Jak používat česnek k zastavení ztráty zraku


Jak používat česnek k zastavení ztráty zraku

Ztráta vidění je zdravotní porucha, která často přichází s věkem. Ačkoli se to vůbec nestalo, vysoké procento obyvatelstva netrpí jistými potížemi spojenými s věkem.

Problémem je, že někteří lidé to ignorují a začnou je věnovat pozornost jen tehdy, když se frustrace dostala do obtížných, téměř nezvratných fází.

Z tohoto důvodu, lékaři a odborníci doporučují zlepšení životních návyků, zejména pokud jde o to, co jíte.

Vaše oči potřebují esenciální mastné kyseliny, vitamíny a antioxidanty pro optimální výkonnost a prevenci poškození zraku.

To je důvod, proč musíte kriticky zvážit své stravovací návyky a přidat výrobky, které mají prospěch z očí.

Denní použití česneku například může zabránit makulární degeneraci a dokonce ji zastavit. To je možné kvůli vysokému obsahu sloučenin síry a potřebným minerálům, které chrání oční membrány.

Co je makulární degenerace?

makulární degenerace je oční onemocnění vyznačuje

pomalé zhoršování střední a akutní , protože je obtížné vidět jemné detaily nebo číst.Je častější u lidí starších 60 let, přestože u mladých lidí existují i ​​případy.

K tomu dochází, když je makula - malá oblast na sítnici, zničena nebo poškozena. To je zpravidla způsobeno přirozeným procesem stárnutí, ale může být urychleno

dlouhodobé škodlivé návyky a vývoj některých onemocnění. pacientů s tímto onemocněním, vyznačující se tím, rozmazané vidění,

tmavé oblasti nebo narušení centrálního vidění, a někdy i úplnou ztrátu centrálního vidění. Jak pomáhá česnek pacientům s makulární degenerací?

Česnek se stal jedním z nejlepších produktů pro péči o oči díky vysokému nutričnímu obsahu a dalším užitečným vlastnostem.

Spojení se sírou, selenem a vitamíny, snižují příznaky makulární degenerace.

Jeho silný antioxidant a protizánětlivý účinek

chrání oční buňky a zabraňuje jejich zničení volnými radikály. Navíc je skvělý výrobek pro kontrolu krevního tlaku a cholesterolu, který je spojen s poškozením očí a ztrátou zraku.

Krevní tlak a jeho zrakové vidění

Pacienti, kteří mají vysoký krevní tlak

, mají větší pravděpodobnost, že budou mít větší problémy s viděním. To je způsobeno omezením průtoku krve, který ovlivňuje funkci sítnice.

vysoký výkon oka závisí na úrovni kyslíku, protože průtok krve je omezena ohrožuje zdraví očí.

Česnek přispívá k správnému prokrvení a

snižuje systolický krevní tlak na stabilní úroveň. Cholesterol

Eye Care Velkoformátová cholesterol není jen nezdravé reakce na kardiovaskulární úrovni, ale

spojená s hromaděním tukových depozit na sítnici. Tyto lipidy mohou zhoršit vidění a z dlouhodobého hlediska vedou ke ztrátě.

Česnek obsahuje síru a silné antioxidanty, které brání syntéze jak špatného, ​​tak normálního cholesterolu.

Jak připravit česnek, aby se postaral o zrak?

Budete potřebovat následující náčiní jako chasnykodavka, který je určen pro drcení stroužky česneku malými otvory. Má malou páku, která slouží k přeměně

zubů na hustou pastu. Samozřejmě, pokud nemáte tento nástroj, můžete použít desku nebo maltu a pumpičku. Denní používání

Aby bylo možné těžit z denní spotřeby česneku, se doporučuje jíst jeden nebo dva hřebíčky.

Vždy musíte jíst syrové, protože když uvaříte česnek, ztrácí se až 90% jeho přínosů.

Můžete také kombinovat s malým množstvím citronové šťávy a olivového oleje.

Jak často bych ji měl přidávat do stravy? Nyní, když víte, jak užitečné to může být pro zrak, přestanete ospravedlňovat a konzumovat to pravidelně.


Jak urychlit růst vlasů 8 zboží

Jak urychlit růst vlasů 8 zboží

Přírodní produkty Mnoho lidí chce dlouhé, zdravé, silné a husté vlasy. Nakonec to vypadá velmi atraktivně. Přes toto, mnoho lidí odhalit jejich vliv na vlasy horkého vzduchu, chemické ošetření a dalších špatných návyků, které mají vliv na kvalitu a krásu vlasů. Na druhé straně, oni ignorují stres, špatnou výživu a hormonální změny.

(Lidových opravné)

10 Produktů přirozeně zklidňuje úzkost přírodní prostředky

10 Produktů přirozeně zklidňuje úzkost přírodní prostředky

Věděli jste, že existují produkty, které pomáhají uklidnit obavy? Ti, kteří trpí úzkostí mají tendenci se cítit velkou nepohodlí a často zůstal sám s touto nemocí. Bohužel neexistuje žádná léčba, která by nebyla doprovázena vedlejšími účinky nebo rizikem závislosti. Kromě toho v případě, že alarm není tak vážná, není předepsat jakýkoliv lék, přestože stav může způsobit vážné poruchy.

(Lidových opravné)