Jak rozlišit srdeční záchvat paniky


Jak rozlišit srdeční záchvat paniky

protože infarkt příznaky a záchvaty panikyvelmi podobný, tyto dva jevy jsou snadno zaměnit.

Jestliže kdysi nervózní, a váš nervový systém učinila sama o sobě slyšel, je naučit se rozlišovat symptomy různých nemocí, nesmí být zaměňována naprosté paniky na infarkt.

Co je srdeční záchvat? Srdeční infarkt nastane

, kdy krevní sraženina v koronárního průtoku krve tepnou a pohybu překrývá kyslíku do srdce. To

příčiny nepravidelný srdeční tep, více známé jako arytmie, což má za následek horší srdce začíná pumpovat krev.

Jestliže první příznaky srdečního infarktu neberou okamžitá opatření, mohlo by to vést ke smrti postiženého srdeční svaloviny.

hlavních příznaků infarktu

  • Při infarkt člověk zažívá silné bolesti v hrudníku (obvykle ve středu hrudníku), a v levé ruce, a někdy dokonce i do zad. Navíc
  • , Bolest může rozšířit až do krku, čelisti a zubyi Kutno.
  • Intenzita bolesti se může měnit, ale rozhodně trvat déle než pět minut. Hlavní rozdíl mezi srdeční záchvat paniky je, že když infarktdýchání není bráněno.
  • Jedním z hlavních infarkt příznaky jsou svědění v levé ruce.
  • Typickými příznaky onemocnění kardiovaskulárního systému, studeným potem, nevolností a zvracením.

Upozorňujeme, že při infarkt dýchání i nadále klidná a stabilní, zatímco panická ataka, lidé často vyskytne dušnost.

Pokud zjistíte, že jeden nebo více z výše uvedených příznaků, a jejich trvání déle než pět minut, okamžitě přivolat záchranku nebosami jít do nemocnice nouze co nejdříve.

Co je panický útok?

Panic Attack, útoku nebo nadměrná nervozita -je intenzivní reakce na nepříznivé vnější faktory, ve kterém je nervový systém přestává plnit své funkce náležitě a člověk ztrácí kontrolu.

Prvním krokem k řešení problému - to je včasné zavedení příčin záchvaty paniky. Myšlenky, které se nás týkají a způsobují paniku, je prvním znakemaktivních fyziologických změn v těle.

Na fyzické úrovni dochází k záchvatu paniky při nadměrné aktivaci mandlí cerebellum. Právě tato část mozku reaguje rychle na možné nebezpečí.

K vyřešení problému, je třeba nainstalovat skutečné motivy a příčiny poplašné zvony, i když ve skutečnosti je tělo není ohrožena.

Bez ohledu na výsledek záchvatu paniky, s pravidelnými nepříjemnými příznaky, doporučujeme, abyste ihned kontaktovali svého lékaře. Pomoc kvalifikovaného odborníka pomůže identifikovat problém a najít efektivní způsoby jeho řešení.

hlavní příznaky záchvaty paniky

V případě hlavních příznaků záchvaty paniky, nezapomeňte, že vám mohou chytit překvapit v těch nečekaných momentů a nayneperedbachuvanishi života.

  • Obvykle příznaky záchvaty paniky trvají déle než 10 minut. Často je člověk rušen pravidelnou bolestí v oblasti hrudníku, která zmizí tak náhle, jak se zdá.
  • Také při záchvatu paniky se člověk může cítit znecitlivělý a ošklivý. Nicméně, v úzkosti, nebudete cítit bolest v levé ruce, stejně jako u infarktu. Naopak, záchvaty paniky jsou doprovázeny bolestem v pravé ruce, dolních končetinách a dokonce i prsty.
  • Když panika útoku lidé cítí neopodstatněné obavy a dokonce i strach ztratit zdravý rozum.

Pokud nemůžete izolovat infarkt z paniky, doporučujeme okamžitě kontaktovat svého lékaře.Nezapomeňte, že pokud ignorujete příznaky srdečního záchvatu a nedostanete včasnou pomoc, může to mít za následek smrtelný účinek.

návštěva lékaře, když záchvat paniky je také důležité, protože specialista vám pomůže překonat obavy a zabránit záchvaty paniky v budoucnosti.

7 tipů, aby se uklidnila poté, co útok poplašné

úzkosti obtížně léčí, protože neočekávané situace může způsobit, že člověk ztratí kontrolu nad svým tělem.


Ukazatele zvýšení výskytu rakoviny pankreatu

Ukazatele zvýšení výskytu rakoviny pankreatu

Nedávno došlo k výraznému zvýšení výskytu rakoviny pankreatu. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) dnes patří mezi pět nejnebezpečnějších typů rakoviny: rakovina plic, mléčné žlázy, žaludku a tlustého střeva. Ale podle studií publikovaných ve specializovaných časopisech, jako je Science Daily , v roce 2030 tento druh rakoviny může být druhým nejsmrtelnějším.

(Zajímavosti)

4 Běžné typy deprese

4 Běžné typy deprese

Deprese je porucha, která postihuje mnoho lidí . Jeho příčiny mohou být genetické faktory nebo prostě složité životní situace. Pravdou je, že sklon ke spadnutí do deprese je hluboce skrytý téměř v každém. Doporučuje se číst: " 5 známky deprese, které by se neměly ignorovat " Málokdo se podařilo uniknout z deprese.

(Zajímavosti)