Jak používat asijské schytolysnyk?


Jak používat asijské schytolysnyk?

asijské přírodní prostředky schytolysnyk - malá rostlina, která se používá v ajurvédské a tradiční čínské medicíně, ale to je stále populárnější za západě. V tomto článku budeme hovořit o této mocné byliny.

Jaká je Asian schytolysnyk?

Obvykle se prodává ve formě tablet v obchodech se zdravou výživou. Nicméně, v některých obchodech můžete také najít to jako závod na infuze nebo dokonce jako přísada do salátů.

Jeho tenké stonky, listy jsou dlouhé a kořeny béžová. Její květy jsou malé a růžové.

Asian schytolysnyk pěstují po dobu tří měsíců a sklízí ručně. Jeho vědecký název - Hydrocotile Asiatica a pochází z Indie. Tato rostlina má tisíce zdravotnických léčivé vlastnosti. Na Východě je znám jako gotu kola. Používá se pro téměř 3000 let k léčbě různých externích a interních onemocnění.

Pokud jej chcete použít, můžete jej přidat do salátů nebo koktejly. Kromě toho můžete vařit čajové lístky.

Pro vnější použití je nejlepší používat v přirozené formě, a jakýkoli přírodní produkt, který lze nalézt v obchodech (krémy, pleťové vody, gely, atd)

Funkce Asian schytolysnyka Periodic Asian spotřeba schytolysnyka nabízí mnoho výhod.

To je vzhledem k jeho různých vlastností. Jeho antioxidační, protizánětlivé, anti-mikrobiální a terapeutické vlastnosti jsou dobře známy.

Za prvé, můžete jej použít mimo léčit hemoroidy, podvrtnutí, dermatitidu a celulitidy. Někteří lidé dokonce použít k léčení malomocenství.

nejvyšší účinnost vidět v případě, že interní použití. V tomto případě, Asian schytolysnyk ideální pro lidi s zahovryuvannyamy:

 • vředy
 • anémie
 • bronchitidy
 • hypertenze
 • úplavici

Se schopností tvořit kolagenových vláken a elastinu, můžeme použít asijské schytolysnyk pro:

 • léčbě popálenin a hojení ran
 • redukovat vrásky a strie

přidání léčit vředy, on také skvělý pro udržení zdraví vlasů a nehtů (a odstranění lupů!).

Incredible Natural RemedyVzhledem k tomu, že je to úžasné tonikum pro krevní cévy, asijské schytolysnyk také dobře hodí pro léčbu jakékoliv poruchy spojené s krevním oběhem, jako je například zánět žil, unavené nohy syndrom, křečové žíly, mravenčení.

Zpevňuje krevní cévy a dělá stěny arterií elastické. Proto také pomáhá těm, kteří trpí vysokým krevním tlakem nebo cholesterolem.

Kromě toho je tato rostlina také užitečná pro eliminaci nadměrných toxických nebo škodlivých látek, které se hromadí v těle. Z tohoto důvodu, mnozí považují za silný diuretikum pro lidi s nadměrnou obezitou, zadržování vody v těle nebo onemocnění močových cest a ledvin.

Kromě toho je také užitečné pro odstranění toxinů a mastných cyst, které se tvoří v hrudníku. Asijský štít může také pomoci vyléčit různé duševní problémy.

Dává pocit klidu. Z tohoto důvodu je užitečné pro ty, kteří trpí vážnými úzkostnými a nervozitními útoky. Navíc zlepšuje potenciál mozku díky podpoře koncentrace a zlepšení paměti.

Asian schytolysnyk doporučují, aby ženy, které trpí premenstruační syndrom a

pro ty, kteří stále cítí unavený nebo vyčerpaný v důsledku každodenních činností. Další výhody asijských štítů

Samozřejmě, že tato mocná rostlina má desítky dalších vlastností a alespoň některé z nich si zaslouží pozornost. Tato rostlina také:

zpomaluje stárnutí tím, že pomáhá vyrábět kolagen

 • zachází skvrny a abscesy
 • potýká s orální infekce
 • odstraňuje oční infekce a bojuje proti suchu (můžete jej použít jako oční kapky)
 • urychluje jizvy po operaci.
 • Asijský štít a celulitida

Nejdříve je asijský štít nejlépe známý svou schopností snížit celulitidu.

celulitidy - tvorba uzliny tuku, tekutiny a toxiny pod kůží a eliminuje asijské schytolysnyk tyto zůstatky kvůli jeho močopudné vlastnosti. Mnoho látek způsobuje jeho účinnost proti celulitidě, zejména mastným kyselinám, taninům, fytosterolům a hlienům.

Tato rostlina stimuluje lymfatický systém a umožňuje mu vylučovat odpad močí, pot a stolicí.

také aktivuje krevní oběh a zvyšuje hydrataci a okysličení pokožky.

Chcete-li těžit z jeho přínosů, můžete si ji vzít buď ústně, nebo prostřednictvím externí masáže. Léčba se provádí užíváním denních tablet nebo kapek a masáže krémy nebo gely obsahující asijské šampony nejméně dvakrát týdně.

Není však vhodná pro těhotné ženy a ženy kojené.


Přírodní prostředky na opravu poškozené vlasy

Přírodní prostředky na opravu poškozené vlasy

Přírodní prostředky Je-li vlasy poškozené, to se stává suché, křehké a nudné, a to nejhorší - je, samozřejmě, třepení. Příčiny poškození vlasů může být zcela odlišný od nadměrné užívání vysoušeč vlasů a usměrňovače a konče nedostatečným vlhkostí a nadměrným přímém slunečním světle. Obvykle poškozené vlasy vypadá nudné a bez života, a to je velmi obtížné obnovit zdravý stav a vzhled, ale tento problém stále nemůže být považováno za nemožné.

(Lidových opravné)

Přírodní způsoby, jak zabránit zadržování tekutin v těle přírodní prostředky

Přírodní způsoby, jak zabránit zadržování tekutin v těle přírodní prostředky

Zadržování vody v těle, není velmi závažné onemocnění, ale může způsobit nevolnost. Lékaři se domnívají, že je to znamení, že může „bod“ pro vážnější nemoc nebo nerovnováha, takže bychom měli věnovat pozornost. Co byste měli vědět o retence tekutin Zadržování vody v těle je charakterizována akumulace vod a jiných tekutin v těle.

(Lidových opravné)