Jak vypadat o 10 let mladší než jeho věk


Jak vypadat o 10 let mladší než jeho věk

zdraví Téměř každý z nás rád bych vypadat mladší, mají více krásnou pleť, ale všichni víme, že to není tak snadné dosáhnout. Při hledání „svatý grál“ pro péči o pleť pro mladší vzhled, mnoho žen si vybrat chemikálie a vystavují se na operaci, což může způsobit nežádoucí účinky a efekty. I když tyto nástroje a postupy mohou být skutečně účinné, některé z nich nejsou vždy dobré a často se nedoporučují.

Naštěstí ne vždy utrácet spoustu peněz, aby vypadal mladší.A "odhodit" několik let přirozeným způsobem, stojí za to učit pár klíčových bodů.

Dokážete si představit, že můžete "resetovat" 10 let za pouhých 10 minut? Může to znít jako fantazie, ale je to opravdu možné, pokud vlastníte techniky správné péče a nějaké tajemství. Nenechte si ujít tipy, jak omlazovat váš vzhled za pouhých 10 minut. Přidejte

objem obočí jeden z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů, jak „reset“ několik let je přidání objemu obočí. Čím úplnější a přirozenější budou, tím lepší a mladší budete vypadat. Pokud chcete mít perfektní obočí, zkuste tužku nebo kartáč s kulovým hrotem. Tajemství je použití obočí péče a tužku, a prášek, takže tužka jasně nastínit tvar obočí a prachu bude mít více přirozený vzhled.

použijte hydratační krém nebo mléko

Pokud patříte k těm, kteří stále ještě používají každý den hydratační krém, budete příjemně překvapeni, když vidíte to jako snadný způsob, jak mít vliv na svůj vzhled. nemá smysl spoléhat na štěstí a utrácet peníze za drahé krémy, které slibují obnovit kolagen a zpevnit pokožku.

I jednoduché hydratační krém může být klíčovým nástrojem v boji proti suché pleti a může zabránit předčasné vrásky. Ve skutečnosti můžete sami dělat zvlhčovač doma pomocí přírodních ingrediencí.

Používejte parfém s vůní mládí

Začněte hledět a cítit - mladší! I když je těžké tomu uvěřit, ale použití parfému s více "mladistvými" pachy může ovlivnit to, co vypadáte mladší. Několik studií prokázalo, že některé vůně spojené s různého věku, proto výběr správného parfému může být velmi úspěšná cesta. Vyhněte se parfému s růžovými a květinovými tóny, které jsou často spojeny se staršími ženami.

Vyberte si jemné make-up odstíny

S věkem můžete cítit velkou potřebu make-upu. Ale aby vypadal mladší, nezapomeňte na pravidlo "méně, tím lépe". Použitím živých barev pro make-up, naopak, budete na kůži výrazněji vytvářet vrásky a linky. Místo toho, aby černé obočí tužkou, aby se pokusili čokoládovou hnědou barvu nebo švestky a stínů - světle růžové nebo světle šedý odstín.

Blush

Blush - to je další dobrý způsob, jak "převrátit" na několik let. Dnes existuje mnoho různých odstínů ruměnec, které lze snadno zvednout na jakýkoli typ pokožky. Vyberte červenou barvu stejné barvy, která nejlépe vyhovuje vaší tváři, a ujistěte se, že ji správně aplikujete. Pokud si nejste jisti, jestli je tento odstín rozmazaný, poraďte se s kosmetickým oddělením nebo obchodem.

Nezapomeňte, že pokud máte velmi suchou a vrásčitou kůži, měli byste zvolit ve formě krému červenat, protože to může být kladen na kůži rovnoměrně a vypadá to mnohem lépe.

Lip Gloss

Lip Gloss pomáhá vaše rty zůstat neustále hydratované a zdravé. Dnes existuje také mnoho typů lesků na rty, které budou vizuálně zvýšit vaše, což vám určitě pomůže vypadat mladší. Lesk na rty také pomáhá udržet vlhkost a dává vašim rty expresivitu.

Postarejte se o své ruce

Kůže na ruce je stejně důležitá jako kůže na obličeji. Musíte pečlivě pečovat o své ruce po celou dobu, protože jsou neustále vystavovány mnoha přírodním faktorům. dobře zvlhčujte a chráňte ruce před sluncem, aby vypadaly mladší déle a zůstaňte zdravé.

Bílé zuby

Lesklé a bílé zuby jsou synonymem pro mládí. Existuje mnoho přírodních bělicích prostředků na zuby, ale některé zubní pasty a ústní vody mohou také hodně pomoci.

Změňte svůj účes

Nový účes je skvělý způsob, jak vypadat a cítit se mladší 10 let. Dlouhé vlasy jsou náchylnější k řezání a výraznější poškození způsobené slunečními paprsky. Pravidelné účesy a přidání trochu mědi nebo lehkého stínu vlasů mohou být přesně to, co pomůže revitalizovat vzhled. Mít sex častěji

Dr. Weeks známý klinický psycholog od Royal Hospital v Edinburghu, Skotsko, v poslední době k závěru, že sexuálně aktivní muži a ženy vypadají 5-7 roky mladší než jeho skutečný věk. Studie zjistila, že sex dvakrát nebo třikrát týdně pomůže udržet pokožku zdravou a lesklou.


Rinocerové řasenka pod očima

Rinocerové řasenka pod očima

Jednou z hlavních obav žen o jejich vzhled je vzhled obyčejných a napodobujících vrásek na obličeji. Ačkoli takové změny jsou součástí biologického stárnutí pokožky, mnoho lidí se o to později pokouší odložit, aby mladý vzhled byl co nejdéle. Ale je to těžší a těžší pokud neustále zažijete vystavení slunci a jiným environmentálním faktorům, které urychlují proces poškození kůže.

(Krása)

Nejlepší přírodní léčba celulitidy

Nejlepší přírodní léčba celulitidy

Celulitida - to je problém, který postihuje mnoho žen. Většina zdrojů souhlasí, že výskyt celulitidy je způsoben problémy nebo nerovnováhou v uchycení tkáně a tělesného tuku. Existuje však mnoho teorií o důvodech, které mohou vést k této nerovnováze. Níže vám ukážeme nejlepší způsob, jak přirozeně léčit celulitidu.

(Krása)