Jak vyléčit anorgasmie u žen o sexu a vztazích


Jak vyléčit anorgasmie u žen o sexu a vztazích

anorgasmie u žen je jedním z nejčastějších sexuálních poruch. Velmi často je doprovázena nedostatkem sexuální touhy, jako by žena nemůže užít sex, ztrácí chuť je dále zapojit.

anorgasmie - je neschopnost prožívat orgasmus přespředehry, sexuální přitažlivost k partnerovi a příjemný pocit při pohlavním styku.

hlavní příčinou anorgasmie u žen, mají psychické problémy, ale v některých případech, ženy nemohou dostat spokojenost během sexu kvůli špatným způsobem života a zranění v oblasti genitálií.

Mnoho lidí si myslí, anorgasmie nemoc, ale je opravdu jen funkční porucha, kterou lze snadno vyřešit nahlédnutím do pravého specialistu a léčbu.

Největším problémem při léčbě anorgasmie je, že většina lidí se stydí mluvit o jejich sexuální poruchy a raději ignorovat existenci problémů v intimním životě.

Proto v tomto článku jsme vám řekne o hlavních příčin anorgasmie u žen a příznaky tohoto onemocnění a účinné léčby.

anorgasmie u žen způsobuje

ženská sexualita přichází nejen zvenčí, ale i vnitřních faktorů, které často neumožňují žena užít intimní život naplno.

To byste se divila, ale způsobují asi 90% anorgasmie u žen je psychické a emocionální faktory, a jen 5% - fyzickou neschopnost žen užít sex (tzv frigidita).

Velmi často se ženy nemohou dosáhnout orgasmu kvůli nedostatku povědomí o intimní sféry života a dezinformací, které se často dostává do okolí.

Zde jsou nejčastější příčiny anorgasmie u žen:

 • sexuální trauma
 • Stres, úzkost a pocit viny
 • nezájem o sex, nebo problémy ve vztahu s partnerem
 • strachu či studu připustit, aby někdo provozovat sexuální
 • Dlouhodobé užívání léků na vysoký krevní tlak použití
 • antidepresiv nebo k selhání antikoncepčního účinku
 • založit jeho sexuální povahu Menopauza
 • dlouhodobé užívání některých léků

Anorgasmie u žen: hlavní příznaky

anorgasmie u žen má obvykle 5 hlavních typů zobrazení, v závislosti na faktorech a příznaky, které to způsobilo:

 • Primární typ: když má žena nikdy v životě neměla orgasmus, a to i v důsledku masturbace nebo dlouhá předehra.
 • Minor typ: když náhle ztratí schopnost dosáhnout orgasmu, i když stále pravidelně dostává sexuální potěšení.
 • bezpodmínečné Typ: když nemá žádná metoda stimulace nepřinese žena potěšení
 • Relativní typ: když žena může dosáhnout orgasmu jen určitý způsob stimulace. Například žena obdrží pouze vaginální nebo jen klitorální orgasmus.
 • Situační vzhled: Když žena může dostat orgasmus pouze za určitých podmínek av určité situaci.

anorgasmie u žen: Léčba

Samozřejmě, že nejúčinnější způsob, jak vyřešit tento problém - požádat o pomoc kvalifikovaného odborníka. Nicméně, doporučujeme, abyste nejprve zkusili potěšení během sexu s několika jednoduchými tipy.

Postarejte se o své tělo

Pokud nemáte sex, je důležité mít nějaký čas zkoumat vaše vlastní tělo. Takové důvěrné momenty vám pomohou pochopit, co se vám líbí a co není. Stojte před zrcadlem v plné výšce a zvážte své nahé tělo.

Nesnažte se najít chyby v vaše postava namísto začít jemně stimulovat ty části těla, doteky, které obvykle přináší potěšení. Tato jednoduchá cvičení nejen

zvednout sebevědomí a zvýšení spolehlivosti , ale také pomoci určit erotogenní zóny, které jsou zodpovědné za získání potěšení.Řekněme "ano" předehře

Sex je trochu víc než penetrace mužského pohlavního orgánu do ženy. Ve skutečnosti,

anorgasmie u žen se často vyskytuje v důsledku rutinního, zpožděného sexuálního styku. Pokud máte pravidelný sex partner, se kterým můžete libovolně chovat, se snaží přinést něco nového do intimního života.

Věnujte více času lazkám a nejpohodlnějším hrám, které vás činí. Použijte

kursu maziva, lubrikanty nepomáhají řešit problémy, které vedly k anorgasmie, ale

dělají sex mnohem příjemnější. V současné době existuje mnoho specializovaných produktů, které zvyšují šance na dosažení orgasmu.

Tyto léky uvolňují vaginální svaly a během sexu vytvářejí pocity intenzivnější a živější. Pravidelně sportují

cvičení posiluje svaly pánevního a genitálií

, zaostalosti, která často vede k anorgasmie a jiných sexuálních poruch.

posílené svaly budou nejen prodlouží trvání sex

, ale dostat tento proces více zábavy. Tímto způsobem bude pro vás snadněji dosaženo orgasmu. Navíc pravidelné cvičenípomáhají v boji proti nervozita a stres

- dva emocionální faktory, které často vedou k anorgasmie u žen. cast od sebe negativní myšlenky Nedovolte negativní myšlenky a nejistoty ve svých vlastních schopností, aby vás přes hory a stávají se překážkou pro potěšení.

samozřejmě obtížné se zbavit negativních emocí, ale

pokud chcete zlepšit svůj milostný život, uvolnit svou mysl od negativity a zaměřit se na způsoby, jak dosáhnout orgasmu.

Pokud si chcete užít sex, zapomenout na strach, stud a běžné mýty, které často ukládá okolí.

A jste připraveni zapomenout na anorgasmus navždy? Pak si v praxi vyzkoušejte naši praxi a nezapomeňte kontaktovat gynekologa. 5 druhů orgasmu: jak se cítí

Vzhledem k tomu, že je tak těžké, mnoho párů se experimentovat s sexuálních her, nebo se rozhodne prozkoumat své tělo, jak poznat sám sebe.


Naučte se být asertivní a řekne: „Dost!“ Sex a vztahy

Naučte se být asertivní a řekne: „Dost!“ Sex a vztahy

Když byl v poslední době jste musel zvýšit hlas a říci slovo „dost“? Není to snadné. Tento krok vyžaduje hodně osobní odvahy a otevírá dveře emocionální svobodě. Tento úkol však není snadný. Navzdory tomu, co většina lidí myslí, v průběhu času se měníme . Změny v našich osobnostech, hodnotách a postojích nám umožňují lépe se přizpůsobit životním obtížím.

(Sex a vztahy)

Neberte vše do svého srdce a neporušujte

Neberte vše do svého srdce a neporušujte

Někteří lidé žijí v životě a urazí na všechno. Místo toho, aby si mohli žít své životy v harmonii a úctě k druhým, téměř vždy rozhodují o "vybudování zdi". Je svět vždy proti nim? Ne Ve skutečnosti, v jemném, ale složitém světě emocí a postav, jsou někteří lidé, kteří jsou zvyklí na urážku. Namísto zacházení s těmito lidmi jako s problémy, kterým je třeba se vyhnout, musíme pochopit, co se děje uvnitř nich.

(Sex a vztahy)