Jak růst ananasu doma


Jak růst ananasu doma

Pokud jste opravdu zvědaví, jak růst ananasu doma, pak náš článek bude užitečné pro vás! Je to velmi snadné a zábavné! Vše, co potřebujete, je vrchol ananasu, skleněná džbán s vodou, květináč a trochu trpělivosti.

Proč růst ananas doma?

Pineapple - je jedním z nejužitečnějších plodů. Je to přírodní diuretikum a pomáhá eliminovat toxiny tím, že zabraňuje zácpě díky vysokému obsahu vlákniny. Kromě toho ananas pomáhá urychlit metabolismus a spalovat tukové usazeniny. Obsahuje draslík, kyselinu listovou, vitamíny C, B1, B6 a pomáhá normalizovat gastrointestinální trakt a eliminuje všechny možné intestinální parazity. Fantastické, že?

Pineapple jsou zahrnuty v recepty neuvěřitelné cukrářské výrobky, stejně jako dělat je přírodní džusy, které dodávají energii a sílu po celý den. Proto jsme se rozhodli s vámi sdílet velmi jednoduchý způsob, který vám pomůže růst ananasu doma.

Jak růst ananasu doma?

První věcí, kterou musíme udělat, je vybrat dobrý ananas pro náš experiment. Mělo by to být drsný ananas s ne příliš měkkými vločkami jasně zelené barvy. Nikdy nezvolte hnědé ananasy a ananasové tmavé barvy, jen zdravě zelené. Zkuste si vybrat organický ananas, který nebyl nastříkán pesticidy nebo jinými chemikáliemi.

Ujistěte se, že hroty také nejsou šedé a nejsou tmavé a že ananas není poškozen. Mělo by vypadat zdravě a atraktivně.

Krok první

Za prvé, musíte se zbavit zelených listů z vrcholu ananasu. Je lepší udělat to ručně než nůž, protože to zaručí přirozenější a silnější kořeny.

Nádherné. Dalším krokem je oddělení buničiny od koruny. Z této části ananasu vyrostou nové ovoce, takže budete muset důkladně vyčistit z buničiny, aby se pak mohly objevit nové kořeny. Je také žádoucí tuto část rubnout. Všimněte si, že na výše uvedené fotografii již existují malé kořeny.

Druhý krok

Druhý stupeň je velmi důležitý pro udržení anonymní korony. Najděte sklenici nebo skleněný džbán dostatečné velikosti, aby tam byly listy ananasu. Nechte listy v nádobě po dobu alespoň 3 týdnů, dokud se kořeny nezobrazí postupně. Důležité je denní výměna vody a udržujte ji na teplém místě.

Krok třetí

No, naše rostlina má kořeny, což je dobrá zpráva. Nyní přichází důležitý krok, musíte ho dát do hrnce. Ujistěte se, že nádoba není v žádném případě plastová, vždy používejte nádobu z jílu. Jako základ položte štěrk na dno nádoby, abyste zajistili správnou drenáž.

Používejte pravidelnou půdu, protože ananas nevyžaduje zvláštní péči. Dbejte na to, aby půda byla neustále mokrá, ale ne zaplavena. Také náš ananas by neměl být na přímém slunečním světle, ale místo by mělo být osvětlené.

A poslední věc, kterou potřebujete, je získat trpělivost. To obvykle trvá 6-8 týdnů, aby se ananas silné kořeny. Budete ji muset jen dvakrát týdně napouštět. Nedělejte si starosti, pokud listy spadnou, je to docela normální, na jejich místo vyrostou nové. Listy rostou rychleji v nejteplejších měsících a zpomalují se během chladných měsíců. V zimě nebude růst vůbec. Proto budete potřebovat alespoň jeden rok k růstu ananasu. Ale věřte mi, stojí za to!


Pět příznaky naznačující ischias

Pět příznaky naznačující ischias

Některá zajímavá fakta zdravotní problémy snadno diagnostikovat, a jiní, tyto nervu sedacího nervu může být někdy zaměňován s jinými poruchami. I když je bolest v noze způsobena bázní únavou nebo přetížením, takový výraz by neměl být ignorován, protože je také jedním z příznaků Ishias. Znalost příznaků pomáhá včas diagnostikovat a překonat tento zdravotní problém.

(Zajímavosti)

Produkty, které mají nepříznivý vliv na zdraví kostí

Produkty, které mají nepříznivý vliv na zdraví kostí

Zajímavá fakta Všichni víme, že správná výživa je nezbytná pro zajištění všech tělesných orgánů. Výživa poskytuje tělu energii nezbytnou pro život. Podvýživa vede k mnoha chorob způsobených snižuje ochranné vlastnosti těla, zasahuje do metabolismu, což způsobuje předčasné stárnutí, snížený výkon, může přispět ke vzniku mnoha nemocí.

(Zajímavosti)