podobné situace vznikají iv jiných zemích, ženy, které si zvolí osamělost místo nežádoucích vztahů, přisuzují negativní rysy.

(Sex a vztahy)

Obklopte se zajímavými lidmi

Obklopte se zajímavými lidmi

Emoce jiných lidí jsou nakažlivá. Ať se vám to líbí, nebo ne, lidé, které obklopíte, vás ovlivní. Není pochyb o tom, potkáte spoustu zajímavých lidí, ale existují i ​​lidé, kteří mají zájem stát se součástí vašeho života (pokud se tak již nestalo). Často je prostě nemožné rozlišit mezi "zajímavými" a "zainteresovanými" lidmi.

(Sex a vztahy)