Jak používat česnek k zastavení ztráty zraku


Jak používat česnek k zastavení ztráty zraku

Ztráta vidění je zdravotní porucha, která často přichází s věkem. Ačkoli se to vůbec nestalo, vysoké procento obyvatelstva netrpí jistými potížemi spojenými s věkem.

Problémem je, že někteří lidé to ignorují a začnou je věnovat pozornost jen tehdy, když se frustrace dostala do obtížných, téměř nezvratných fází.

Z tohoto důvodu, lékaři a odborníci doporučují zlepšení životních návyků, zejména pokud jde o to, co jíte.

Vaše oči potřebují esenciální mastné kyseliny, vitamíny a antioxidanty pro optimální výkonnost a prevenci poškození zraku.

To je důvod, proč musíte kriticky zvážit své stravovací návyky a přidat výrobky, které mají prospěch z očí.

Denní použití česneku například může zabránit makulární degeneraci a dokonce ji zastavit. To je možné kvůli vysokému obsahu sloučenin síry a potřebným minerálům, které chrání oční membrány.

Co je makulární degenerace?

makulární degenerace je oční onemocnění vyznačuje

pomalé zhoršování střední a akutní , protože je obtížné vidět jemné detaily nebo číst.Je častější u lidí starších 60 let, přestože u mladých lidí existují i ​​případy.

K tomu dochází, když je makula - malá oblast na sítnici, zničena nebo poškozena. To je zpravidla způsobeno přirozeným procesem stárnutí, ale může být urychleno

dlouhodobé škodlivé návyky a vývoj některých onemocnění. pacientů s tímto onemocněním, vyznačující se tím, rozmazané vidění,

tmavé oblasti nebo narušení centrálního vidění, a někdy i úplnou ztrátu centrálního vidění. Jak pomáhá česnek pacientům s makulární degenerací?

Česnek se stal jedním z nejlepších produktů pro péči o oči díky vysokému nutričnímu obsahu a dalším užitečným vlastnostem.

Spojení se sírou, selenem a vitamíny, snižují příznaky makulární degenerace.

Jeho silný antioxidant a protizánětlivý účinek

chrání oční buňky a zabraňuje jejich zničení volnými radikály. Navíc je skvělý výrobek pro kontrolu krevního tlaku a cholesterolu, který je spojen s poškozením očí a ztrátou zraku.

Krevní tlak a jeho zrakové vidění

Pacienti, kteří mají vysoký krevní tlak

, mají větší pravděpodobnost, že budou mít větší problémy s viděním. To je způsobeno omezením průtoku krve, který ovlivňuje funkci sítnice.

vysoký výkon oka závisí na úrovni kyslíku, protože průtok krve je omezena ohrožuje zdraví očí.

Česnek přispívá k správnému prokrvení a

snižuje systolický krevní tlak na stabilní úroveň. Cholesterol

Eye Care Velkoformátová cholesterol není jen nezdravé reakce na kardiovaskulární úrovni, ale

spojená s hromaděním tukových depozit na sítnici. Tyto lipidy mohou zhoršit vidění a z dlouhodobého hlediska vedou ke ztrátě.

Česnek obsahuje síru a silné antioxidanty, které brání syntéze jak špatného, ​​tak normálního cholesterolu.

Jak připravit česnek, aby se postaral o zrak?

Budete potřebovat následující náčiní jako chasnykodavka, který je určen pro drcení stroužky česneku malými otvory. Má malou páku, která slouží k přeměně

zubů na hustou pastu. Samozřejmě, pokud nemáte tento nástroj, můžete použít desku nebo maltu a pumpičku. Denní používání

Aby bylo možné těžit z denní spotřeby česneku, se doporučuje jíst jeden nebo dva hřebíčky.

Vždy musíte jíst syrové, protože když uvaříte česnek, ztrácí se až 90% jeho přínosů.

Můžete také kombinovat s malým množstvím citronové šťávy a olivového oleje.

Jak často bych ji měl přidávat do stravy? Nyní, když víte, jak užitečné to může být pro zrak, přestanete ospravedlňovat a konzumovat to pravidelně.


Použití a výhody pampeliška

Použití a výhody pampeliška

Přírodních produktů Jeho vědecký název - Taraxacum officinale Weber. Jaké sofistikované jméno pro divokou rostlinu! Roste po většinu severní polokouli, a to zejména v Evropě a Amerytsi.Yiyi kultivovaný po celá desetiletí jako zelenina a spotřebované v salátech. Chcete-li ochutnat, je to docela hořké (dokonce víc než rukola nebo belgická čekanka).

(Lidových opravné)

Nejlepší tipy pro čištění domů

Nejlepší tipy pro čištění domů

Domácí úklid - to není vždy snadné pracovat. V domě jsou místa, která jsou docela nepřístupná, což činí jejich čištění prakticky nemožné. V dnešním článku vám ukážeme některé techniky, které tuto práci usnadní a zjednodušíme. 1. Mokré čištění stěn Použijte správný nástroj a neváhejte a vyčistěte stěny každé dva měsíce.

(Lidových opravné)