Jak používat éterické oleje pro svaly a klouby


Jak používat éterické oleje pro svaly a klouby

Nemoci svalové a kosterní soustavy se stále častěji rozšiřují. Mohou být způsobeny mnoha faktory: od zranění po fyzické aktivitě nebo špatné držení těla až po přirozené zhoršení spojené s věkem.

Bohužel, neexistuje účinná dlouhodobá farmakologická léčba těchto poruch,proto doporučujeme používat esenciální oleje pro zmírnění bolesti svalů a kloubů.

Je pravda, že perorální léky jsou vhodnější k použití. Můžete je například vzít všude s sebou. Nicméně, místní prostředky jsou mnohem účinnější, pokud jde o svaly a končetiny.

To je proto, žepóry dovolí krému proniknout přímo do postižené oblasti velmi rychle.

Esenciální oleje to dělají bez kompromisů orgánů trávicího systému a krevního tlaku.

Někdy bychom je chtěli použít, ale existuje tolik věcí, které nevíme, které z nich si vyberete. Nakonec existují některé esenciální oleje, které jsou lépe vhodné pro určité situace než jiné.

Ale které esenciální oleje jsou pro vás nejlepší?

Pokud se sami sebe zeptáte na tuto otázku, přečtěte si.

Jaké esenciální oleje jsou nejlepší pro svaly?

1. Rosemary olej

Tento esenciální olej je velmi populární, protože to je nádherné analgetik a svalové relaxant. To je to, co potřebujete, když máme svalové křeče a bolesti.

Jak víte, mnoho lidí má svalové křeče.

Použití počítačů a mobilních telefonů, stejně jako nedostatek času tréninku způsobují tento typ bolesti.

Proto, před použitím léku lékárny vyrovnat se s tímto problémem, je lepší aplikovat na postižené oblasti rozmarýnového oleje. Nicméně,

nemůže použít tento olej pro těhotné ženy, kojící matky a děti do věku 6 let. 2. Gaulterian olej

Máte tendinitidu nebo epikondylitidu? Víme, že je to velmi bolestivá porucha, ale je to účinný způsob léčby.

Tento esenciální olej pro svaly a klouby

je známý jako "přírodní aspirin" . Ve skutečnosti, každý, kdo má alergii na kyselinu acetylsalicylovou, ji nemůže použít.Stejně jako v předchozím případě, ženy, které jsou těhotné nebo kojící, stejně jako děti do 6 let, nemohou používat tento esenciální olej.

Před léčbou můžete také přidat místní horké komprese, jógu a potraviny bohaté na mastné kyseliny

Omega-3,, protože mají spoustu protizánětlivých vlastností. 3. Eucalyptus éterický olej

Pokud se ptáte sami sebe, co dělat, pokud patříte do těch skupin, které nemohou použít esenciální oleje Gauletheria a Rosemary, pak se nebojte.

Eukalyptový olej nabízí stejné výhody a téměř každý může použít.

To zmírní bolesti, a také

vám pomůže uvolnit. Jak používat tyto éterické oleje

Tyto léky jsou používány místně, tak

méně invazivní než tradiční léky. Proto je třeba je rozpustit v jiné látce, například mandlový olej nebo arnický olej. Pokud tak neučiníte, pak tyto esenciální oleje mohou poškodit pokožku.

Dostanete stejný účinek, aniž byste vystavili kůži nebezpečí, že tyto oleje budou smíchány se základními oleji.

Naturopathic odborníci vysvětlují, že nejlepší

  • jemně masírovat postižené oblasti mandlový olej nebo arnika olej. Vzhledem k tomu, že tyto oleje obsahují protizánětlivé složky, působí proti bolesti a připravují epidermis pro esenciální olej, který budete používat.Po doplnění masážního prostoru o základní olej můžete použít několik kapek vybraného esenciálního oleje.
  • Cítit efekt téměř okamžitě. Všimnete si, jak bolest za pár minut zmizí.
  • Tento postup můžete opakovat až 4krát denně.
  • Neuvěřitelné, že jo? Nyní máme alternativy ke zmírnění bolesti a řešení vašich oblíbených záležitostí. Nejlepší součástí je, že si můžeme být jisti, že máme řešení, které

pomůže žít lépe.


6 Zvyky, které způsobují zánět břišní dutiny

6 Zvyky, které způsobují zánět břišní dutiny

Přírodní produkty Mnoho lidí věří, že jediným důvodem, proč nafouklé nahromadění břišní tuk je způsobeno podvýživou a nedostatkem pohybu. Ačkoli je pravda, že lokalizovaný tuk může být jedním z hlavních problémů, existují další faktory, které ovlivňují velikost břicha. Přílišný příjem soli například způsobuje, že kapalina se hromadí v tkáních, což zvyšuje přirozenou zánětlivou odezvu těla.

(Lidových opravné)

Jak ovlivňují ovoce a zelené jablka naše zdraví?

Jak ovlivňují ovoce a zelené jablka naše zdraví?

Už jste někdy ochutnali pruh ovesné vločky a zelených jablek? Mnoho lékařů a odborníků na výživu doporučuje pít tento jednoduchý nápoj, který pomáhá péči o zdraví a dokonce i zhubnout. Má mnoho užitečných vlastností, které dnes v tomto článku popíšeme. Kombinace ovesných vloček a zelených jablek nejen dokonale pomáhá regulovat váhu, to je také vynikající volbou snídaně pro celou rodinu!

(Lidových opravné)