Jak vyléčit anorgasmie u žen o sexu a vztazích


Jak vyléčit anorgasmie u žen o sexu a vztazích

anorgasmie u žen je jedním z nejčastějších sexuálních poruch. Velmi často je doprovázena nedostatkem sexuální touhy, jako by žena nemůže užít sex, ztrácí chuť je dále zapojit.

anorgasmie - je neschopnost prožívat orgasmus přespředehry, sexuální přitažlivost k partnerovi a příjemný pocit při pohlavním styku.

hlavní příčinou anorgasmie u žen, mají psychické problémy, ale v některých případech, ženy nemohou dostat spokojenost během sexu kvůli špatným způsobem života a zranění v oblasti genitálií.

Mnoho lidí si myslí, anorgasmie nemoc, ale je opravdu jen funkční porucha, kterou lze snadno vyřešit nahlédnutím do pravého specialistu a léčbu.

Největším problémem při léčbě anorgasmie je, že většina lidí se stydí mluvit o jejich sexuální poruchy a raději ignorovat existenci problémů v intimním životě.

Proto v tomto článku jsme vám řekne o hlavních příčin anorgasmie u žen a příznaky tohoto onemocnění a účinné léčby.

anorgasmie u žen způsobuje

ženská sexualita přichází nejen zvenčí, ale i vnitřních faktorů, které často neumožňují žena užít intimní život naplno.

To byste se divila, ale způsobují asi 90% anorgasmie u žen je psychické a emocionální faktory, a jen 5% - fyzickou neschopnost žen užít sex (tzv frigidita).

Velmi často se ženy nemohou dosáhnout orgasmu kvůli nedostatku povědomí o intimní sféry života a dezinformací, které se často dostává do okolí.

Zde jsou nejčastější příčiny anorgasmie u žen:

 • sexuální trauma
 • Stres, úzkost a pocit viny
 • nezájem o sex, nebo problémy ve vztahu s partnerem
 • strachu či studu připustit, aby někdo provozovat sexuální
 • Dlouhodobé užívání léků na vysoký krevní tlak použití
 • antidepresiv nebo k selhání antikoncepčního účinku
 • založit jeho sexuální povahu Menopauza
 • dlouhodobé užívání některých léků

Anorgasmie u žen: hlavní příznaky

anorgasmie u žen má obvykle 5 hlavních typů zobrazení, v závislosti na faktorech a příznaky, které to způsobilo:

 • Primární typ: když má žena nikdy v životě neměla orgasmus, a to i v důsledku masturbace nebo dlouhá předehra.
 • Minor typ: když náhle ztratí schopnost dosáhnout orgasmu, i když stále pravidelně dostává sexuální potěšení.
 • bezpodmínečné Typ: když nemá žádná metoda stimulace nepřinese žena potěšení
 • Relativní typ: když žena může dosáhnout orgasmu jen určitý způsob stimulace. Například žena obdrží pouze vaginální nebo jen klitorální orgasmus.
 • Situační vzhled: Když žena může dostat orgasmus pouze za určitých podmínek av určité situaci.

anorgasmie u žen: Léčba

Samozřejmě, že nejúčinnější způsob, jak vyřešit tento problém - požádat o pomoc kvalifikovaného odborníka. Nicméně, doporučujeme, abyste nejprve zkusili potěšení během sexu s několika jednoduchými tipy.

Postarejte se o své tělo

Pokud nemáte sex, je důležité mít nějaký čas zkoumat vaše vlastní tělo. Takové důvěrné momenty vám pomohou pochopit, co se vám líbí a co není. Stojte před zrcadlem v plné výšce a zvážte své nahé tělo.

Nesnažte se najít chyby v vaše postava namísto začít jemně stimulovat ty části těla, doteky, které obvykle přináší potěšení. Tato jednoduchá cvičení nejen

zvednout sebevědomí a zvýšení spolehlivosti , ale také pomoci určit erotogenní zóny, které jsou zodpovědné za získání potěšení.Řekněme "ano" předehře

Sex je trochu víc než penetrace mužského pohlavního orgánu do ženy. Ve skutečnosti,

anorgasmie u žen se často vyskytuje v důsledku rutinního, zpožděného sexuálního styku. Pokud máte pravidelný sex partner, se kterým můžete libovolně chovat, se snaží přinést něco nového do intimního života.

Věnujte více času lazkám a nejpohodlnějším hrám, které vás činí. Použijte

kursu maziva, lubrikanty nepomáhají řešit problémy, které vedly k anorgasmie, ale

dělají sex mnohem příjemnější. V současné době existuje mnoho specializovaných produktů, které zvyšují šance na dosažení orgasmu.

Tyto léky uvolňují vaginální svaly a během sexu vytvářejí pocity intenzivnější a živější. Pravidelně sportují

cvičení posiluje svaly pánevního a genitálií

, zaostalosti, která často vede k anorgasmie a jiných sexuálních poruch.

posílené svaly budou nejen prodlouží trvání sex

, ale dostat tento proces více zábavy. Tímto způsobem bude pro vás snadněji dosaženo orgasmu. Navíc pravidelné cvičenípomáhají v boji proti nervozita a stres

- dva emocionální faktory, které často vedou k anorgasmie u žen. cast od sebe negativní myšlenky Nedovolte negativní myšlenky a nejistoty ve svých vlastních schopností, aby vás přes hory a stávají se překážkou pro potěšení.

samozřejmě obtížné se zbavit negativních emocí, ale

pokud chcete zlepšit svůj milostný život, uvolnit svou mysl od negativity a zaměřit se na způsoby, jak dosáhnout orgasmu.

Pokud si chcete užít sex, zapomenout na strach, stud a běžné mýty, které často ukládá okolí.

A jste připraveni zapomenout na anorgasmus navždy? Pak si v praxi vyzkoušejte naši praxi a nezapomeňte kontaktovat gynekologa. 5 druhů orgasmu: jak se cítí

Vzhledem k tomu, že je tak těžké, mnoho párů se experimentovat s sexuálních her, nebo se rozhodne prozkoumat své tělo, jak poznat sám sebe.


Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Dokážete si představit, jak spát odděleně od partnera? Tato myšlenka je poněkud divná, ale pokud ji budete analyzovat hlouběji, nebude to tak neobvyklé. Zdá se, že jedna z podmínek smlouvy, my „podepsat“ na začátku našeho vztahu, pokud budeme žít společně, je to, že bychom měli spát v jedné místnosti.

(Sex a vztahy)

Take v náručí všechno dobré, co se stalo s ním a opatrovat

Take v náručí všechno dobré, co se stalo s ním a opatrovat

Sex a Vztah Většina z nás nepoužívají vždy upřímně přál něco dobrého pro ostatní. Existuje taková rys, že lidé chtějí "udělat všechno dobré, ale ne tak dobře jako já". Bohužel, ne každý den, vidíme projevy ušlechtilých, čistých a zbavených sobeckých myšlenek. V podstatě lidé mají tendenci chtít to nejlepší pro sebe a své blízké.

(Sex a vztahy)