Jak používat asijské schytolysnyk?


Jak používat asijské schytolysnyk?

asijské přírodní prostředky schytolysnyk - malá rostlina, která se používá v ajurvédské a tradiční čínské medicíně, ale to je stále populárnější za západě. V tomto článku budeme hovořit o této mocné byliny.

Jaká je Asian schytolysnyk?

Obvykle se prodává ve formě tablet v obchodech se zdravou výživou. Nicméně, v některých obchodech můžete také najít to jako závod na infuze nebo dokonce jako přísada do salátů.

Jeho tenké stonky, listy jsou dlouhé a kořeny béžová. Její květy jsou malé a růžové.

Asian schytolysnyk pěstují po dobu tří měsíců a sklízí ručně. Jeho vědecký název - Hydrocotile Asiatica a pochází z Indie. Tato rostlina má tisíce zdravotnických léčivé vlastnosti. Na Východě je znám jako gotu kola. Používá se pro téměř 3000 let k léčbě různých externích a interních onemocnění.

Pokud jej chcete použít, můžete jej přidat do salátů nebo koktejly. Kromě toho můžete vařit čajové lístky.

Pro vnější použití je nejlepší používat v přirozené formě, a jakýkoli přírodní produkt, který lze nalézt v obchodech (krémy, pleťové vody, gely, atd)

Funkce Asian schytolysnyka Periodic Asian spotřeba schytolysnyka nabízí mnoho výhod.

To je vzhledem k jeho různých vlastností. Jeho antioxidační, protizánětlivé, anti-mikrobiální a terapeutické vlastnosti jsou dobře známy.

Za prvé, můžete jej použít mimo léčit hemoroidy, podvrtnutí, dermatitidu a celulitidy. Někteří lidé dokonce použít k léčení malomocenství.

nejvyšší účinnost vidět v případě, že interní použití. V tomto případě, Asian schytolysnyk ideální pro lidi s zahovryuvannyamy:

 • vředy
 • anémie
 • bronchitidy
 • hypertenze
 • úplavici

Se schopností tvořit kolagenových vláken a elastinu, můžeme použít asijské schytolysnyk pro:

 • léčbě popálenin a hojení ran
 • redukovat vrásky a strie

přidání léčit vředy, on také skvělý pro udržení zdraví vlasů a nehtů (a odstranění lupů!).

Incredible Natural RemedyVzhledem k tomu, že je to úžasné tonikum pro krevní cévy, asijské schytolysnyk také dobře hodí pro léčbu jakékoliv poruchy spojené s krevním oběhem, jako je například zánět žil, unavené nohy syndrom, křečové žíly, mravenčení.

Zpevňuje krevní cévy a dělá stěny arterií elastické. Proto také pomáhá těm, kteří trpí vysokým krevním tlakem nebo cholesterolem.

Kromě toho je tato rostlina také užitečná pro eliminaci nadměrných toxických nebo škodlivých látek, které se hromadí v těle. Z tohoto důvodu, mnozí považují za silný diuretikum pro lidi s nadměrnou obezitou, zadržování vody v těle nebo onemocnění močových cest a ledvin.

Kromě toho je také užitečné pro odstranění toxinů a mastných cyst, které se tvoří v hrudníku. Asijský štít může také pomoci vyléčit různé duševní problémy.

Dává pocit klidu. Z tohoto důvodu je užitečné pro ty, kteří trpí vážnými úzkostnými a nervozitními útoky. Navíc zlepšuje potenciál mozku díky podpoře koncentrace a zlepšení paměti.

Asian schytolysnyk doporučují, aby ženy, které trpí premenstruační syndrom a

pro ty, kteří stále cítí unavený nebo vyčerpaný v důsledku každodenních činností. Další výhody asijských štítů

Samozřejmě, že tato mocná rostlina má desítky dalších vlastností a alespoň některé z nich si zaslouží pozornost. Tato rostlina také:

zpomaluje stárnutí tím, že pomáhá vyrábět kolagen

 • zachází skvrny a abscesy
 • potýká s orální infekce
 • odstraňuje oční infekce a bojuje proti suchu (můžete jej použít jako oční kapky)
 • urychluje jizvy po operaci.
 • Asijský štít a celulitida

Nejdříve je asijský štít nejlépe známý svou schopností snížit celulitidu.

celulitidy - tvorba uzliny tuku, tekutiny a toxiny pod kůží a eliminuje asijské schytolysnyk tyto zůstatky kvůli jeho močopudné vlastnosti. Mnoho látek způsobuje jeho účinnost proti celulitidě, zejména mastným kyselinám, taninům, fytosterolům a hlienům.

Tato rostlina stimuluje lymfatický systém a umožňuje mu vylučovat odpad močí, pot a stolicí.

také aktivuje krevní oběh a zvyšuje hydrataci a okysličení pokožky.

Chcete-li těžit z jeho přínosů, můžete si ji vzít buď ústně, nebo prostřednictvím externí masáže. Léčba se provádí užíváním denních tablet nebo kapek a masáže krémy nebo gely obsahující asijské šampony nejméně dvakrát týdně.

Není však vhodná pro těhotné ženy a ženy kojené.


Naučte se dělat terapeutický mentol krém

Naučte se dělat terapeutický mentol krém

Menthol krém je dobře známý po celém světě kvůli schopnosti odstranit otok. Pomáhá vám snadné dýchání a také zmírňuje příznaky nachlazení a chřipky. Jednoduchá masáž s malým množstvím tohoto léku pomůže odstranit nosní pasáže, takže proces obnovy se výrazně urychlí. Chcete vědět, jak vařit takový mentolový krém sami?

(Lidových opravné)

Jednoduchý recept: česnek s mlékem uklidnit ischias

Jednoduchý recept: česnek s mlékem uklidnit ischias

Přírodních produktů ischias - stav, ve kterém se sedací nerv je stále naštvaný , čímž se nemocný člověk cítí bolest. Bolest se může objevit v dolní části zad a nohou. Někdy se bolest rozšiřuje i na nohy. Tato nemoc je jednou z hlavních příčin ztráty pracovní doby. Je obzvláště běžné u mužů. Přestože ženy také pravidelně trpí ischiasis.

(Lidových opravné)