Jak vařit masti ručně ke zlepšení spánku


Jak vařit masti ručně ke zlepšení spánku

Chcete zlepšit kvalitu svého spánku?tělo cítit dobře na fyzické i psychické úrovni, dobře spát, tedy alespoň osm hodin denně bez přerušení.Často si neuvědomujeme, jak velký je spánek potřebný pro lidské zdraví. Během tohoto odpočinku jsou aktivovány některé z nejdůležitějších funkcí těla. To pomáhá regulovat tvorbu hormonů, metabolismus, zlepšuje zdraví mozku a má mnoho dalších pozitivních účinků.Možná jste spí méně zvyklí spát, protože si myslíte, že je neškodná. Pravdou však je, že v průběhu času existují určité nežádoucí reakce, které negativně ovlivňují kvalitu života.

souvisejících poruch spánku může způsobit okamžitou únavu, problémy se soustředěním a záchvaty hladu, jimiž člověk sní víc, než by měl.

V ideálním případě je nutné zjistit problémy, které způsobují poruchy spánku a najít způsob, jak se je zbavit.

Mezi mnoho přírodních léků pro dobrý spánek stojí za zmínkudomácí mast. Pomůže spát lépe díky užitečné kombinaci přísad.

V dnešním článku bychom vám chtěli sdělit více o tomto médiu a recept na jeho přípravu.

Domácí masti pro zlepšení spánku

Obvykle lidé překonávají poruchy spánku s uklidňujícími léky. Existují však některé alternativní metody , které je mohou léčit bez negativních účinků na zdraví.

Přírodní masť, s níž se s vámi dnes chceme podělit, má velmi příjemnou a uklidňující chuť. Po aplikaci stimuluje vývoj hormonů, které jsou zodpovědné za dobrý spánek.
Pro jeho přípravu bude zapotřebí směs užitečných složek, jako je olivový a kokosový olej. Jsou známé díky svým hydratačním, antioxidačním a protizánětlivým vlastnostem.

Tyto prvky, v kombinaci s příznivými účinky včelího vosku a esenciální oleje oranžové a levandule, poskytnout jedinečný relaxace, který napomáhá k lepšímu spánku.

vysokým obsahem mastných kyselin, bílkovin a minerálních látek se rychle vstřebává kožních pórů, zajištěnídalší vlhkost a živiny, které brání skvrny.

Častěji účinnými přísadami v tomto léku pomáhají uvolnit svaly a klouby, a to je klíčem k kvalitnímu nepřetržitému odpočinku.

Tato masť může být dokonce použita k boji s notoricky známými menstruačními křepy. Faktem je, že aktivuje oběh a snižuje intenzitu bolesti.

Podívejte se na tento článek 9 výrobků, které podporují dobrý spánek

, jak se dělá tuto mast pro zlepšení spánku

Tento léčivý mast pro zlepšení spánku lze připravit doma. Potřebujete pouze postupovat velmi jednoduchými kroky a používat přísady, které lze snadno koupit v lékárnách nebo v bylinném obchodě.

Kombinace příchutí v tomto produktu pomáhá tělu uvolnit, takže je žádoucí používat vysoce kvalitní přísady.

I když můžete najít levné alternativy (zejména kokos a olivový olej), lépe hledat 100% ekologické produkty, které mají blahodárné vlastnosti znamená maximum.

Navíc, by nemělo být zaměňováno s esenciálními oleji, protože mají pouze aromatické vlastnosti.

 • Složení 1/2 šálku kokosového oleje (100 g)
 • 1/2 šálku olivového oleje (100 g)
 • 3 lžíce strouhaného včelí vosk (45 g)
 • 1 lžička levandulový éterický olej (5 g)
 • 1 kávová lžička oranžový silice (5 g)
 • 1/2 lžičky skořice esenciální olej (2 g)
 • Příprava prvního teplo na kokosový olej ve vodní lázni.
 • Přidejte do ní olivový olej a včelí vosk a oteplete na nízkém ohni, dokud se všechny ingredience nezmíchají.
 • Když se všechny složky roztaví, promícháme je dřevěnou lžící a odstraňte z ohně.
 • Pak předtím, než se zahušťují, přidávejte esenciální oleje a dobře promíchejte.
 • Nakonec přeneste produkt do utěsněné skleněné nádoby. Když se mastná konzistence stává krémovou, můžete ji použít.

Jak používat tuto masti

 • Vezměte trochu masti a jemně masíte nohy jemnými masážními pohyby. Položte ponožky na vrchol a jděte odpočinout.
 • Pokud chcete,
 • aplikujte trochu více masti do oblastí, jako je hrudník a záda, abyste se lépe uvolnili. Můžete ji také vzít, abyste skončili prsty a protřete chrám
 • , abyste zmírnili stres a bolesti hlavy. Snažte se vařit tento skvělý produkt doma a vždy ho držte na dosah ruky. To je skvělý způsob, jak spát lépe, zvláště pokud trpíte nespavostí.


Zásaditý roztok pro hubnutí a pro rekuperaci energie

Zásaditý roztok pro hubnutí a pro rekuperaci energie

Nejlepších receptů a přesto nejjednodušší, co můžete udělat pro dobro svého těla - pít potřebné množství čisté vody denně. Voda je nejen nezbytnou součástí našeho těla bez vnitřních orgánů nemůže řádně vykonávat jejich funktsiyi.Dlya udržovat rovnováhu vody v těle a zabránit mnoha nemocí, lékaři doporučují denně pitná 6 až 8 sklenic vody.

(Recepty)

S kapelou, plná hořčíku, s cílem zlepšit zdraví

S kapelou, plná hořčíku, s cílem zlepšit zdraví

Smoothies Recepty plná hořčíku - skvělý způsob, jak překonat nedostatek tohoto minerálu. Ve skutečnosti je pravděpodobné, že trpíte nedostatkem hořčíku a ani o tom nevíte. Nezapomeňte, že hořčíku - je důležitou strukturální složkou kostí, svalů, krve a většina z tělesných tkání. Je potřebná pro výrobu energie a syntézu nespočetných bílkovin a tuků.

(Recepty)