Jak vyléčit tuku v játrech nebo steatózu


Jak vyléčit tuku v játrech nebo steatózu

Přírodní produkty steatózou, lépe známý jako „ ztučnění jater“, je stav, který může být opravena, a odchýlit onemocnění změnou některé každodenní návyky. Pokud je léčena včas, poměrně zřídka, onemocnění může narůstat na něco příliš vážného. Naučte se léčit tukovou infuzi jater nebo steatózu v našem článku.

Jak poznat

steatóza jater je jaterní steatóza názvem vidět na těch, s celkovou hmotností jater obsahuje 5 až 10% tuku. Většina lidí, kteří mají tento stav, mají více než padesát let nebo mají cukrovku. Nicméně ve skutečnosti pacienti s jaterní steatózou nemají žádné komplikace, které by měly být zmíněny. Staetóza je rozdělena do dvou typů:

 • Alkoholová infiltrace jaterních jater: způsobená nadměrnou konzumací alkoholu. Toto je nejčasnější stadium onemocnění jater, jako je cirhóza jater. Když je játra oslabena, začne se hromadit tuky, které nedokáže odhalit. Pokud pacient přestane užívat alkohol, stav samo o sobě zmizí (po šesti nebo osmi týdnech užívání alkoholu). Nepochybně, pokud člověk nadále pije alkohol, mohou nastat další těžší komplikace.
 • nealkoholické ztukovatění jater: není výsledkem konzumace alkoholu, i když to bude také jedním z prvních příčin jaterní cirhózy. Toto onemocnění tvoří "tamped" shell místo zdravé, což z dlouhodobého hlediska brání tělu fungovat tak, jak má. Obezity, diabetu typu II, vysoký cholesterol, metabolický syndrom (také známý jako syndrom X), vysoké hladiny triglyceridů, nebo příliš rychlá ztráta hmotnosti může vést ke vzniku takového stavu.

Co se opravdu odlišuje, jako je jaterní steatózou, je skutečnost, že neexistuje žádné zjevné nebo zvláště charakteristické symptomy, takže nemoc obtížně diagnostikovat a rané etapy je poměrně snadno zaměnit s jinými chorobami. Jak nemoc postupuje, existují varovné příznaky, které zahrnují:

 • Večerní úzkost
 • Fibromyalgie
 • Břišní tuk
 • Vysoká hladina kyseliny močové, cholesterolu a triglyceridů
 • Vypadávání vlasů
  • Akné bradavice na krku a podpaží
  • spánkové apnoe (chrápání)
  • únava
   • nechutenství problémy redukce hmotnosti Nevolnost

    potíže se soustředěním přírodních prostředků pro léčba ztučnění jater

    kromě pomocí některé domácí opravné prostředky pro lidi, kteří trpí jaterní cirhózou je také důležité, aby se nějaké drastické změny životního stylu, zejména v souvislosti s jídlem a některé osobní zvyky (např. nadměrná konzumace alkoholu a další). Léčba jater může trvat nějaký čas, aby urychlily proces může naléhání pacienta a jeho schopnost náhle opustit ty návyky, které mohou ohrozit zdraví těla. Nejefektivnější domácí opravné prostředky, jsou: Artyčok

    • : neváhal, a ujistěte se, že patří této zeleniny do svého jídelníčku s cílem zlepšit zdravotní stav jater. To není příliš kalorická, je vynikající diuretikum, pomáhá regulovat hladinu cholesterolu a cukru v krvi, a snižuje vstřebávání tuků - to je ne všechny výhody používání artyčoky zdraví. Doporučujeme použít čerstvé artyčoky alespoň dvakrát týdně a vařit zdravé způsoby, jako je dušené nebo pečené bez koření, omáčky nebo krém.
    • Houba: Toto ovoce je známé díky svým příznivým vlastnostem při léčbě mnoha různých onemocnění a jedním z nich je steatóza jater. To je způsobeno čisticími vlastnostmi tohoto ovoce, které zase zlepšují funkci jater. Ovoce misky lze jíst jako dezert.

