Jak ovlivňují ovoce a zelené jablka naše zdraví?


Jak ovlivňují ovoce a zelené jablka naše zdraví?

Už jste někdy ochutnali pruh ovesné vločky a zelených jablek? Mnoho lékařů a odborníků na výživu doporučuje pít tento jednoduchý nápoj, který pomáhá péči o zdraví a dokonce i zhubnout. Má mnoho užitečných vlastností, které dnes v tomto článku popíšeme.

Kombinace ovesných vloček a zelených jablek nejen dokonale pomáhá regulovat váhu, to je také vynikající volbousnídaně pro celou rodinu! Je pravda, že určitě použijete tento neuvěřitelný recept?

Četné výhody ovesné vločky a zeleného jablka

regulují metabolismus 1. Ovesné - s super'yizha a překvapivě dobré pro vaše zdraví produktu, pokud to každý denjídlu. V kombinaci se zeleným jablkem má ještě více výhod. Chcete zjistit, jaká je hlavní užitečnost tohoto produktu? Perfektně reguluje metabolismus.

 • Kombinace vlákna, ovesné vločky a pektin obsažené v žlutozelené, vede k zvýšenémumetabolismus, který zobrazuje tělo toxinů a spalování tuků.
 • Je to kvůli tak mimořádnému vlivu skupiny na metabolismus, nutritionists doporučují pití jablka a ovesné kaše každé ráno. Poskytne vám pocit sytosti, poskytne správnou dávku vlákniny a urychlí metabolismus.

2. Ideální pro lidi s vysokým cholesterolem

Nemyslete si dlouho - jen pití! Pokud lékař řekl, že mají zvýšené hladinyšpatného cholesterolu (LDL) nebo přidejte ovesné vločky a zeleného jablka do svého jídelníčku.

Jak již víte, někdy prostě by měla začít sledovat to, co jíte, a začne klesat špatného cholesterolu bez léků. Proto upozorňujeme na následující pokyny:

 • Vláknina obsažená v ovesných vloček, pomáhá tělu vstřebávat více toxinůa odstranit špatný cholesterol z krve.
 • Zelené jablko má velmi podobné vlastnosti. Vzhledem k obsahu polyfenolů a pektinu, odstraňuje škodlivé cholesterol a vyrovnává hladinu dobrého cholesterolu v krvi. To je velmi důležité pro prevenci srdečních onemocnění.
 • Vzhledem k nízkému obsahu sodíku a naopak k velkému množství draslíku tento nápoj také pomáhá regulovatkrevní tlak v těle. 3. Velká

pomáhá při hubnutí

Opakovaně jsme říkali, že ovesné vločky neuvěřitelně pomáhá při hubnutí. Dnes se chceme s vámi podělit o způsob, který ještě zlepšit své mimořádné vlastnosti ... kombinovat s zelených jablek! Všimněte si výhody tohoto jednoduchého kapely:

 • reguluje hladinu cukru v krvi. Tato kombinace je ideální pro diabetiky, může také pomoci regulovat metabolismus, jak jsme o tom mluvili.
 • smoothies velkou pomocí uspokojit vaše hladudlouhou dobu, takže je to jen ideální volbou pro snídani. Nechcete-perekusuvaty mezi snídaní a obědem!
 • Ovesné vločky a zelená jablka stimulují produkci jaterních enzymů ,známý jako lecitin. To pomáhá odstranit toxiny z těla zbavit se přebytečného tuku a zároveň vymazat tepnu. Je to prostě výjimečný způsob, jak!
 • Také zlepšuje trávicí systém jako celek. Vzhledem k tomu, tělo metabolizuje sacharidy pomalu se budete cítit nejen Fed - lane usnadnit tvorbu žaludečních šťáv, což zlepšuje trávení a pomáhá předcházet zácpě. Každý den, vaše tělo bude moci lépe přizpůsobit svou činnost vypořádat se s přetížením a kapaliny účinně odstranit přebytečný tuk z těla. 4.

úžasný zdrojem vitamínů tento pruh zeleného jablka a ovesné vločky je výjimečný způsob, jak začít svůj den s vitaminem koktejl. To není dobré jen pro vás, a budou mít každý člen vaší rodiny, děti i starší generaci. Chcete se dozvědět více o tom, co je obsaženo v tomto nápoji?

 • Vaše tělo bude mít obrovskou dávku vitamínů skupiny B, jako je například niacin, thiamin a riboflavin. To pomáhá obnovit tělesných tkání, jako je sval, a přeměňuje cukr na energii pro spuštění syntézy metabolismus a proteinu.
 • Také nezapomeňte. že tato skupina obsahuje mnoho esenciálních aminokyselin a různé minerály, jako je hořčík, železo, fosfor, sodík avápníku. Jsou nesmírně důležité pro zdraví vašeho těla!

Jak si pás s ovesnými vločkami a jablky?


Co k tomu potřebujete?

 • vody 1 šálek (200 ml)
 • 3 lžíce ovesné vločky (60g) 1 zelené jablko
 • několik kapek citronové šťávy 2 kostky ledu

přípravy a způsobu spotřeby

 • Tento pás by měl pít ráno při snídani. Chutná skvěle a má neuvěřitelné vlastnosti, které vám dávají sílu na celé dopoledne.
 • První namočit ovesné vločky ve sklenici vody přes noc. Takže v dopoledních hodinách bude připraven k použití. Pak zelené jablko střih do čtyř částí. Odstranit kůru, protože obsahuje mnoho živin a vlákniny.
 • Přidejte kousky jablka, ovesné vločky a vody, do které zamochuvalasya v mixéru. Pak zmáčknout pár kapek citrónové šťávy můžete přidat i špetku skořice, takže pokud se vám líbí. zaklepat všechny kostky ledu do hladka. Vaše rodina prostě zamilujete tento nápoj!


Rybí olej a jeho úžasné přínosy pro zdraví

Rybí olej a jeho úžasné přínosy pro zdraví

Rybí tuk je velmi oblíbený. To lze vysvětlit jeho s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin , což je velmi užitečné pro mozek, srdce a celkové zdraví. V tomto článku bychom vám chtěli říci, proč stojí za konzumaci, abyste se cítili zdravější a silnější. Nutriční výhody rybího oleje Toto je víc než jen výživný rybí produkt.

(Lidových opravné)

Jak čistit tlustého střeva doma

Jak čistit tlustého střeva doma

Přírodních prostředků s dobrou přírodní léčbu můžete odstranit toxiny z tlustého střeva, že odstraní všechny škodlivé zbytky nahromaděné v něm a může zničit zdraví. Přečtěte si tento článek o tom, jak se čistí tlustého střeva doma a začít užívat zdravý život. Co potřebujete vědět o čištění tlustého střeva?

(Lidových opravné)