Jak odstranit toxiny z pankreatu


Jak odstranit toxiny z pankreatu

přírodní léčiva slinivka - těla v podobě slz, se nachází v dvanáctníku, což je důležité pro trávení a produkci enzymů. Pokud je otrávená nebo zánět, bude to těžko stravitelné jídlo správně, protože měli vědět, jak se postarat o to, a čas od času uspořádat očistný jídelníček.

Očištění stravy pankreatu

Jak může pankreas trpět zánětem nebo otravou? Vaše strava je vždy první příčinou poruchy jednoho nebo více orgánů. Navíc vnější faktory z prostředí mohou změnit svůj výkon.

To vše může vést k hormonální nerovnováze v slinivce a onemocněním, jako je cukrovka. Musíte odstranit toxiny z pankreatu, aby se udržel zdravý. Níže vysvětlíme, jak to lze udělat.

 1. Rozlučte se s toxiny s využitím bylinek

  první krok, který je třeba udělat, aby se umýt slinivku: odstranit ze svého jídelníčku alkohol, tabák a všechny nezdravé potraviny.

  Samozřejmě, že popření kouření je vždy obtížné, ale úsilí stojí za to. O několik let svého života se vrátíte k sobě. Měli byste také snížit spotřebu mouky, cukru, sladkostí ...

  To vám dá příležitost cítit se lépe. Tam jsou také některé nádherné byliny, které pomáhají očistit slinivky:

  • zázvor čaj: snižuje zánět, čistí tělo, plní funkci sedativum a je to dobrý antioxidant. Zelený čaj
  • : šálek zeleného čaje denně během snídaně, nebo v odpoledních hodinách - máte velkou dávku fantastické antioxidantů, které čistí slinivku.
  • Džus cukru: Tento kořen je velmi užitečné pro trávení, zvyšuje produkci žluče pro trávení jídla. To je v pořádku.
 2. Voda a džusy

  Bylo by hezké uspořádat čistící stravu nejméně 10 dní v měsíci. Začněte svůj den se sklenicí citronové šťávy a teplé vody, kiwi a ovesných vloček. Budete potřebovat pít dva litry vody denně a jíst ovoce a zeleninu, zejména při jídle.

  Zvýšení dávky v zelené listové zelenině bohaté na vitamin B a zeleniny bohaté na antioxidanty a vitamíny, jako jsou papája, pomeranče, jahody. Ananasové a papajské šťávy výrazně ovlivňují zdraví pankreatu, stejně jako kiwi. Výhody

 3. teplou sprchu nebo koupel

  Možná vás to překvapí, ale horká vana nebo sprcha denně stimuluje trávení a zlepšení zdravotního stavu slinivky břišní. Stimulují a aktivují její práci. Takže nezapomeňte vzít horkou lázeň před spaním. Pomůže vám relaxovat a budete schopni spát lépe a aktivovat funkci pankreatu.

 4. Postarat se o své emoce a hladiny stresu

  Může to znít jako vtip, ale to není. Mějte na paměti, že období úzkosti a stresu zvyšuje hladinu hormonu kortizolu, což je velmi špatné pro tělo. Negativní emoce včetně vzrušení a měnící se základní funkce a vliv na trávicí systém, čímž se zvyšuje riziko zánětlivých střeva a tlustého střeva.

  To vše způsobuje poruchu pankreatu a způsobuje uvolňování enzymů v žaludku. Musíte vzít v úvahu všechny tyto faktory. Pokuste se relaxovat, najít čas pro sebe, jít, jíst dobře ... Starosti o pankreasu je poměrně snadné.


Naučte se léčit tuku v játrech pomocí přírodních prostředků snídaně

Naučte se léčit tuku v játrech pomocí přírodních prostředků snídaně

Tuku v játrech je nejčastější onemocnění jater v populaci. Pokud vy nebo vaše rodina trpí, a to bez pochyb, nyní je nezbytné zlepšit každodenní návyky a zvláště stravu. Tím úsilí a využití vhodných doplňků, můžete tuto zánětu a snížení míry tuku v játrech. Cvičení stojí za to, protože zlepšíte zdraví a kvalitu života.

(Lidových opravné)

5 Přírodní prostředky proti celulitidě

5 Přírodní prostředky proti celulitidě

Celulitida - to je estetický problém, který postihuje většinu žen. Ve skutečnosti téměř 90% lidí čelí tomuto problému. Celulitida - Jedná se o usazeniny s malými tuky nebo uzliny viditelné pod kůží. Vytvářejí jámy, které jsou obvykle srovnávány s pomerančovou slupkou. Celulitida je tvořena na nohou, hýždě, dokonce i na rukou.

(Lidových opravné)