    • ředkvičky a řepy: obě zeleniny mohou být přidány do stravy snížit otok a vyčistit játra. Jsou velmi výživné a obsahují malé množství kalorií. Ředkvičky lze za syrova v salátech nebo sekané, a vařit řepu a mohou být také přidány do salátů nebo použití jako pravidelné jídlo.
    • bodlák nebo bodlák: Tato rostlina se tradičně používá při léčbě infiltrace mastných jater. Sušené listy lze použít jako bylinný čaj, který chrání tento orgán a zlepšuje jeho funkce. Můžete ji vypít třikrát denně, na jednom šálku jednu lžíci lžíce.
    • Pampeliška: Jedná se o jedno z nejsilnějších čisticích prostředků, které pomáhají očistit játra a zlepšit její funkci. Měli byste pít tři šálky pudinků čaj denně. Je vařeno 1/4 litru vroucí vody a 1 polévkovou lžící pampelišky.

    • Baldo: Tato rostlina je velmi populární, protože čistí toxiny a odstraňuje tuky z jater, což pomáhá léčit tento důležitý orgán dobře. Po jídle můžete vypít čokoládový čaj, pomůže vám při trávení.
    • Citrón: toto citrusové plody jsou vhodné pro ty, kteří nemají problém s vnímáním kyselin. Přidejte trochu citronové šťávy na černý čaj, salát, nápoj nebo jiná jídla. Je to silný čistící prostředek pro celé tělo a játra a pomáhá eliminovat tuky, které se v tomto těle hromadí.
    • Zázvor: některé studie ukázaly, že zázvor může být velmi užitečný při snižování tuku v játrech, protože zázvor obsahuje antioxidanty, které pomáhají snižovat triglyceridy. Nalijte dvě čajové lžičky nakrájeného zázvoru do vroucí vody a připravte si šálek čaje. Ginger lze také přidávat nakrájené na různé saláty.
    • Čekanka: Opláchněte a nakrájíme jeden kilogram čerstvé čekanky. Rozemlete ho do mixéru a přidejte k pánvi libru cukru. Přiveďte k varu, ale vařte, dokud cukr a čekanka nedostanou viskozitu sirupu. Sirup uchovávejte ve skleněné láhvi s hustým víkem a pijte denně čajovou lžičku. Grapefruit
    • : toto ovoce je velmi dobré pro ty, kteří trpí tuku v játrech, protože obsahuje naringenin, který aktivuje chemikálie zodpovědné za destrukci mastných kyselin. Grapefruit také snižuje hladinu podkožního tuku a snižuje metabolický syndrom - oba příčiny, které jsou často spojeny s výskytem infiltrace mastných jater.


    5 Produktů odstranit nasycených tuků a snížení počtu

    5 Produktů odstranit nasycených tuků a snížení počtu

    Přírodní produkty nasycených mastných kyselin je vážnou hrozbou pro zdraví, protože urychlují akumulaci cholesterolu v cévách která je nebo způsobit vytvrzení může ucpat. Dnes hlavní nevýhoda životní styl většiny lidí je, že jejich strava je bohatá na potraviny, které obsahují nasycené nebo „trans“ tuky .

    (Lidových opravné)

    10 Produktů přirozeně zklidňuje úzkost přírodní prostředky

    10 Produktů přirozeně zklidňuje úzkost přírodní prostředky

    Věděli jste, že existují produkty, které pomáhají uklidnit obavy? Ti, kteří trpí úzkostí mají tendenci se cítit velkou nepohodlí a často zůstal sám s touto nemocí. Bohužel neexistuje žádná léčba, která by nebyla doprovázena vedlejšími účinky nebo rizikem závislosti. Kromě toho v případě, že alarm není tak vážná, není předepsat jakýkoliv lék, přestože stav může způsobit vážné poruchy.

    (Lidových opravné)