Jak používat petržel a citron pro čištění ledvin?


Jak používat petržel a citron pro čištění ledvin?

Existuje jen málo rostlin, které čistí tělo jako petržel. Používáme to k přidání chuti k velkému množství receptů, ale má také léčebné vlastnosti, které jsou účinné proti mnoha chorobám. A když jsme se spojit petrželku a citrónovou šťávu, pak se účinná léčba a čištěníledviny. V tomto článku vám ukážeme, jak to udělat.

Proč musíme vyčistit ledviny?

ledviny je třeba vyčistit čas od času - to se stalo zvykem v našem každodenním životě na celkový zdravotní stav byl normální. Je třeba si uvědomit, že účelem čištění ledvin je očistit krev a odstranit přebytečný odpad z těla.

Co se stane s námi, pokud ledviny nefungují správně, a hromadí příliš mnoho bílkovin nebo toxické materiály? Naše krev zanese tyto toxiny a nutí nás špatně, což se projevuje v křečích, ledvinových kamenů a dalších nemocí. To je třeba se vyhnout. Tyto tipy vám pomohou vyčistit ledviny, a proto je důležité, aby se jimi řídit: Pijte hodně tekutin

 • a snížit spotřebu mléčných výrobků.
 • Snížit spotřebu zpracovaných potravin.
 • Vyměňte živočišné bílkoviny na rostlině.
 • Odstraňte soli z potravin a sladkostí, a vyhnout se alkoholu

trvá určitou snahu, ale nepochybuji o tom, že se budete cítit lépe.

Jak zjistit, kdy přijde čisticí doba ledvin?

Pro vaše zdraví je třeba vzít v úvahu následující příznaky:

 • Moč změnila obvyklou barvu? To je známka toho, že existuje problém s ledvinami.
 • Vysoké napětí.
 • Bolesti zad, zvláštní bederní bolest, která jí dává žaludku.
 • Nadměrná žízeň
 • Častá potřeba jít na záchod, ale bez pocitu úlevy.
 • Oteklé kotníky nebo dokonce otoky kolem očí.
 • Nejasná únava.

Nezapomeňte, že tyto příznaky mohou být způsobeny mnoha dalších chorob nebo stavů, ale pokud se opakuje ve dvou nebo třikrát pravděpodobně k návštěvě lékaře.

Jak můžete použít petrželku a citron pro čištění ledvin?

 1. Petržel

 • Petržel je silný antioxidant: pomáhá regenerovat buňky a podporuje funkce ledvin.
 • Je bohatá na minerály, které pomáhají udržet ledviny silné.
 • Obsahuje beta karoten, chlorofyl, vitamín C, ideální pro boj s infekcí, nádorů a, samozřejmě, posilují imunitní systém.
 • Petržel je vynikající diuretikum: pomáhá tělu se zbavit tekutin přirozeně.
 • dále snižuje vysoký krevní tlak a také zlepšuje zdraví ledvin.
 1. Citrón

 • Citronová šťáva je bohatá na vitamíny C a B. Oba přispívají k péči o ledviny krevní cévy.
 • Citrony nízké sodíku, ale vysoký obsah draslíku, který je ideální pro ledviny. Ve skutečnosti mnoho lékařů doporučuje citronovou šťávu k odstranění soli. Je to jednoduché a velmi cool!

Jaké jsou výhody petrželky a citronu?

To je opravdu jednoduchý recept. V tomto článku vám dáme tip, jak používat petrželku a citrónovou šťávu, aby vaše tělo bylo zdravé. Můžete to udělat alespoň dva dny v týdnu.Jak vařit?

Vezměte pět větví petrželky.

Omyjte je a pak vařte litr vody v pánvi. Přidejte petržel ve vroucí vodě, abyste uvolnili čisticí vlastnosti této rostliny. Jedná se o klasickou léčbu, o které jste asi asi slyšeli. V lidové medicíně je zpravidla velmi účinným prostředkem k léčebným přínosům, které rostliny poskytují. Poté, co petržel ve vroucí vodě, přidejte šťávu z jednoho citronu!

Kdy vzít? Musíte vzít čtyři šálky na jeden recept, takže

by měl začít s jedním šálkem ráno na prázdném žaludku. Další - po večeři a po večeři. Zlepšuje trávení a samozřejmě odstraní ledviny. Můžete to udělat jednou nebo dvakrát týdně. Pamatujte si, že

tento recept obsahuje mnoho vitamínů, které vám poskytnou spoustu energie a také pomohou, pokud trpíte anémií. Tak proč ne začít dnes? Vaše ledviny vám poděkují!


Přírodní prostředky pro zařízení játra péče

Přírodní prostředky pro zařízení játra péče

Natural Játra - je druhým největším orgánem našeho těla po kůži. Kromě nejdůležitějších funkcí jater je na pomoc při trávení a vylučování z těla toxiny tento orgán provádí asi 500 různé úkoly. Jednou z důležitých funkcí jater je filtrovat asi jeden litr krve za minutu (za předpokladu, že funguje dobře).

(Lidových opravné)

5 Nádherných důvodů konzumovat semena chia na snídani

5 Nádherných důvodů konzumovat semena chia na snídani

Chia semena jsou malé velikosti, ale velmi užitečné . Možná jste o tom slyšela nebo jste ji viděli dříve. Pokud jste to nezkoušeli, je čas ochutnat tuto hojivou kukuřici. Jedním z největších výhod sociálních sítí je nejnovější technologie pro sdílení informací, testování nových produktů, které mohou být přínosem pro celou rodinu.

(Lidových opravné)