Jak používat česnek k zastavení ztráty zraku


Jak používat česnek k zastavení ztráty zraku

Ztráta vidění je zdravotní porucha, která často přichází s věkem. Ačkoli se to vůbec nestalo, vysoké procento obyvatelstva netrpí jistými potížemi spojenými s věkem.

Problémem je, že někteří lidé to ignorují a začnou je věnovat pozornost jen tehdy, když se frustrace dostala do obtížných, téměř nezvratných fází.

Z tohoto důvodu, lékaři a odborníci doporučují zlepšení životních návyků, zejména pokud jde o to, co jíte.

Vaše oči potřebují esenciální mastné kyseliny, vitamíny a antioxidanty pro optimální výkonnost a prevenci poškození zraku.

To je důvod, proč musíte kriticky zvážit své stravovací návyky a přidat výrobky, které mají prospěch z očí.

Denní použití česneku například může zabránit makulární degeneraci a dokonce ji zastavit. To je možné kvůli vysokému obsahu sloučenin síry a potřebným minerálům, které chrání oční membrány.

Co je makulární degenerace?

makulární degenerace je oční onemocnění vyznačuje

pomalé zhoršování střední a akutní , protože je obtížné vidět jemné detaily nebo číst.Je častější u lidí starších 60 let, přestože u mladých lidí existují i ​​případy.

K tomu dochází, když je makula - malá oblast na sítnici, zničena nebo poškozena. To je zpravidla způsobeno přirozeným procesem stárnutí, ale může být urychleno

dlouhodobé škodlivé návyky a vývoj některých onemocnění. pacientů s tímto onemocněním, vyznačující se tím, rozmazané vidění,

tmavé oblasti nebo narušení centrálního vidění, a někdy i úplnou ztrátu centrálního vidění. Jak pomáhá česnek pacientům s makulární degenerací?

Česnek se stal jedním z nejlepších produktů pro péči o oči díky vysokému nutričnímu obsahu a dalším užitečným vlastnostem.

Spojení se sírou, selenem a vitamíny, snižují příznaky makulární degenerace.

Jeho silný antioxidant a protizánětlivý účinek

chrání oční buňky a zabraňuje jejich zničení volnými radikály. Navíc je skvělý výrobek pro kontrolu krevního tlaku a cholesterolu, který je spojen s poškozením očí a ztrátou zraku.

Krevní tlak a jeho zrakové vidění

Pacienti, kteří mají vysoký krevní tlak

, mají větší pravděpodobnost, že budou mít větší problémy s viděním. To je způsobeno omezením průtoku krve, který ovlivňuje funkci sítnice.

vysoký výkon oka závisí na úrovni kyslíku, protože průtok krve je omezena ohrožuje zdraví očí.

Česnek přispívá k správnému prokrvení a

snižuje systolický krevní tlak na stabilní úroveň. Cholesterol

Eye Care Velkoformátová cholesterol není jen nezdravé reakce na kardiovaskulární úrovni, ale

spojená s hromaděním tukových depozit na sítnici. Tyto lipidy mohou zhoršit vidění a z dlouhodobého hlediska vedou ke ztrátě.

Česnek obsahuje síru a silné antioxidanty, které brání syntéze jak špatného, ​​tak normálního cholesterolu.

Jak připravit česnek, aby se postaral o zrak?

Budete potřebovat následující náčiní jako chasnykodavka, který je určen pro drcení stroužky česneku malými otvory. Má malou páku, která slouží k přeměně

zubů na hustou pastu. Samozřejmě, pokud nemáte tento nástroj, můžete použít desku nebo maltu a pumpičku. Denní používání

Aby bylo možné těžit z denní spotřeby česneku, se doporučuje jíst jeden nebo dva hřebíčky.

Vždy musíte jíst syrové, protože když uvaříte česnek, ztrácí se až 90% jeho přínosů.

Můžete také kombinovat s malým množstvím citronové šťávy a olivového oleje.

Jak často bych ji měl přidávat do stravy? Nyní, když víte, jak užitečné to může být pro zrak, přestanete ospravedlňovat a konzumovat to pravidelně.


Produkty v boji proti únavě a bolesti hlavy přírodní prostředky

Produkty v boji proti únavě a bolesti hlavy přírodní prostředky

Pocit únavy uprostřed dne by mohly být běžnou reakci na fyzické námaze, stresu nebo nedostatku spánku. však máte možnost reagovat na nutriční nedostatky, zejména pokud nechcete dodržovat vyváženou stravu. Protože mnoho lidí stále nemají uznávají důležitost správné výživy, nedostatek některých živin může způsobit mnoho nežádoucích účinků, a to jak fyzické a psychické.

(Lidových opravné)

10 Přírodních prostředků pro modřiny

10 Přírodních prostředků pro modřiny

Stonky, také nazývané hematomy, jsou tvořeny v důsledku akumulace krve pod povrchem kůže. Obvykle se objevují na těle po úderech a jiném mechanickém poškození. Zjevně jsme všichni opakovaně čelili modřinám, takže z vlastní zkušenosti víme, jak bolestivé a nepříjemné jsou. To je důvod, proč v tomto článku vám doporučíme 10 přírodních prostředků pro modřiny, které jsou zároveň jednoduché a účinné!

(Lidových opravné)