Jak vybělit matrace a polštáře


Jak vybělit matrace a polštáře

Zábavná fakta pro každého v domě na péči po dobu nejméně většina věcí by měla být čistá. To platí také pro polštáře a matrace.

Pravděpodobně na své polštáře a matrace jsou velmi viditelné skvrny a zabarvení. Mohou se stát dokonce živným médiem pro roztoče a nepříjemné pachy.

chcete zbavit skvrn a získat dobré a čisté bílé plátno? Samozřejmě! Naučte se, jak bělit polštáře a matrace.

Proč jsou mé polštáře tak žluté?

Možná vás překvapí, proč jsou vaše polštáře v průběhu času tak zbarvené. Věřte tomu nebo ne, jedním z hlavních důvodů je pot.

Někdy, když spíme, tělo se potní. V závislosti na tom, kde je polštář vyroben, absorbuje pot. Když vysuší, pot opustí žluté stopy.

Někdy není důležité, jaký typ polštáře používáte. Pete může dostat polštář. To může vést k žloutnutí a tvorba živiny pro klíšťata.

To vše proto, že vytváří vlhkost. To je ideální pro klíšťata. Pak mohou tyto škůdce způsobit respirační i kožní alergické reakce.

To je důvod, proč je důležité čistit polštáře dobře.

Čištění polštářů je důležitější, než si myslíte. Zkontrolujte stav vašich polštářů, abyste předešli možným budoucím problémům.

Dávejte pozor na slunci

Dalším důvodem polštáře mohou změnit barvu - je pobyt na slunci. K tomu dochází při dlouhém vystavení slunečnímu světlu.

Z tohoto důvodu jsou žluté.

Problém spočívá v látkách použitých k výrobě bílé polštáře. Když jsou vystaveny slunečnímu záření, začne rozpadat, a barva polštář pomalu mění.

Dávejte pozor peretrymayte polštáře na sluníčku! Jak bělení

polštáře Polštáře by měly být umyty třikrát ročně. To je často dost, aby vypadaly fantasticky.

Podívejme se, jak je umýt.

Za prvé, musíme se ujistit, že váš taška má žluté skvrny nebo převážně bílé. V opačném případě nebudete mít požadované výsledky.

Dále připravte domácí bělidlo agent. Složení

 • 3 litry vody 1/4 šálku (62 ml), citronová šťáva
 • 1 šálek (250 ml) peroxidu vodíku
 • přípravy Mix všech složek.
 • Pak ji odložte stranou.

Nyní se podívejte na celý bělící proces. Složení

 • teplé vody nebo vařící vody
 • 1 šálek (200 g) z detergentního
 • 1 šálek (200 g) na mytí nádobí
 • 1 šálek (250 ml), domácí bělicí činidlo (viz. Nahoře)
 • 1/2 šálku (125 g ) borax
 • Příprava Nejprve, podívejte se na štítek a zajistit, že polštář je prát v pračce.
 • Potom vyjměte obalové polštáře.
 • Pračku položte do horké nebo bílé. Můžete přidat několik vroucích hrnců vroucí vody. Pokud je to možné, programujte dva cykly oplachování. Přidejte přísady do pračky.
 • Potom spusťte mycí cyklus. Nechejte několik minut míchat, aby se celý prášek rozpustil.
 • Polštáře položte a pokračujte v mycím cyklu. Vaše domácí bělení může pracovat na polštářích.

Jak čistit matrace stejný jako u polštáře, protože se může stát s matrací. Proto je tak důležité chránit ji matrací. Samozřejmě by mělo být také pravidelně čištěno.

Je také důležité ventilovat matraci každý týden.

Je nutné ji vyčistit, aby se udrželo v dobrém stavu. třeba nejprve jasné, že z obou stran

 • pomocí odsávání. To vám umožní zbavit se prachu. Potom jej můžete umýt podle následujících několika kroků. Pokud existují nějaké skvrny, můžete je odstranit pomocí směsi vody a jedlé sody. Po použití této pasty na skvrnu
 • třít ji octem a peroxidem vodíku, zředěným vodou.Pak zavěste a zahřejte.
 • Pokud je nepříjemný zápach, který přetrvává, můžete vždy použít osvěžovač vzduchu. Záleží však na tom, proč vy a vaše rodina dáváte přednost.


  Nigérie zakázala obřízku klitorisu

  Nigérie zakázala obřízku klitorisu

  Zajímavá fakta Distortion klitoris obřízka, neboli „ženská obřízka“, jak se tomu říká v mnoha zemích - což je praxe, která zahrnuje částečné nebo úplné odstranění ženských pohlavních orgánů, včetně klitorisu. V mnoha kulturách, zejména domorodé africká populace, aby tento brutální praxe od starověku, protože je to součást jejich víry a zvyků.

  (Zajímavosti)

  Co způsobuje vzhled bílých skvrn na kůži?

  Co způsobuje vzhled bílých skvrn na kůži?

  Bílé skvrny na kůži ... Máte je? Nebo snad to bylo předtím? Například na horké pláži sezóny často vidět, jak ošklivé Tyto světlé skvrny dívat na něčí kůži. Co vede k jejich vzhledu? Někdy se tato místa objevují na zádech nebo na obličeji. stejně jako na pokožce velmi mladých lidí. Odkud jsou? Jaká léčba by měla být následována?

  (Zajímavosti)