Jak bělení zubů doma


Jak bělení zubů doma

odložení návštěvy u zubaře, kouřit let, touha po silné čaje, kávy a jiných nápojů, které zabarvených zubů v tmavé barvě - všechny tyto návyky mohou vést ke žloutnutí sklovinu vašich zubů a žlutě zbarvení zubu nevypadá příliš atraktivně a v průběhu času odráží touhu po úsměvu. Také

, zuby mohou pozhovtity po užívání některých léků, některá antibiotika nebo prostřednictvím konzumace tučných jídel, jahody nebo doplňcích.

Tento článek vám dá několik užitečných tipů, které vám pomohou obnovit a udržet přirozenou bělost vašich zubů a získat bývalý lesk a jasnou bílou barvu vašeho úsměvu, který chyběl.

Tipy pro bělení zubů

Jahoda celulóza

To je poměrně jednoduchý postup pro každý den. Stačí si vzít malé množství jahod a na pět minut si je nechat zubovat. Poté byste měli dobře vypláchnout ústa vodou a použít zubní nit, abyste odstranili ty semena, které nemůžete se zubním kartáčem.

Jedlá soda na bělení zubů s jedlou sodou, je třeba použít malé množství jedlé sody na zubní kartáček a vtyryty ji v zubech, nebo můžete přidat trochu prášek do pečiva pečení váš zubní pastu a použít ji každý den jako obvykle.

Citronová šťáva

Pro bělení zubů s citronem, Připravte pastu s trochou soli a citronové šťávy. Pokud chcete, můžete sůl vyměnit za sódu na pečení. Sousejte toto sushi v zubech několik minut, než opláchnete ústy velkým množstvím vody. Jablečný ocet

bělení zubů s jablečným octem lze provést následujícím způsobem:

Smíchejte malé množství jablečného octa se sodou, dokud hustou pastu. Aplikujte pastu na zuby a zuby kartáčujte obvyklým způsobem. Potom důkladně opláchněte ústa velkým množstvím studené vody.

Oranžová kůra a bobkový list

Jedná se o velmi účinnou metodu bělení zubů, i když není příliš známá. Chcete-li bělit zuby pomocí pomerančové kůry a bobkového listu, je třeba tyto přísady trochu brousit. Pak tuto směs aplikujte na zuby a snažte se rovnoměrně rozdělit a nakonec opláchněte ústa čerstvou vodou.

Tipy pro udržení čistých zubů

  • Vydejte své úsilí a snažte se jíst jablka, celer, mrkev a brokolici pravidelně.
  • Musíte si zuby nejméně třikrát denně vyčistit.
  • Zkuste se vyhnout pití nápojů, které ztmavnou zuby a kouř. Pokud jste něco jako káva nebo čaj pít, měli byste čistit zuby, nebo alespoň vypláchnout ústa okamžitě po použití, aby se zabránilo skvrn na zubech.

POZNÁMKA: Nedoporučujeme tyto tipy ke zneužívání a nadužívání (především citron a jedlá soda), protože to skončí (v případě, že používají příliš mnoho a příliš často), opačný efekt, který se objeví na vašich zubech. Proto postupujte podle těchto tipů a dejte pozor, abyste nepoužívali žádné z těchto tipů!

A obecně doporučujeme navštívit zubaře pro specializovanou léčbu.


Jak odlehčit a snížit kruhy pod očima

Jak odlehčit a snížit kruhy pod očima

Zdraví našeho těla - zrcadlo, které odráží naši fyzickou a emocionální zdraví, zejména tvář, protože to je nejvíce citlivé na různé změny v našem těle. To je důvod, proč jsme se rozhodli věnovat pozornost problém sáčků pod očima , které mohou někdy vypadat lehké nebo hnědé nebo zelené, což nepochybně ukazuje na určité poruchy našeho těla.

(Krása)

Přírodní vlasový kondicionér

Přírodní vlasový kondicionér

Health Vybrali jsme vám celou řadu přírodních vlasový kondicionér , takže si můžete opustit takové uměle syntetizované léky, které činí vaše vlasy krásné, ale může také vést k poškození zdraví. skalp absorbovat všechny komponenty, které tvoří šampony, kondicionéry, balzámy, laky a jiné výrobky pro péči o vlasy, , což může nepříznivě ovlivnit stav našeho zdraví.

(Krása)