Jak bělení zubů doma


Jak bělení zubů doma

odložení návštěvy u zubaře, kouřit let, touha po silné čaje, kávy a jiných nápojů, které zabarvených zubů v tmavé barvě - všechny tyto návyky mohou vést ke žloutnutí sklovinu vašich zubů a žlutě zbarvení zubu nevypadá příliš atraktivně a v průběhu času odráží touhu po úsměvu. Také

, zuby mohou pozhovtity po užívání některých léků, některá antibiotika nebo prostřednictvím konzumace tučných jídel, jahody nebo doplňcích.

Tento článek vám dá několik užitečných tipů, které vám pomohou obnovit a udržet přirozenou bělost vašich zubů a získat bývalý lesk a jasnou bílou barvu vašeho úsměvu, který chyběl.

Tipy pro bělení zubů

Jahoda celulóza

To je poměrně jednoduchý postup pro každý den. Stačí si vzít malé množství jahod a na pět minut si je nechat zubovat. Poté byste měli dobře vypláchnout ústa vodou a použít zubní nit, abyste odstranili ty semena, které nemůžete se zubním kartáčem.

Jedlá soda na bělení zubů s jedlou sodou, je třeba použít malé množství jedlé sody na zubní kartáček a vtyryty ji v zubech, nebo můžete přidat trochu prášek do pečiva pečení váš zubní pastu a použít ji každý den jako obvykle.

Citronová šťáva

Pro bělení zubů s citronem, Připravte pastu s trochou soli a citronové šťávy. Pokud chcete, můžete sůl vyměnit za sódu na pečení. Sousejte toto sushi v zubech několik minut, než opláchnete ústy velkým množstvím vody. Jablečný ocet

bělení zubů s jablečným octem lze provést následujícím způsobem:

Smíchejte malé množství jablečného octa se sodou, dokud hustou pastu. Aplikujte pastu na zuby a zuby kartáčujte obvyklým způsobem. Potom důkladně opláchněte ústa velkým množstvím studené vody.

Oranžová kůra a bobkový list

Jedná se o velmi účinnou metodu bělení zubů, i když není příliš známá. Chcete-li bělit zuby pomocí pomerančové kůry a bobkového listu, je třeba tyto přísady trochu brousit. Pak tuto směs aplikujte na zuby a snažte se rovnoměrně rozdělit a nakonec opláchněte ústa čerstvou vodou.

Tipy pro udržení čistých zubů

  • Vydejte své úsilí a snažte se jíst jablka, celer, mrkev a brokolici pravidelně.
  • Musíte si zuby nejméně třikrát denně vyčistit.
  • Zkuste se vyhnout pití nápojů, které ztmavnou zuby a kouř. Pokud jste něco jako káva nebo čaj pít, měli byste čistit zuby, nebo alespoň vypláchnout ústa okamžitě po použití, aby se zabránilo skvrn na zubech.

POZNÁMKA: Nedoporučujeme tyto tipy ke zneužívání a nadužívání (především citron a jedlá soda), protože to skončí (v případě, že používají příliš mnoho a příliš často), opačný efekt, který se objeví na vašich zubech. Proto postupujte podle těchto tipů a dejte pozor, abyste nepoužívali žádné z těchto tipů!

A obecně doporučujeme navštívit zubaře pro specializovanou léčbu.


Přírodní maska ​​pro růst vlasů zrychlení

Přírodní maska ​​pro růst vlasů zrychlení

Každý den, naše vlasy jsou vystaveny různým nepříznivým vnějším faktorům, které nejen zpomaluje svůj růst , ale často vedou k vypadávání vlasů. vypadávání vlasů - je tak časté a nepříjemný problém, že pracovníci jsou kosmetickém průmyslu prostředky k jeho řešení po mnoho desetiletí. Během této doby vytvořil mnoho kondicionéry, šampony a jiné prostředky vlasové kosmetiky, které jsou zastaveny nejen jejich ztráty, ale také urychlit růst vlasů a zase to atraktivní.

(Krása)

6 Domácí opravné prostředky ke snížení předčasné šedé vlasy

6 Domácí opravné prostředky ke snížení předčasné šedé vlasy

Zdraví Mnoho lidí se poškrábání hlavami nad tím, jak snížit předčasné šedé vlasy, protože se jedná o běžný estetický problém, který, i když nemají vliv na zdraví, neuvěřitelně otravné ty čelila . vlasy přirozeně ztrácí barvu přes snížena produkce melaninu a v důsledku toho se zobrazí šedě. I když je zcela normální projev stárnutí, může faktory, jako je stres a genetika urychlit proces.

(Krása)