Jak prát Potřeby přírodní spobamy


Jak prát Potřeby přírodní spobamy

zajímavých faktů každý den v kuchyni, používáme různé kuchyňské náčiní, bohužel, pak se musí umýt a vyčistit jídlo, které přilepená. Na pultech obchodů dnes můžete najít mnoho prací prostředky, aby pomohla odstranit mastnotu, jídlo a všechny druhy bakterií nahromaděných na nástrojích naší kuchyně. Nicméně Mnohé z těchto výrobků obsahují chemikálie, které mohou dráždit kůži a způsobit alergické reakce a jiné zdravotní problémy.

dobrá zpráva není vždy nutné házet šílené částky peněz, o chemických látkách odstranění mastnoty a přilepená na kuchyňské náčiní jídlo. chceme sdílet některé léky na předpis, které vám pomohou zbavit se nahromaděné nečistoty a přirozený způsob, jak očistit nádobí bez poškozování životního prostředí.

Odstraňte tuk z pánve

K odstranění tuku, který nazbyravsya pánev, řez brambor na polovinu průměrné velikosti a čisté. Řezané brambory posypeme jedlou sodu a vyčistit dno pánve použít houbu. Výsledky okamžitě zaznamenáte.

Pro nejlepší účinek při čištění špinavé měla snížit brambory a soda nalijte zbytek.

čistí prostřední pánev k odstranění jídla a namažte vnitřek pánve, se suchou sáček čaje a vetřete hotuku. Za pár vteřin zjistíte, že se tuk začal rozpouštět. Možná budete potřebovat dva nebo tři pytle s čajem, a proto se snažíte koupit levnější čaj. Clean

vnější straně pánve odstranit tuk z vnějšku vzít další skovordku, větší, než chcete vyčistit, a položila 5 4-5 lžic jedlé sody s trochou vody. Umístěte menší pánvi uvnitř a umístěte na malý požár po dobu 30 minut.

Potom budete moci odstranit zastaralý tuk bez nadměrné námahy. Tato metoda vyžaduje trochu více času než ty předchozí, ale je to jeden z nejúčinnějších způsobů, jak odstranit tuk z pánve ulpívání.

Udělat čistý tekutý mycí vlastní

budete zdokonalovat tento přátelský k životnímu prostředí na mytí nádobí, protože to bude dělat to čistá jako nové. Toto vozidlo kombinuje vlastnosti adstringentní soli a směsi výhod jablečného octa a citronu. zabíjí bakterie, odstranění mastnoty a pachy, které pokrmy byly čisté a mohou být znovu použity. Ingredience

  • citron 3 ⅔ šálek soli ½ šálku
  • bílého octa, 1 šálek vody 2 lžíce
  • leštidlo pro myčky nádobí

Jak se připravit?

  • Na malé kousky umyjte a nakrájené nečisté citrony.
  • Nalijte drcený citron a sůl do mixéru a dobře se oholejte. Pak přidejte ocet a opláchněte vodou a perebyyte vysokou rychlostí po dobu několika minut, dokud vše je smíšený.
  • Umístěte směsi v pánvi na mírném ohni po dobu přibližně 15 minut, neustále míchat s dřevěnou lžící tak, že kapalina je zahuštěný.
  • Nalijte směs do misky a nechte ji vychladnout. Po ochlazení může být poměrně hustá.
  • Nalévejte do nádoby s víkem a uložte do chladničky.
  • Používejte jako běžná myčka nádobí (dvě lžíce).

Jak můžete vidět, přírodní mytí nádobí znamená velmi jednoduše a skutečně hospodárné. Budete mít žádné zdravotní problémy, které mohou způsobit chemikálie, kromě škody, které způsobí na životním prostředí. Vyzkoušejte tyto alternativní kuchyňské a kuchyňské náčiní a podělte se o své zkušenosti.


4 Důvody pro sledování zdraví vašeho partnera

4 Důvody pro sledování zdraví vašeho partnera

Marital life není jen úsměv a dobrodružství, ale někdy i spor. Je také možnost dozvědět se více o vašem manžela nebo manželce, když žijete společně. Začínáte si všimnout malých vrásek na hlavě manželky, když je nešťastná. Vidíte, jak se její růžové tváře stávají, když se raduje. Víš přesně, jak se jí smát, a hlavně víš každou část jejího těla.

(Zajímavosti)

Společné známky závislosti na alkoholu

Společné známky závislosti na alkoholu

Myslíte si, že máte známky závislosti na alkoholu? Někdy v prvních fázích můžete pochybovat o možnosti stát se alkoholikem. Chcete-li rozptýlit tyto pochybnosti, v tomto článku vám vysvětlíme 6 znaků, které naznačují, že můžete být závislí. Zavřete oči a nezapomeňte, co se může stát časem vážným problémem.

(Zajímavosti)