Tipy, jak přinést cukr - jeho přebytek - z těla


Tipy, jak přinést cukr - jeho přebytek - z těla

Většina z nás miluje sladkosti, zejména cukroví a bonbóny. Jsme zvyklí sdílet tyto delikatesy často, zacházet navzájem během rodinných událostí nebo v kruhu přátel. Nicméně často si nemyslíme, že takové "občerstvení" bohaté na cukr může být škodlivé pro naše zdraví a protože si nemyslíme, že kontrolujeme používání cukru.

Pokud jde o sladké potraviny nebo pekařské výrobky, je důležité vědět, že tyto produkty jsou snadno těžit z těla a vstoupit krevní oběh mnohem rychleji než běžný cukr. A právě v tomto okamžiku se provádí sekrece inzulinu do krve.

Když jíte potraviny s vysokým obsahem rafinovaného cukru, zásobení těla živinami je prakticky nulové. Často se říká, že tyto potraviny, které obsahují velké množství cukru, mají "prázdné kalorie", protože vám neposkytují potřebnou energii k řádnému vykonávání funkcí těla. Pokud byste chtěli, aby se postarat o sebe a uvědomit si, že vyvážená strava - je to nejlepší, co můžete udělat pro udržení dobrého zdraví, měli byste začít přijmout odpovídající množství zeleniny a celozrnných výrobků, které poskytují vám s oběma živin a sacharidy . Na rozdíl od rafinovaného cukru,

takové sacharidy vstupují do krve v malých porcích a mohou být používány tělem jako palivo. Tímto způsobem poskytujeme našemu tělu potřebnou energii, aby se všechny funkce našeho těla prováděly správně. Z tohoto a z mnoha dalších důvodů,

a měl by se snažit odstranit přebytky rafinovaného cukru v těle, které vám nedávají žádnou nutriční hodnotu.K tomu musíte mít dobré čištění, proto doporučujeme vzít na vědomí následující tipy. Tipy pro čištění vašeho těla

První věc, kterou musíte udělat, když se začnete starat o sebe a vyvarujete se použití sladkých potravin, je

držet pryč od všech cukrářských pokušení. To znamená, že by nemělo být žádné sladké ve vašem domě nebo na jiném místě, kam přijdete jít. Tímto způsobem nebudete cítit rušivou touhu jíst cukrár nebo malý dort. V takovém případě nebudete potřebovat sílu vůle, kterou určitě máte! Ty by měly nahradit cukr na zdravé potraviny, jako jsou ořechy a jiné ořechy, které, kromě toho, že lahodný, také mohou být nesmírně pomáhají k potlačení chuti k jídlu mezi jídlem.

Pitné čisticí koktejly umožňují účinně odstraňovat toxiny z těla.

Plody, jako je meloun, banány, jahody, mohou být obrovskou pomocí k potlačení touhy jíst sladce.

Vanilka, skořice nebo mandlový extrakt jsou skvělé pro oslazení nebo přidání měkké chuti na jakýkoliv nápoj. Tyto jednoduché kroky vám pomohou držet dál od konzumace sladkostí. Doporučujeme také našim čtenářům číst o takových čisticích koktejlech a džusích. Zatím, informace v angličtině mohou

číst zde , ale brzy budete moci číst tuto publikaci v ukrajinštině.Nezapomeňte ...

Měli byste mít vždy na paměti, že všechny potraviny, které konzumujete každý den, obsahují cukr

ve více či méně velkém množství. Proto byste měli být obeznámeni s tím, jak si vybrat produkty, které mají méně cukru a za každou cenu zdržet konzumace ty, které mají větší množství tom, jmenovitě slazené cereálie, nějaké sušenky, bonbóny, čokolády a tak dále. Ty budou pravděpodobně trochu obtížné, aby zůstali daleko od těchto lahodný „přeje“ zpočátku, ale pokud opravdu chcete, aby výrazně zlepšit jejich zdravotní stav nebo zabránit budoucím problémům, budete ještě potřebovat trénovat trochu vůle a snaží se vždy vyhnout jíst nadměrné sladkosti , nejlépe navždy.


Výhody citrónové vody před snídaní

Výhody citrónové vody před snídaní

Užitečné návyky Mnozí lidé mají zdravý ráno zvyk vypít sklenici citrónové vody před snídaní. Něco tak jednoduché a levné má neuvěřitelné přínosy pro zdraví. Chtěli byste o nich slyšet? Zajímavé je, jak se tento denní tradice praktikuje po dlouhou dobu a je jednou z nejznámějších přírodních prostředků.

(Užitečné návyky)

Tipy pokud spíte špatné návyky

Tipy pokud spíte špatné návyky

Užitečné, pokud máte chronický nedostatek spánku a spíte méně než 7 hodin denně, vaše zdraví se zhoršuje. Postupně si všimnete následků tohoto nedostatku odpočinku na těle a mozku. Pro zdravý a klidný odpočinek musíte spát od 7 do 9 hodin. Je zřejmé, že všichni máme jiné potřeby a tyto potřeby se liší u dětí a starších osob.

(Užitečné návyky)