Jak odstranit bradavice přirozeně


Jak odstranit bradavice přirozeně

přírodní prostředky Ačkoliv bradavice nejsou rakovinné nádory a nezpůsobily žádné zdravotní problémy, mohou dělat člověka, který trpí tímto problémem, cítit nepříjemně a nejistě. Ale můžete vyléčit bradavice s různými lokálními prostředky, které odstraní bradavice z kůže.

Bradavice - to jsou kožní léze způsobené virem. Oni se liší ve velikosti a barvy a obvykle postihuje ruce, nohy a krk, ale mohou se také objevit na jakékoliv jiné části těla. Jak se zbavit jejich přirozených metod? Jen si přečtěte.

Česnek: účinný prostředek

Česnek je velmi užitečný produkt, který byste měli přidat do stravy. Kromě toho vám může také pomoci zbavit se bradavic. naneste česnek přímo na postiženou oblast: rozdrtit čerstvý stroužek česneku, až se dostanete hustou pastu a aplikovat přímo na bradavici. Nechte ji přes noc a zakryjte čistým obvazem.

Když se ráno probudíte, odstraňte česnek a vyčistěte porážku. Tento postup opakujte každou noc, dokud bradavice nezmizí. Česnek také nedá nové bradavice, aby se objevil na stejném místě.

Česnek působí jako malých a velkých bradavic, ale v případě druhé, léčba může odložen o jeden nebo dva měsíce, dokud zcela nezmizí. Musíte být trpěliví a trpěliví.

Používání skotské pásky

Tato metoda je ideální pro všechny, i pro děti. Na bradavici jen šest dní přilepte malý kousek skotské pásky. Pak odstraňte pásek a namočte bradavice ve vodě na několik minut.

Potom jemně vyčistěte bradavici pomocí pilníku nebo pilníku, abyste se zbavili mrtvé pokožky. Přiložte novou kousek lepicí pásky a opakujte tento postup, dokud bradavice nezmizí, může to trvat až několik měsíců.

Kůže banán

Protože banánová kůže obsahuje kyselinu salicylovou, může pomoci vysušit bradavice.

Střílet kus arašídů z banánu a umístit na bradavici na vnitřní straně. Před spaním v noci ji zajistěte lepicí páskou. Bandáž můžete měnit jednou nebo dvakrát denně. Postup léčby se opakuje, dokud bradavice nezmizí.

Citronová šťáva

Aplikace citronové šťávy několikrát denně pomáhá odstranit bradavice. Namočte bavlněný tampón do citronové šťávy a na několik sekund jej připevněte k oblastem postiženým bradavicemi. Opakujte třikrát nebo čtyřikrát denně, dokud nebude bradavice suchá, bude černá a spadne.


6 Léky proti pálení žáhy

6 Léky proti pálení žáhy

Pálení žáhy je velmi častým problémem v moderním světě. Je také znám jako gastroezofageální reflux nebo peptický vřed. K tomuto problému dochází, když žaludeční kyseliny vrátit do krku, což způsobuje pálení , někdy tak silná, že mnozí lidé ho zaměňují s infarkt. Lidé, kteří trpí pálením žáhy, jsou také náchylní k jiným nepříjemným účinkům v různých částech těla.

(Lidových opravné)

5 Koktejly ke snížení nadýmání

5 Koktejly ke snížení nadýmání

Přírodních prostředků přítomnost tuku v oblasti břicha a zánět - jsou zcela odlišné věci. mohou trpět nadýmání a nemají přebytek břišní tuk. plynatost obvykle způsobeno nesprávnou výživou, premenstruačního syndromu nebo přebytku plynu, ke které dochází při konzumaci příliš rychle, dochází k nadměrné stres a přes nedostatečného příjmu vlákna nebo poruchy střeva.

(Lidových opravné)