Jak stáhnout přebytečnou tekutinu za necelý měsíc


Jak stáhnout přebytečnou tekutinu za necelý měsíc

Natural prostředky někteří lidé jsou náchylnější k hromadění tekutiny v těle, zatímco jiní trpí čas od času, protože nadváhy, těhotenství, teplo, menopauza a dalších faktorech. Zde jsou některé přírodní prostředky, které pomáhají při každodenním používání na odstoupení přebytečnou tekutinu v době kratší než jeden měsíc.

grapefruitový džus a meloun

Dva plody, které dokonale pomoci odstranit přebytečnou tekutinu:

  • Grapefruit: Toto ovoce je velmi efektivní, aby se zabránilo zadržování tekutin v těle. Je také velmi užitečné pro lidi, kteří chtějí očistit tělo, postarat se o játrech nebo chtějí zhubnout, protože grapefruit pomáhá rozpouštět tuky.
  • Meloun: vzhledem k vysokému obsahu vody v melounu je vynikající diuretikum.Více než 90% jeho hmotnosti je voda. Obsahuje pouze 20 kalorií na 100 gramů.

Vypijte jednu až tři přírodní šťávy s jedním z výše uvedených dvou zeleninu bez směšování. Pokud chcete trochu sladit, udělejte to s stevií.

Můžete si vybrat jednu z těchto plodů nebo je používat v pořadí. Nabízíme Vám dvě možnosti, protože melounu obvykle konzumují pouze teplo a grapefruit snazší najít v zimě.

Pokud nemůžete najít jakékoliv dvě ovoce může nahradit jim grapefruitového esenciálního oleje (nákup, ujistěte se, že je k vnitřnímu užití). Vezměte jednu kapsu každé ráno, promíchejte trochu medu nebo oleje.

Onion Cibulová polévka lze nalézt v každém ročním období, i když v zimě můžete získat více radosti z polévky, protože to bude horké. Cibule podporuje odstranění tekutiny z těla. V 1,5 litru vařte dvě nebo tři žárovky. vody po dobu 30 minut. Použijte vývar mezi jídly nebo dokonce půl hodiny před jídlem. Můžete přidat trochu soli na chuť.

koupel nohou Pokud se vaše nohy se hromadí tekutiny, může být koupel nohou s přesličky a rozmarýnu. Cook v litru vody po dobu 5-10 minut 2 lžíce přesličky a 2 lžíce rozmarýnu. Odstranit z tepla, nechte stát 10 minut, napětí a přidejte polovinu lžíci soli. Když kapalina ochlazuje, ponořte nohy po dobu 15-30 minut. Studená sprcha

noha při sprchování, aby teplota vody níže a sledovat tento postup ruční sprchu:

  • Přejeďte prstem nahoru na vnější straně pravé nohy;
  • procházejte vnitřek pravé nohy;
  • utřete vnější část levé nohy;
  • Když se dostanete na kolena, jít pravou nohu, levou nohu zpět a pokračují v pohybu dolů;
  • Pokud ano, udělejte to samé se zadní částí nohy. Nemusíte jít z kolena do kolena.

Stírací nohy, použijte ručník a přijmout tvrdou malou masáž zdola nahoru. Masáž nohou

Můžete si mast na nohy, které mohou být použity na základě duši. Základem vzít svůj obvyklý hydratační krém, aloe vera gel nebo rostlinný olej (mandlový, sezamový, olivový, atd.) A přidejte několik kapek z jednoho nebo více z těchto esenciálních olejů: Rosemary

  • vilínu jírovce Cypress

jemně masírovat nohou Tím vznikne kruhový pohyb, ruce zaťaté v pěst, zdola nahoru.

Sleep, zvedl nohy

Aby se zabránilo špatný krevní oběh v nohách a přivést přebytečnou tekutinu je velmi jednoduchý způsob: tele dát pod polštář, když jdete spát. Můžete také vytáhnout nohy nahoru a dát na zeď, například ve tvaru písmene L, půl hodiny před ulehnutím do postele. Můžete to udělat cvičení během dne, když máte volný čas, a to zejména v případě, budete trávit většinu svého času stání nebo sezení.

Obrázky s laskavým svolením robbplusjessie a uteart.


Nástroj utáhnout břicho bez vrásek

Nástroj utáhnout břicho bez vrásek

Přírodní produkty Belly je jedním z těch oblastí těla, že muži a ženy chtějí mít krásné navzdory plynutí času. Bohužel, pro všechny je jednou z oblastí, kde mají největší vliv na hmotnost a jiné poruchy, jako zadržování tekutin a zánětu. Zdravé stravování a cvičení jsou klíčem k napjatému žaludku. Pro zlepšení vzhledu břicha, můžete použít i jiné triky udržovat pokožku na břicho pružný, tónovaný a bez vrásek.

(Lidových opravné)

Oteklé nohy? 6 Zkuste tyto domácí opravné prostředky, přírodní léky

Oteklé nohy? 6 Zkuste tyto domácí opravné prostředky, přírodní léky

Lidé se často potýkají s problémem otoky nohou nebo pocit tíhy v dolních končetinách. Někdy je doprovázena brnění, necitlivostí nebo obtížemi při chůzi. To je velmi častý příznak, který se vyskytuje častěji u žen. Týká se takových otázek, jako je zadržování tekutin, stres nebo poruchy oběhu v těle. Tento příznak může také naznačovat vážnější problémy - artritidu, dušnost a trombózu.

(Lidových opravné)