Jak zhubnout rozdrceným lněným semínkem


Jak zhubnout rozdrceným lněným semínkem

Už jste někdy slyšeli o neuvěřitelných výhodách lněného semínka? Během posledních několika let se stal jedním z nejoblíbenějších produktů. Líska má výživné vlastnosti, a kromě toho je také velkým pomocníkem při hubnutí. Chcete vědět více? Rádi vám řekneme o všem v tomto článku.

Lněný obilnin pomáhá zhubnout

Lněný je zrno. Jedná se o přirozený zdroj omega-3 tuků, antioxidantů, vitamínů a minerálů, které lze získat z lnu. Pochází z Egypta, ale spotřebuje to po celém světě. Můžete najít lnu ve formě olejů v tabletách, celé a nakrájené.

V tomto případě, když aplikujete lnu na hubnutí, doporučujeme ho používat ve drcené formě. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá: oleje jsou náchylné k oxidaci a mají vysoký obsah nenasycených tuků. Stojí za to koupit lněné zrnko a mlít si je doma. Je to velmi snadné!

Zdraví Výhody

 • zrnového lnu - skvělý zdroj vlákniny, to nikdy nezapomenete. Lžíce lze snadno přidat do vaší stravy.
 • Tato rozpustná vláknina pomáhá regulovat krevní tlak, snižuje hladinu cukru v krvi, snižuje zánět a chrání flóru, a to v pořadí, zlepšuje vstřebávání živin.
 • Lněné semínko obsahuje esenciální mastné kyseliny Omega-3. Mají vysoký obsah kyseliny linolové, která tvoří zánětlivé eikosanoidy, které zabraňuje artritida, ekzémy a astma ...
 • Jednou z nejvýraznějších rysů, samozřejmě, je schopnost lnuléčbě zácpy.Pokud narazíte na takový problém, přijměte mleté ​​lněné semínko s velkým množstvím vody.
 • Studie také zjistila, že lněné semínko může pomoci v léčbě odchýlitv počátečních stádiích.
 • Také lněná je skvělá detoxikační látka, která pomáhá vyčistit střeva. Ten
 • snižuje hladinu cholesterolu a zabraňuje koagulaci buněk, výskyt prasklin cév a arytmií.
 • Vzhledem k obsahu flavonoidů jsou obiloviny z lněného semene velmi užitečné při léčbě účinků menopauzy .
 • Navíc, lněné semínko je bohaté na vitamíny B, hořčík, mangan, fosfor a mangan... a to vše za minimální množství kalorií!

Meleni obilí len pro hubnutí spotřebu

o zemi semena lnu vytváří pocit plnosti v žaludku. Rovněž reguluje procesy v těle a poskytuje jim potřebné živiny.

Lněné semínko dokonale napomáhá při úbytku hmotnosti, zejména kvůli složkám na spalování tuků. Vlákno je velmi výživné a také bohaté na kyseliny omega-3. Jedná se o neuvěřitelný nástroj pro rozpuštění a odstranění zbytečných tuků.

Ale ... jak můžeš používat lněný lusk?

Všechno je jednoduché. Grilované lněné semínko lze přidávat do salátů a jiných pokrmů, nebo rozpustit v džusu a ve vodě a pít před snídaní. Je také třeba poznamenat, že lněné semínko v mnoha potravinách se často používá jako náhražka vajec. Stačí přidat jednu lžíci zrna na tři lžíce vody a nahradí vás jedním vejcem. Je důležité si uvědomit, že mletý lněk snižuje dobu vaření.

Dále budeme mluvit o několika receptech s mletým lněným semínkem. Nezapomeňte, že vzhledem k efektu sytosti a vysokým obsahem živin lněného, můžete zastavit a začít zneužívat něco k jídlu, jen když skutečně nezbytná, i malé porce. Je také důležité dodržovat pravidla zdravé výživys nezbytnými vlákniny, bílkovin, zeleniny a ovoce ... a samozřejmě, nezapomeňte přidat zrna mleté ​​lnu.

 • Můžete přidat lněné semínko na pomerančový džus k snídani. Stačí přidat například dvě lžíce.
 • Pokud vařit frézie, přidejte dvě lžíce.
 • může vařit chutné ovesnou pás smléka, jablko, přidejte skořici a dvě polévkové lžíce lněného semínka. Je to také nádherný začátek dne plného energie a zdraví.
 • také můžete vařit sendvič. Vezměte celozrnný pšeničný chléb, několik kusů avokáda a několik kusů smaženého krocana. Přidejte lžíci lnu z lněného semínka a vychutnejte si fantastický sendvič!
 • Pokud chcete vařit kuře nebo ryby, zrnového lnu se dokonale hodí. Jak už víte, snižují čas vaření a pomáhají také vařit opravdu lahodné pokrmy. Len nemá žádnou chuť, to jen přidává živiny a jídlo, které se necítí hlad a je třeba svačinu mezi jídly.
 • Užívejte lněné semínko na salátový dresink. U špenátovým salátem, trvat několik kousků ananasu, kuřecí maso, ořechy, čerstvé šťávy z citronu a posypeme je na vrcholu lžíce mletého lněného semínka. Někteří dokonce rád používá olej ze lnu, zálivky na saláty, nicméně, jak již bylo zmíněno, len jako olej obsahuje více kalorií. Nejlepším řešením je proto konzumovat lněný melen. Takže dosáhnete skvělých výsledků.


5 Nízkokalorických potravin

5 Nízkokalorických potravin

Pokud chcete zhubnout, je třeba udělat fyzické cvičení a sledovat zdravou výživu. Věnujte pozornost těmto pokrmům, protože obsahují nízkokalorické potraviny. Co to znamená? Tyto produkty trávení, které spálí více kalorií než obsahují. S těmito výrobky vaše tělo bude používat více energie, než dávají.

(Ztráta váhy)

Jaká jablka ochrání před obezitou?

Jaká jablka ochrání před obezitou?

Jedno jablko by mělo být spotřebováno denně. Všichni jsme slyšeli tuto frázi; velmi málo produktů je stejně užitečné pro naši stravu. Ale mohou jablka skutečně pomoci vyhnout se obezitě? Pokud ano, co přesně? To vše vysvětlíme níže. Jablka: věrnými zastánci našeho zdravotního Existuje mnoho dobrých důvodů, proč patří jablka ve vaší stravě.

(Ztráta váhy)