Jak odhalit střevní parazity?


Jak odhalit střevní parazity?

přírodní prostředky Cítili jste, pokud máte nějaké střevní parazity? Jak jim předcházet a jak se chránit před nimi prostřednictvím zdravé výživy a přírodní prostředky? Chcete-li znát odpovědi na tyto otázky, čtěte dál tento článek.

Střevní paraziti jsou zdravotní problém, protože bohužel, to postihuje mnoho lidí všech věkových kategorií. Symptomy jsou obtížné rozpoznat, protože mohou být zaměněny s jinými, které směřují k jiným chorobám. To může být únava, úzkost, nervozita, zažívací potíže, bolesti hlavy, problémy s nadváhou a další.

Řekneme vám, jak zjistit, zda máte parazity a co lze udělat, aby se zabránilo to přes zdravou stravou a některých přírodních prostředků.

Střevní paraziti Paraziti jsou organismy žijící v orgány, buňkami a živí se živin. Jako houby nebo bakterie, paraziti mohou interferovat s tělem. -li tělo je zdravý, pak se paraziti a tělo jsou v harmonii. Problémy začít, když existuje nerovnováha v těle pH, enzymy nebo střevní mikroflóru, je agresivní růst patogenních parazitů. To vše způsobí další nemoci.

proto důležité dodržovat vyváženou stravu s dobrými zdravé návyky. Aby doplňky, aby se zabránilo nerovnováze v případě potřeby.

střevní parazité žádné jedinečných druhů. Nejznámější z nich je Candida. Existují i ​​jiné běžné druhy, jako Giardia, škrkavky a tasemnice.

Jak poznat, zda mají?

Běžné příznaky:

 • změny v chuti k jídlu (zvýšení nebo snížení chuti k jídlu bezdůvodně)
 • opuchlé oči
 • nervozitu a úzkost
 • Hořící na špičce nosu, očí nebo anus
 • rozšířené zornice
 • nevysvětlitelné nespavost
 • únavový
 • Bolesti hlavy

I když se tyto symptomy mohou signalizovat i jiné poruchy těla. Trpíte-li od nich pravidelně (několik dnů nebo týdnů) se doporučuje seznámit se s možnostmi léčby.

Tento problém se týká také děti, ale zjistí nemoc mnohem obtížnější. Budete potřebovat čas věnovat pozornost, když dítě cítí pálení na špičku nosu nebo anální oblasti, nebo víc nervózní, než je obvyklé, bez zjevného důvodu.

Domácí zvířata musí být také kontrolována a ošetřována každý měsíc, protože přímý kontakt snadno přenáší parazity. Domácí zvířata nejsou zhoršena účinky parazitů.

Power - klíčovým faktorem dieta

Compliance - to je ten správný způsob, jak zabránit parazity, protože se množí v určitých živin. Produkty potřeba kompletně vymazat a zabránit: cukr a sladkosti

 • konzumní mléko a mléčné výrobky

nezbytné snížit spotřebu sacharidů z rafinované mouky (bílé rýže, těstoviny, těstoviny).

může nahradit některé z živin v naší stravě následující: Česnek

 • , , že je vynikající antiparazitární činidlo. Měli byste ho používat každý den surový. Pokud máte potíže s trávením, jsou pro vás tobolky a doplňky výživy z česneku.
 • Dýňová semena je také skvělý způsob, jak bojovat proti parazitům. Přibližně 30 semen dýně denně by mělo být spotřebováno. V případě potřeby je můžete dokonce smíchat s jinými produkty.

Mezi jídly během dne, pijte čaj s tymiánem, mátou mátou a heřmánkem. Jedná se o kombinaci, která vás ochrání před parazity a zabije je.

střevní péče

Nejlepší prevence parazitů je podporovat správné fungování střev. Je třeba se vyvarovat opakovaného průjmu nebo zácpy. Přírodní přísady a zdravá výživa, čerstvá zelenina a ovoce - to všechno pomáhá v boji proti parazitům.

 • Pro jehličnaté stromy používejte lněné semínko, sýry a výrobky s vysokým obsahem otrub. Během dne byste měli také vypít dostatek vody. Když průjem
 • přírodní zdroje stávají bílá rýže (vařené / páře bez másla nebo oleje), zelený čaj a navíc uhlí. Na druhou stranu

,střevní parazité měnit střevní flóru často a začnou se množit když se střevní flóra potlačena. Je třeba zahrnout do svého jídelníčku probiotik pěstovatstřevní flóru, a chránit proti budoucím opakování parazity.

Můžete je koupit v lékárnách nebo maloobchodních prodejnách.

Obrázky s laskavým svolením Judy, Food Thinkers a Alicakes


Jak se vypořádat se spánkovou apnoe?

Jak se vypořádat se spánkovou apnoe?

Přírodní produkty Spánková apnoe - porucha, která postihuje dýchání během spánku. Osoba, která trpí to, zatímco se pohybuje přestat dýchat „umělé dýchání“ nebo úplně přestane dýchat po krátkou dobu v noci. Přestávky mohou trvat až 20 sekund. V tomto článku se dozvíte více o spánkové apnoe a její léčba znamená .

(Lidových opravné)

Léčivé šťávy zmírnit bolest revmatoidní artritidy přírodních prostředků

Léčivé šťávy zmírnit bolest revmatoidní artritidy přírodních prostředků

Revmatoidní artritida - chronické onemocnění, které způsobuje otok kloubů a okolních tkání. Nevíme přesně, co způsobuje toto onemocnění, ale odborníci se shodují, že revmatoidní artritida se vyskytuje v důsledku opotřebení, špatné návyky a některé zranění. Hlavním příznakem revmatoidní artritidy je bolest.

(Lidových opravné)