Jak odstranit bradavice přirozeně


Jak odstranit bradavice přirozeně

přírodní prostředky Ačkoliv bradavice nejsou rakovinné nádory a nezpůsobily žádné zdravotní problémy, mohou dělat člověka, který trpí tímto problémem, cítit nepříjemně a nejistě. Ale můžete vyléčit bradavice s různými lokálními prostředky, které odstraní bradavice z kůže.

Bradavice - to jsou kožní léze způsobené virem. Oni se liší ve velikosti a barvy a obvykle postihuje ruce, nohy a krk, ale mohou se také objevit na jakékoliv jiné části těla. Jak se zbavit jejich přirozených metod? Jen si přečtěte.

Česnek: účinný prostředek

Česnek je velmi užitečný produkt, který byste měli přidat do stravy. Kromě toho vám může také pomoci zbavit se bradavic. naneste česnek přímo na postiženou oblast: rozdrtit čerstvý stroužek česneku, až se dostanete hustou pastu a aplikovat přímo na bradavici. Nechte ji přes noc a zakryjte čistým obvazem.

Když se ráno probudíte, odstraňte česnek a vyčistěte porážku. Tento postup opakujte každou noc, dokud bradavice nezmizí. Česnek také nedá nové bradavice, aby se objevil na stejném místě.

Česnek působí jako malých a velkých bradavic, ale v případě druhé, léčba může odložen o jeden nebo dva měsíce, dokud zcela nezmizí. Musíte být trpěliví a trpěliví.

Používání skotské pásky

Tato metoda je ideální pro všechny, i pro děti. Na bradavici jen šest dní přilepte malý kousek skotské pásky. Pak odstraňte pásek a namočte bradavice ve vodě na několik minut.

Potom jemně vyčistěte bradavici pomocí pilníku nebo pilníku, abyste se zbavili mrtvé pokožky. Přiložte novou kousek lepicí pásky a opakujte tento postup, dokud bradavice nezmizí, může to trvat až několik měsíců.

Kůže banán

Protože banánová kůže obsahuje kyselinu salicylovou, může pomoci vysušit bradavice.

Střílet kus arašídů z banánu a umístit na bradavici na vnitřní straně. Před spaním v noci ji zajistěte lepicí páskou. Bandáž můžete měnit jednou nebo dvakrát denně. Postup léčby se opakuje, dokud bradavice nezmizí.

Citronová šťáva

Aplikace citronové šťávy několikrát denně pomáhá odstranit bradavice. Namočte bavlněný tampón do citronové šťávy a na několik sekund jej připevněte k oblastem postiženým bradavicemi. Opakujte třikrát nebo čtyřikrát denně, dokud nebude bradavice suchá, bude černá a spadne.


Domácí prostředky pro bělení zubů produkty

Domácí prostředky pro bělení zubů produkty

Natural Věděli jste, že některé potraviny, které jíme může způsobit ztrátu bílé zuby žloutnutí nebo postupné? To může být také způsobeno kouřením cigaret. Nicméně, zuby mohou být vráceny k jejich přirozené barvě pomocí určitých zubních procedur, které okamžitě změní jejich barvu. Navíc existují domácí metody, které mohou tento problém odstranit.

(Lidových opravné)

11 Přírodní prostředky avokádo

11 Přírodní prostředky avokádo

Natural znamená avokáda - je ovoce, které pochází z Mexika a má mnoho užitečných léčivé vlastnosti. Je ve tvaru hrušky, tmavě zelená kůže, nápadně světle zelené vnitřní dřeň a velká semena uvnitř. Avokádo obsahuje všechny druhy živin, které lze použít při různých typech léčby přírodními léky. Objevte pro sebe v tomto článku některé z nejlepších přírodních prostředků pomocí avokádo!

(Lidových opravné)