Jak odstranit toxiny z ledvin


Jak odstranit toxiny z ledvin

přírodní prostředky Hlavní funkcí ledvin - odstranění odpadu z těla (přesněji z krve) močí. Představíme-li si, že ledviny - filtr nečistot neměli zapomínat, že oni také občas nutné vyčistit, a to nejen proto, že mohou pokračovat v práci, ale že se cítíme lépe. Z tohoto článku zjistěte, jak odstranit toxiny z ledvin.

Zdravá výživa pro čištění ledvin

Není nutně drahá nebo složitá léčba. Stačí, abyste začali jíst lépe, aby ledviny byly čisté a zdravé. Vyvážená strava je pro tělo jako celek velmi důležitá a pomáhá vyhnout se přebytečným ledvinovým toxinům.

Nejprve jíst méně rafinovaný cukr, tuky a bílou mouku, pokud máte vysoký cholesterol nebo cukrovku. Oleje, jako je olivový olej, jsou vynikajícím zdrojem dobrých tuků. Použijte celozrnnou mouku a hnědý cukr, med nebo stevia ke sladění.

Měli byste se také vyvarovat alkoholu, nápoje sýrající se oxidem uhličitým, kávové a potravinářské šťávy, protože mohou mít zničující účinky na zdraví ledvin. Ve stejné době, snaží se odstranit všechny výrobky, které obsahují příliš mnoho sodíku (např klobásy, konzervované potraviny a rychlé občerstvení) a snaží se vařit doma, spíše než jíst v kavárně. Další skvělá rada: nedávejte na stůl sillinchku, abyste nebyli v pokušení.

Léčivé byliny pro čištění ledvin

Stejně jako v případě hubnutí, dobrá strava není vždy dost. Budete také potřebovat jiné prostředky. Pokud je nutné vyčistit ledviny, je velmi vhodné používat byliny, které pomáhají odstranit všechny špatné toxiny, které se v těle nahromadily.

Měl by být přidán k denním bylinám s protizánětlivými vlastnostmi, které fungují v močovém traktu a pomáhají vylučovat moč společně s toxiny. však na paměti, že pokud trpíte vážným nebo chronickým onemocněním ledvin, by neměly používat tyto byliny, nebo alespoň předem konzultovat s lékařem, který se specializuje na ledvin (nefrolog).

Byliny, které pomáhají vyčistit ledviny:

Petržel

Tato bylina je používána v mnoha receptech. Má mnoho terapeutických vlastností, včetně čištění ledvin v důsledku diuretického účinku. Petržel snižuje akumulaci toxinů a zlepšuje zdraví močových cest jako celku. Snažte se konzumovat co nejvíce petrželek v surové formě. Můžete také vařit infuzi se špetkou listů.

Celer

Nejen rostlina, ale i její semena mají silný diuretický účinek. Podporuje produkci moči a pomáhá optimalizovat funkci ledvin tak, aby byli zdraví a byli schopni lépe pracovat.

zlatobýl (Solidaho)

Tato rostlina, která se vyskytuje v Severní a Jižní Americe, domorodci používají k zlepšení zdraví močových cest, protože odstraňuje toxiny z ledvin a močového měchýře.

To také umožňuje optimalizovat práci močových cest. Zlatobýl má protizánětlivé a diuretické vlastnosti, a proto je ideální společník pro léčení ledvin a celý organismus.

Hydrangea kořen této rostliny mohou být použity pro léčbu ledviny přirozeně, a ke zlepšení zdravotního stavu močového měchýře.

kořen hortenzie čaj je jedním z mnoha nástrojů, které se používají k odstranění ledvinových kamenů, protože pomáhá skruhlyty hrany kamenů (což způsobuje bolest a škrábání), a to pomáhá přinést s močí. Navíc umožňuje nejlepší metabolismus vápníku, což snižuje pravděpodobnost tvorby kamenů v ledvinách.

přeslička (pole přeslička)

Zemědělci a zahrádkáři najít „plevel“, ale nehodil, když vyrostl mezi květinami. Srp má mnoho léčebných vlastností. Například je to diuretikum, které podporuje tvorbu moči a bojuje se zadržováním vody. Je bohatý na antioxidanty, které chrání zdraví ledvin. Může být použit jako infuze. Pampeliška

To je další závod, který je považován za plevel, ale to je ve skutečnosti žluté a oranžové květy jsou velmi užitečné. Pampeliška má diuretické vlastnosti a pomáhá odstraňovat tekutiny a toxiny. Zlepšuje také zdraví jater a ledvin jako celku.

Bříza Ve skutečnosti není tráva, ale je třeba mít na paměti o tom, protože jeho kůra nabízí některé zajímavé vlastnosti pro zdraví ledvin. To bylo používáno po mnoho let ke snížení zánětu v močovém traktu. Je bohatá na vitamín C. ke spotřebě by připravit odvar z kůry a listí (aby tinktura nebo čaj).

Altea Medicinal

Kořen této rostliny může být velmi užitečné pro zlepšení zdraví močových cest. To je ideální diuretikum, který stimuluje močení a odstraňuje nežádoucí látky, které se mohou hromadit v ledvinách.

Philanthus niryus

Tato rostlina roste v Peru a používá se ke zlepšení zdraví ledvin. Inkousty jej používaly k léčbě všech typů infekcí ledvin a močového měchýře. Tento diuretik pomáhá řídit krevní tlak, snižuje hladinu glukózy v krvi a ničí kameny v ledvinách. Má také dobrý účinek na játra.

Pachová plíseň

Tato rostlina se často používá v případě močových infekcí. Je to přípravek, který může trpět příznaky, které mohou zlepšit funkci močových cest a ledvin. Red Clover

Tato rostlina pomáhá stimulovat metabolickou aktivitu, aby se odstranily nečistoty z krve, který nakonec skončí v ledvinách, játrech a posílit splachovací toxiny z těla. Používá se také k zmírnění symptomů spojených s menopauzou.


Jíst jablka každý den zdravotních výrobků ... Dietní

Jíst jablka každý den zdravotních výrobků ... Dietní

Po celém světě existují různé odrůdy jablek. Jsou známé jako jedno z nejužitečnějších, výživných bohatých plodů. Po staletí, lidé používají jablka jako hlavní složku mnoho pokrmů přes nádhernou chuť do salátů, dezertů a dalších. Navíc nedávné studie prokázaly, že konzumace jablko den, můžete vidět úžasné zlepšení své celkové zdraví.

(Lidových opravné)

100% Přírodní kondicionér pro posílení vlasové přípravky

100% Přírodní kondicionér pro posílení vlasové přípravky

Produkty Přírodní péče o vlasy, které říkáme podmíněné, byly použity na mnoho let a obsadila důležité místo v kosmetických procedur, mnoho žen. Šampon čistí a vlasy jsou čerstvé, ale měly by být doplněny klimatizací pro ochranu a obnovu vlasů. Během normálního mytí vyplácíme přebytečný olej, mrtvé buňky a akumulaci různých nečistot.

(Lidových opravné)