Jak vypadat mladší s účesem a správnou péčí


Jak vypadat mladší s účesem a správnou péčí

Můžete vypadat mladší s účesem? Samozřejmě! Někdy stojí za to dostat šanci a zkusit něco nového. Jedná se o snadný způsob, jak získat mladší a čerstvý vzhled.

Podívejte se mladší s novým účesem a my vám ukážeme jak. Ale je také důležité starat se o zdraví. Vysvětlíme, co musíte udělat. Nezanedbávejte tuto příležitost.

Jak vypadat mladší s účesem

Každá žena ráda slyší, že vypadá mladší, že má svěží a zdravější vzhled. Ale jak to lze dosáhnout? Někdy, jak jsme již řekli, stojí za to riskovat s trochu jiným vzhledem. Zde jsou naše tipy.

1. Podívejte se na tvar obličeje

  • Máte kulatý obličej? Pak máte měkkou bradu a volné tváře, které stojí za to zdůraznit. Chcete-li to provést, vyberte účes, který poskytuje živost a pohyb kolem čela a chrámů. Nikdy nezvolte účes, který končí na bradlové čáře, protože pak tvář ještě víc otočíte. Potřebujete pohyb a svěžest, takže je nejlepší, aby vlasy byly nižší než brada, alespoň do klíční kosti. Zkuste experiment s dlouhými "kroky" a třesky.
  • Máte čtvercový obličej? Vyhněte se přímým účesům, protože zdůrazňují tvar obličeje. V ideálním případě je třeba zředit ostré čáry, abyste dali trochu více výrazu, více pohybu. Snažte se vytvořit více oválných obrysů a dokonce zvolit asymetrický třesk, aby byla jedna strana delší než druhá. Nejlepší je, abyste měli alespoň dlouhé vlasy nebo účes alespoň na klíční kosti. Měkké vlny výrazně vyrovnávají ostré čáry čtvercové plochy.
  • Máš dlouhou tvář? Chcete-li ozdobit tenký, dlouhý obličej, stojí za to vyzkoušet zaoblené bangy a účesy "kroky". Nemusíte být příliš dlouhý účes, možná jen na ramena, a budete vypadat skvěle s lehce "rozcuchanými" měkkými klíči.

2. Odvážný účes pro mladší pohled

Krátké účesy - to je velmi módní volba. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších účesů dnes (jak vidíte na fotografii výše). "Schody" a nerovnoměrné styly vypadají stejně dobře a vytvářejí mladší vzhled. Jedná se o určité riziko.

Krátké účesy jsou ideální pro zesvětlení obličeje a zároveň změkčení obrysů. Můžete si vybrat tradiční krátký řez nebo něco o něco déle - všechny se hodí, aby se vzhled obnovil. Bez ohledu na to máte rovnou, vlnitou nebo kudrnatou srst, protože tyto účesy osvěží styl a jsou atraktivní alternativy, které stojí za to vyzkoušet.

3. nerovného účesy pro krátké vlasy - cesta zaručeně vypadat mladší

Nerovnoměrné řezání je jistě odvážná volba. Proč to ale nezkusíš? Důvodem pro jejich odvolání je to, že jste okamžitě získat čerstvý mladý účes s ofinou je velmi důležité. Ve skutečnosti, vždy mějte na paměti následující: ofiny - zábavný způsob, jak okamžitě osvěžit vzhled, můžete dokonce snížit asymetricky, jako ve výše uvedeném snímku.

S tímto vlasy, budete vypadat mladší a výraznější, protože rozšiřujevzhled krku a klíční kosti.Kromě toho tento účes je nyní mnoho slavných hereček. A samozřejmě můžete hrát v různých barvách, od světle modra až po med nebo čokoládově hnědou barvu. Vyberte si barvu vlasů, která jde dobře s tónem pleti.

Nevěřte, že "černé vlasy dělá člověka starší". To není pravda. Černé vlasy jsou elegantní a atraktivní. Kromě toho účes černé vlasy s modrým odstínem vypadá velmi působivě a krásně. Opovažuješ se to vyzkoušet? Prostřednictvím

zdravé vlasy, budete vypadat mladší

maska ​​s aloe vera a piva

používejte masku s aloe a pivní, vyživují a hydratují vlasy, což je atraktivní lesk. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, musíte tento nástroj používat třikrát týdně. Jak? Poznámka: Složení

:

  • ? Šálek nealkoholické pivo (100 ml)
  • dvě polévkové lžíce aloe vera gel (10 ml)

Smíchejte obě složky v misce a pak dát je na mokré vlasy po dobu 20 minut. V případě potřeby použijte sprchovou hlavici. Jakmile je čas vypršel, umýt vlasy jako obvykle a pak aplikovat dobrý kondicionér. Uvidíte, jak lépe se vaše vlasy starají o tento jednoduchý postup.


5 Tipů, jak mít dobrý krk

5 Tipů, jak mít dobrý krk

Zdraví, které jste poskytli polovina bitvy, když se dozvěděl, že šíje je jako důležitou součást svého těla , jako tvář, to vyžaduje stejnou pečlivou léčbě, péči a pozornost. péče krk a horní části těla - je složitý postup se skládá ze cvičení, masáže, výběr správné velikosti polštář na spaní a výběr kosmetiky.

(Krása)

Cvičení, aby vaše svaly a tón bump

Cvičení, aby vaše svaly a tón bump

Zdraví těmito jednoduchými cviky můžete udržovat svalový tonus a poskytnout bump vrcholu své nohy a může dokonce navždy rozloučit dlouhé a všechny odporné celulitidy. Pokud cvičíte pravidelně, budete pít spoustu vody a dobře jíst, můžete ztratit několik centimetrů. Budete mít dost času na to, abyste mohli vidět výsledek.

(Krása)