Jak odstranit toxiny a posílení těla


Jak odstranit toxiny a posílení těla

užitečné návyky Co to znamená - na odstranění toxinů? Většina lidí okamžitě myslet na půstu, dietě a čištění. I když vám může pomoci očistit své tělo, a často jen dočasné řešení a může vést k nežádoucím důsledkům, jako je dehydratace, úzkost nebo únava.

Tento článek vám dá několik tipů, jak se zbavit toxinů a posilují imunitní systém. Také jsme ukázat, které potraviny jíst jejich detoxikační vlastnosti.

Detoxikační proces detoxikace - ve skutečnosti, že přirozený proces jater, největší vnitřní orgán v těle. Bohužel se často přepracovaný as vystavena toxinů v ovzduší, půdy, vody, potravin, domácnosti, kanceláře a dopravy.

Vše se rychle vyčerpává schopnost těla dobře detoxikovat. Oslabená detoxikační systém umožňuje chronických chorob (jako jsou kardiovaskulární choroby, obezity, rakoviny a autoimunitních onemocnění) se vyvíjet.

Aby se zabránilo hromadění toxinů, je důležité jíst zdravé potraviny a zároveň snížit expozici toxiny. jak? Po přijetí zdravé stravy a zdravého životního stylu.

Jak odstranit toxiny a zlepšit obranu

jíst syrové ovoce a zelenina

Tyto produkty pomáhají tělu produkovat více enzymů detoxikovat. například brokolice obsahuje sulforafan, které se předpokládá, že zvýšení detoxikační enzymy a pomáhá prevenci rakoviny a předčasné stárnutí. Ostatní produkty, které zvyšují detoxifikaci, měli byste přidat do svého jídelníčku:

  • Cranberry Raspberry
  • Jablka Papaya
  • Artichokes Mangold
  • Řepa Špenát

Přidejte koření do svého potravin

Doplňte své jídlo s bylinkami a kořením, jako je rozmarýn, koriandr a česnekem. Jedná se o jednoduchý způsob, jak dát potravin zvláštní příchuť, a současně zvyšují obranné síly organismu a detoxikaci. Allicin v česneku, celer a apigenin v karnozol v rozmarýnu - látek, které pomáhají detoxikaci enzymy dělat lepší práci. Použijte

přírodních čištění čisticí prostředky by neměly obsahovat bělidlo. Vyberte netoxické "zelené" produktyJako je ocet nebo citron soda jídlo, čistit svůj dům. Takže budete vyhnout vdechování škodlivých chemických látek.

kvalita Oznámení

ovzduší v každé domácnosti, musí mít filtr oxid uhelnatý a detektory kouře. byste měli investovat v sadě ochrany proti radonu. Dlouhodobé vystavení plynu, který prosakuje do domu přes zemi, může způsobit rakovinu plic. Také dávat pozor na starých kamen a krbů, protože mohou produkovat více oxidu uhelnatého do ovzduší.

Pokud potřebujete projít oheň, rostlinu, která chrlí kouř z potrubí, nebo jít do centra města, zkuste nosit masku, aby se zabránilo vdechování škodlivých látek. Pokud se vám nelíbí myšlenka na ulici s maskou na obličeji, snaží se vyhnout přeplněným oblastí. Drž se od kuřáků.

Proveďte cvik alespoň 3x týdně

Fyzická aktivita zvyšuje tepovou frekvenci a způsobuje krev nést živiny do orgánů a odstranit odpadní produkty.Bylo zjištěno, že cvičení produkoval zdravou změnu ve vaší DNA. Vědci z University

Karolinksy ve Stockholmu (Švédsko) studoval zdravých dobrovolníků, kteří byli instruováni, jezdit na kole, ale použít pouze jeden nohu. Několik testů ukázaly, že vyškolení nohy vyvinuli nové modely methylační příbuzných genů, které regulují zánět energie a reakci na inzulín.

léčí jako Kapsatsyn - chemické sloučeniny, která je zodpovědná za tepla v pepř, kajenský pepř a halapenyo.stimuluje krevní oběh a látkovou výměnu, tyto produkty pomáhají tělu odstranit toxiny.

Samozřejmě, že jídlo - pro odvážné, ale můžete získat stejný efekt oteplování (tok zvýšený krevní a metabolismus) konzumací potravin, jako je česnek, zázvor a hořčice.

produkty, které pomáhají odstranit toxiny a zlepšení imunitního systému

Máme několik produktů uvedených výše, ale je třeba poznamenat také to, že jsou také vhodné i pro imunitní systém. Podívejte se na tento seznam potravin, bez kterých byste nikdy neměli dělat:

Rajčata Rajčata obsahují vitamín C, který pomáhá posílit obranyschopnost vašeho těla, aby vás od nemocí. Oni jsou také plné lykopenu - fytochemikálie, které bojují s rakovinou v těle, zejména v žaludku, plic a prostaty. Rajčata také pomáhají chránit pokožku před sluncem, jako je škodlivé UV záření.

Hrozny Hrozny pomáhá čistit krev a střeva, posílení srdce a snížení hladiny cholesterolu. Kromě toho má diuretikum a laxativní vlastnosti.

hrozny obsahují antioxidanty, které stimulují kardiovaskulární funkce a boj s rakovinou. Ze všech odrůd, červené hrozny jsou nejvíce nedoporučuje, protože brání vzniku krevních sraženin a obsahuje vysoké množství bílkovin a draslíku.

Celer Celer napomáhá odstranění zbytků, které se hromadí v těle. Kromě toho, celer zlepšuje střevem (pomocí obsahu vlákniny) a zlepšuje krevní oběh. Celer také obsahuje vitamín C a posiluje buněčné stěny.

Chřest Chřest obsahuje kyselinu listovou, draslík, vlákninu, vitamin C a beta-karoten. Chrání mozek a nervový systém, působí proti rakovině a bojuje s ním, a také s očními chorobami. Asparagus - diuretikum a pomáhá odstranit toxiny močí.

citron citrony uvolnění a očistit tělo, jsou plné vitaminu C a dalších antioxidantů k posílení buněk. Oni také stimulují žlučník a pomáhají trávicí systém a játra fungují lépe.

řeřicha setá Kress obsahuje 15 různých vitamínů a minerálů. je diuretikum, které čistí krev, zabraňuje zadržování tekutin a zlepšuje funkci jater a zdraví pokožky. Kress obsahuje více vápníku než mléko, jak je to vitamin C jako oranžové a více železa než špenát.


Jak snížit hladinu cholesterolu: 6 strategií stravovací návyky

Jak snížit hladinu cholesterolu: 6 strategií stravovací návyky

Užitečné Cholesterol - lipid je nutné, aby tělo správně fungovat, protože podílí na vývoji některých hormonů, zažívací kyselin a dalších látek. Lidská játra produkuje cholesterol uvnitř těla, ale je také vstřebáván, když jíte potraviny s jejich obsahem. I když je tato směs velmi důležitá pro zdraví, může se stát nebezpečným nepřítelem, pokud situace zmizí.

(Užitečné návyky)

5 Příznaků oslabeného imunitního systému

5 Příznaků oslabeného imunitního systému

Imunitní systém je mechanismus, který tělo používá k ochraně před viry, bakteriemi a jinými typy nemocí. Někdy je imunita slabá a důvodem může být špatná výživa nebo nemoc, která jí neumožňuje řádnou funkci. Symptomy slabého imunitního systému Imunitní systém je vaší ochranou, vaší "imunitní odpovědí" na zvláštní vliv vnějších látek, které jsou škodlivé pro zdraví.

(Užitečné návyky)