Jak odstranit toxiny z pankreatu


Jak odstranit toxiny z pankreatu

přírodní léčiva slinivka - organ, které se často nevěnují dostatečnou pozornost, pokud to nezpůsobí bolest nebo nepohodlí. Tato žláza má však v těle velmi důležitou funkci: je odpovědná za filtraci odpadu, který se vyrábí denně.

Pokud se hromadí příliš mnoho toxinů, pankreas nebude fungovat správně. Z tohoto důvodu je čas od času nutné jej detoxikovat. V tomto článku vám ukážeme, jak to udělat.

Co byste měli vědět o

slinivky lze říci, že slinivka je jedním ze zapomenutých těles společně s orgány, jako slezina nebo dodatku. Zdá se, že si připomínáme jejich existenci jen tehdy, když je problém, ale každá z nich má velmi specifickou funkci.

Například, slinivka se nachází v oblasti břicha a mimo jiné je zodpovědný za: produkci hormonů

 • pomáhat trávení potravy
 • regulaci hladiny cukru v krvi

Pokud slinivka je nemocný, metabolismus celého těla je ovlivněna.Vzhledem k nedostatku včasné léčby se porucha může změnit na chronické onemocnění. Některé z nejčastějších onemocnění, které postihují tento orgán:

 • Pankreatitida:může být akutní nebo chronická. To je většinou zánět pankreatu. To může být způsobeno konstantní konzumací škodlivých potravin, těhotenstvím nebo stresem.
 • karcinomu slinivky: je potenciálně smrtelné, protože se obvykle před tím, než je diagnostikována, je již šíří po celém těle (proces známý jako metastázy). Léčba je co nejdříve, pacient bude mít větší šanci na přežití.
 • Pankreatická nedostatečnost: nastane, když pankreas nemůže v dostatečném množství produkovat trávicí enzymy nebo inzulín. Toto onemocnění je nyní velmi časté v důsledku špatné stravovací návyky, nezdravá strava, stres, sedavý způsob života, nedostatek pohybu a tak dále.

Doporučuje se věnovat pozornost symptomům v této oblasti těla, abyste zjistili zdroj nemoci. Hlavním z nich jsou: bolesti břicha

 • zvracení, horečka
 • hubnutí, která není spojena se změnami stravovacích návyků
 • změny v hladině glukózy (není spojena s cukrovkou)

Rostliny pro detoxikaci slinivky

protože jsme všichni zranitelní slinivky problémy, doporučit nějaké dobré čistící dietu, aby se pokusili odstranit zbytky, které se hromadí v těle, a to nejen ve slinivce břišní.Dobrou zprávou je, že existují léčivé rostliny, které vám mohou pomoci.

Je třeba poznamenat, že tyto léky jsou doporučovány k prevenci výše uvedených poruch. Mohou také doplnit některé druhy drog, ale nemohou být úplnou náhradou.

většina rostlin pro léčbu rakoviny slinivky břišní: pampeliška

k tomuto nástroji, které budete potřebovat kořenové rostliny. Stimuluje tvorbu žluči a je užitečné pro játra a žlučník. Tento kořen je také dobré pro zdraví slinivky, protože snižuje zatížení (někteří by řekli, že to napomáhá slinivce břišní vykonávat svou práci). Správné dávkování závisí na věku, hmotnosti a dalších individuálních vlastnostech.

Česnek

Samozřejmě, že by se do tohoto seznamu měl přidat česnek! Má nesčetné vlastnosti. Mimo jiné, česnek se používá pro: zlepšení krevního oběhu prevenci

 • a léčbu infekcí
 • léčba střevních kontroly parazitů hladiny glukózy v krvi
 • zlepšit pankreatu

hojení Začátek jíst více česneku (s výhodou surový) s jídlem.Pokud se vám líbí, jíst ráno česnek. Budete potřebovat dobrou mátou zubní pastu, ale je to opravdu dobré pro zdraví.

Kořen třísek (žlutý tulipán)

Používá se k léčbě zažívacích potíží. Bylo prokázáno, kořene hořce opravdu užitečné pro léčbu chronické pankreatitidy a detoxikaci. Má protyhlysnu akce (může zabít střevní červy), napomáhá posilovatjátra a povzbuzuje chuť k jídlu a jsou velmi výživné. Můžete udělat čaj. Budete potřebovat: 1 lžíci

 • hořec kořen

1 šálek na ohřívání vody ingredience dohromady a vaříme 5 minut. Proces a pití. Můžete pít až 2 šálky tohoto čaje denně.

Cinnamon Toto koření se používá v mnoha dezertů a infuzemi, protože napomáhá trávení a zlepšuje zdravotní stav slinivky břišní. Diabetici považují skořici za silného spojence, protože snižuje hladinu glukózy v krvi. Posypte kávou, koláčky nebo pečenými ovocemi. Echinacea

Tato rostlina je známá svou schopností optimalizovat imunitní systém. Stimuluje sekreci žluči a je užitečný jak pro slinivku, tak pro zdraví sleziny.

Nedoporučuje se u lidí s diabetem typu II, protože ovlivňuje sekreci inzulínu. uvařit čaj s použitím těchto složek: 1 polévková lžíce

 • echinacea 1 šálek vroucí vody
 • Tipy pro zdraví slinivky

zmínil pití čaje, čistí slinivku břišní, ale je třeba vyvinout některé zdravé návyky, které žádné toxiny se hromadí . Chcete-li to provést:

Vyhněte se silně ochablé nebo kořeněné potraviny.

 • Snížit spotřebu zpracovaného cukru a mouky.
 • Pít méně alkoholu a kávy.
 • Nepřejívejte se, zejména v noci.
 • Přidejte do vaší stravy další hořké a kyselé potraviny, které stimulují sekreci žaludečních šťáv.
 • Nekonzumujte zpracované potraviny.
 • Jezte více surového ovoce a zeleniny.
 • Pravidelně provádějte fyzické cvičení.
 • Snížení úrovně stresu, úzkosti a nervozity.
 • Dodržováním těchto tipů a zdravé čistící dietu, budete mít dokonalé zdraví slinivky břišní, což bude mít pozitivní vliv na každodenní život.


Přírodní prostředky pro boj proti depresi

Přírodní prostředky pro boj proti depresi

Přírodních produktů deprese - je velmi závažný stav, který je důvod, proč je tak důležité identifikovat příznaky, příčiny a způsoby prevence. Existuje celá řada faktorů, které ovlivňují náladu, rodina, manžel, přátelé, práce, hospodářství, naše vědomí, naše schopnost. V každém okamžiku se můžeme rozbít a cítit depresi.

(Lidových opravné)

Sportovní nohou: Léčba

Sportovní nohou: Léčba

Přírodní prostředky sportovec nohou - houbové infekce, která se objeví mezi prsty , podrážka a po stranách nohy. Tato porucha se často říká „nemoc sportovců,“ ale to neznamená, že pouze sportovci trpí. Taková houba může nastat u každého, kdo je vystaven horkým a vlhkým podmínkám. Stejně jako u jiných typů houbových chorob sportovec se může rozšířit na kůži při kontaktu nebo sdílení osobních věcí.

(Lidových opravné)