Jak ovlivňují ovoce a zelené jablka naše zdraví?


Jak ovlivňují ovoce a zelené jablka naše zdraví?

Už jste někdy ochutnali pruh ovesné vločky a zelených jablek? Mnoho lékařů a odborníků na výživu doporučuje pít tento jednoduchý nápoj, který pomáhá péči o zdraví a dokonce i zhubnout. Má mnoho užitečných vlastností, které dnes v tomto článku popíšeme.

Kombinace ovesných vloček a zelených jablek nejen dokonale pomáhá regulovat váhu, to je také vynikající volbousnídaně pro celou rodinu! Je pravda, že určitě použijete tento neuvěřitelný recept?

Četné výhody ovesné vločky a zeleného jablka

regulují metabolismus 1. Ovesné - s super'yizha a překvapivě dobré pro vaše zdraví produktu, pokud to každý denjídlu. V kombinaci se zeleným jablkem má ještě více výhod. Chcete zjistit, jaká je hlavní užitečnost tohoto produktu? Perfektně reguluje metabolismus.

 • Kombinace vlákna, ovesné vločky a pektin obsažené v žlutozelené, vede k zvýšenémumetabolismus, který zobrazuje tělo toxinů a spalování tuků.
 • Je to kvůli tak mimořádnému vlivu skupiny na metabolismus, nutritionists doporučují pití jablka a ovesné kaše každé ráno. Poskytne vám pocit sytosti, poskytne správnou dávku vlákniny a urychlí metabolismus.

2. Ideální pro lidi s vysokým cholesterolem

Nemyslete si dlouho - jen pití! Pokud lékař řekl, že mají zvýšené hladinyšpatného cholesterolu (LDL) nebo přidejte ovesné vločky a zeleného jablka do svého jídelníčku.

Jak již víte, někdy prostě by měla začít sledovat to, co jíte, a začne klesat špatného cholesterolu bez léků. Proto upozorňujeme na následující pokyny:

 • Vláknina obsažená v ovesných vloček, pomáhá tělu vstřebávat více toxinůa odstranit špatný cholesterol z krve.
 • Zelené jablko má velmi podobné vlastnosti. Vzhledem k obsahu polyfenolů a pektinu, odstraňuje škodlivé cholesterol a vyrovnává hladinu dobrého cholesterolu v krvi. To je velmi důležité pro prevenci srdečních onemocnění.
 • Vzhledem k nízkému obsahu sodíku a naopak k velkému množství draslíku tento nápoj také pomáhá regulovatkrevní tlak v těle. 3. Velká

pomáhá při hubnutí

Opakovaně jsme říkali, že ovesné vločky neuvěřitelně pomáhá při hubnutí. Dnes se chceme s vámi podělit o způsob, který ještě zlepšit své mimořádné vlastnosti ... kombinovat s zelených jablek! Všimněte si výhody tohoto jednoduchého kapely:

 • reguluje hladinu cukru v krvi. Tato kombinace je ideální pro diabetiky, může také pomoci regulovat metabolismus, jak jsme o tom mluvili.
 • smoothies velkou pomocí uspokojit vaše hladudlouhou dobu, takže je to jen ideální volbou pro snídani. Nechcete-perekusuvaty mezi snídaní a obědem!
 • Ovesné vločky a zelená jablka stimulují produkci jaterních enzymů ,známý jako lecitin. To pomáhá odstranit toxiny z těla zbavit se přebytečného tuku a zároveň vymazat tepnu. Je to prostě výjimečný způsob, jak!
 • Také zlepšuje trávicí systém jako celek. Vzhledem k tomu, tělo metabolizuje sacharidy pomalu se budete cítit nejen Fed - lane usnadnit tvorbu žaludečních šťáv, což zlepšuje trávení a pomáhá předcházet zácpě. Každý den, vaše tělo bude moci lépe přizpůsobit svou činnost vypořádat se s přetížením a kapaliny účinně odstranit přebytečný tuk z těla. 4.

úžasný zdrojem vitamínů tento pruh zeleného jablka a ovesné vločky je výjimečný způsob, jak začít svůj den s vitaminem koktejl. To není dobré jen pro vás, a budou mít každý člen vaší rodiny, děti i starší generaci. Chcete se dozvědět více o tom, co je obsaženo v tomto nápoji?

 • Vaše tělo bude mít obrovskou dávku vitamínů skupiny B, jako je například niacin, thiamin a riboflavin. To pomáhá obnovit tělesných tkání, jako je sval, a přeměňuje cukr na energii pro spuštění syntézy metabolismus a proteinu.
 • Také nezapomeňte. že tato skupina obsahuje mnoho esenciálních aminokyselin a různé minerály, jako je hořčík, železo, fosfor, sodík avápníku. Jsou nesmírně důležité pro zdraví vašeho těla!

Jak si pás s ovesnými vločkami a jablky?


Co k tomu potřebujete?

 • vody 1 šálek (200 ml)
 • 3 lžíce ovesné vločky (60g) 1 zelené jablko
 • několik kapek citronové šťávy 2 kostky ledu

přípravy a způsobu spotřeby

 • Tento pás by měl pít ráno při snídani. Chutná skvěle a má neuvěřitelné vlastnosti, které vám dávají sílu na celé dopoledne.
 • První namočit ovesné vločky ve sklenici vody přes noc. Takže v dopoledních hodinách bude připraven k použití. Pak zelené jablko střih do čtyř částí. Odstranit kůru, protože obsahuje mnoho živin a vlákniny.
 • Přidejte kousky jablka, ovesné vločky a vody, do které zamochuvalasya v mixéru. Pak zmáčknout pár kapek citrónové šťávy můžete přidat i špetku skořice, takže pokud se vám líbí. zaklepat všechny kostky ledu do hladka. Vaše rodina prostě zamilujete tento nápoj!


10 Superfoods pro váš mozek

10 Superfoods pro váš mozek

Tvůj mozek je tvůj regulátor těla. Skládá se z tisíců neuronů, které odpovídají nekonečnému počtu vnějších impulzů. Jeho práce je natolik složitý, že se dnes jeví ještě více otázek než odpovědí o úrovni jeho důležitost a význam. Bohužel, existuje mnoho příčin a nemocí, které se mohou zhoršit a výrazně zpomalit práci vašeho mozku.

(Lidových opravné)

Přírodní prostředky pro čištění artérií

Přírodní prostředky pro čištění artérií

Zanesené tepny mohou vést k infarktu. Z tohoto důvodu je důležité dbát na to, že vaše cévy zůstanou „čisté“ a „nezakuporenymy“, protože vám dá zdravý život. jídlo, které jíte každý den, může být škodlivé pro vaše zdraví a ucpávají cévy, do té doby, dokud se úplně zastaví průtok krve do srdce a dalších tepen.

(Lidových opravné)