Jak odstranit toxiny z pankreatu


Jak odstranit toxiny z pankreatu

přírodní léčiva slinivka - těla v podobě slz, se nachází v dvanáctníku, což je důležité pro trávení a produkci enzymů. Pokud je otrávená nebo zánět, bude to těžko stravitelné jídlo správně, protože měli vědět, jak se postarat o to, a čas od času uspořádat očistný jídelníček.

Očištění stravy pankreatu

Jak může pankreas trpět zánětem nebo otravou? Vaše strava je vždy první příčinou poruchy jednoho nebo více orgánů. Navíc vnější faktory z prostředí mohou změnit svůj výkon.

To vše může vést k hormonální nerovnováze v slinivce a onemocněním, jako je cukrovka. Musíte odstranit toxiny z pankreatu, aby se udržel zdravý. Níže vysvětlíme, jak to lze udělat.

 1. Rozlučte se s toxiny s využitím bylinek

  první krok, který je třeba udělat, aby se umýt slinivku: odstranit ze svého jídelníčku alkohol, tabák a všechny nezdravé potraviny.

  Samozřejmě, že popření kouření je vždy obtížné, ale úsilí stojí za to. O několik let svého života se vrátíte k sobě. Měli byste také snížit spotřebu mouky, cukru, sladkostí ...

  To vám dá příležitost cítit se lépe. Tam jsou také některé nádherné byliny, které pomáhají očistit slinivky:

  • zázvor čaj: snižuje zánět, čistí tělo, plní funkci sedativum a je to dobrý antioxidant. Zelený čaj
  • : šálek zeleného čaje denně během snídaně, nebo v odpoledních hodinách - máte velkou dávku fantastické antioxidantů, které čistí slinivku.
  • Džus cukru: Tento kořen je velmi užitečné pro trávení, zvyšuje produkci žluče pro trávení jídla. To je v pořádku.
 2. Voda a džusy

  Bylo by hezké uspořádat čistící stravu nejméně 10 dní v měsíci. Začněte svůj den se sklenicí citronové šťávy a teplé vody, kiwi a ovesných vloček. Budete potřebovat pít dva litry vody denně a jíst ovoce a zeleninu, zejména při jídle.

  Zvýšení dávky v zelené listové zelenině bohaté na vitamin B a zeleniny bohaté na antioxidanty a vitamíny, jako jsou papája, pomeranče, jahody. Ananasové a papajské šťávy výrazně ovlivňují zdraví pankreatu, stejně jako kiwi. Výhody

 3. teplou sprchu nebo koupel

  Možná vás to překvapí, ale horká vana nebo sprcha denně stimuluje trávení a zlepšení zdravotního stavu slinivky břišní. Stimulují a aktivují její práci. Takže nezapomeňte vzít horkou lázeň před spaním. Pomůže vám relaxovat a budete schopni spát lépe a aktivovat funkci pankreatu.

 4. Postarat se o své emoce a hladiny stresu

  Může to znít jako vtip, ale to není. Mějte na paměti, že období úzkosti a stresu zvyšuje hladinu hormonu kortizolu, což je velmi špatné pro tělo. Negativní emoce včetně vzrušení a měnící se základní funkce a vliv na trávicí systém, čímž se zvyšuje riziko zánětlivých střeva a tlustého střeva.

  To vše způsobuje poruchu pankreatu a způsobuje uvolňování enzymů v žaludku. Musíte vzít v úvahu všechny tyto faktory. Pokuste se relaxovat, najít čas pro sebe, jít, jíst dobře ... Starosti o pankreasu je poměrně snadné.


Léčivé rostliny a plody, které pomáhají přestat kouřit

Léčivé rostliny a plody, které pomáhají přestat kouřit

Přírodní prostředky přestat kouřit není snadné. Nikdo nemůže udělat to za jeden den, zvláště pokud není dostatek síly. My všichni moc dobře, že takové zázraky se nedějí, že víte, v současné době neexistuje žádný „účinný lék“, který by pomohl zbavit závislosti na tabáku a aby se předešlo abstinenčním příznakům.

(Lidových opravné)

Produkty, které odstraňují hlen

Produkty, které odstraňují hlen

Hlien - to je poměrně častý problém. Široce rozšířená nachlazení, sinusitida nebo dokonce astma může blokovat dýchací cesty a komplikovat dýchání nebo jednoduše zhoršit vaši pohodu . Jak tomu zabránit? Některé produkty mohou skutečně pomoci, a v tomto článku vám řekneme přesně co. Konzumovat tyto výrobky ke snížení množství hlenu Co je hlen?

(Lidových opravné)