Jak odstranit plak přirozenou cestou


Jak odstranit plak přirozenou cestou

užitečné návyky plaketa - je žlutá bakteriální plak, který přilne a hromadí a nakonec ztvrdne sklovinu zubů a dásní, a může dát ošklivý vzhled zubů. V tomto článku vám řekneme příčiny takového nájezdu, jakož i prostředky, které pomohou eliminovat desku přirozeným způsobem.

Důvody plaque

 • hlavní příčinou zubního plaku spojeného s dietou, která má vysoký obsah kyselin výrobků, cukru, rafinované mouky a špatné tuky. Většina lidí si myslí, že hlavním důvodem pro razii je špatná ústní hygiena, ale je to nepříjemné jev lze odstranit tím, že konzumuje dostatečné množství ovoce a zeleniny.
 • Nicméně,špatná ústní hygiena stále přispívá k výskytu takového plaku.
 • Mezi další důvody stojí za zmínku i výrobky jako káva, černý čaj a tabák.

Proč potřebujeme zabránit vzniku plaku?

Nejprve si pamatujte, že byste měli zabránit nebo vyloučit nálet nejen z estetických důvodů. Pokud ignorujete nebo nezačnete léčit po dlouhou dobu, pak bakterie v dlouhodobém výhledu způsobí onemocnění dásní, což může vést k zánětu dásní.

Potravinové doplňky a zdravé

 • produkty nejvíce doporučené v této situaci - syrové ovoce a zelenina, zejména jablka a zelená listová zelenina, jako je špenát, mangold, salát, rukolou, atd
 • sezamových semen, pro jejich vysoký obsah vápníku. Stevia
 • - rostlina, která se používá jako přírodní sladidlo, je velmi prospěšné pro zuby.
 • Slaná voda pomáhá remineralizaci, čištění a posilování zubů.
 • Koenzym Q10 se doporučuje pro plak, jestliže již způsobil zánět dásní. Bílý jíl
 • orální pomáhá správně udržovat rovnováhu úst acidobazické.

Promývání masti

Zubní kartáček se slunečnicovým olejem - metodou odvozenou z Indie - se často používá také k léčbě zubního plaku. Tato metoda pomáhá vyčistit zuby, vyléčit všechny problémy ústní dutiny a odstraňovat toxiny jak zvenčí, tak zevnitř rtů. Tato metoda je zvláště doporučuje v případech infekce úst, dásní, zánět dásní, mobility zubu a pomáhá odstranit skvrny na zubech a plaku.

Potřebujeme jen slunečnicový olej za studena lisovaný nebo sezamový olej. Nezapomeňte tyto produkty používat jako ústní vody, abyste plně využili své antibakteriální, protiplísňové a protizánětlivé vlastnosti.

aktivního uhlí Aktivní uhlí je vynikající nástroj pro bělení a čištění zuby a prevenci infekcí v ústech. Najdete ho v obchodech s potravinami nebo v přírodních produktech a kartáčujte zuby po dobu dvou minut. I když je aktivní uhlí a černá barva, po dokončení opláchněte ústa, uvidíte, že zuby jsou mnohem čistší.

Je také důležité, aby uhlí bylo založeno spíše na vegetaci než na ropě. Stejně jako pečící soda, je to abrazivní, takže se snažte používat to příliš často. Je velmi důležité být opatrní při používání uhlí, protože nadměrné používání může poškodit zubní sklovinu. Používejte ho v mírných množstvích.

destilovaná voda a potraviny soda

destilovaná voda je přírodní bělidlo, a proč bychom měli používat jen jednou týdně, přidat tři kapky naší zubní pasty nebo navlhčete to s kartáčkem na zuby.

Soda je další dlouhotrvající prostředek k čištění zubů a zabraňování nadměrné acidity. Můžete ji použít, uložení na zubní kartáček a čistit zuby, ne příliš lisování, aby nedošlo k poškození skloviny a maximálně dvakrát týdně.

Závěrečné tipy

Jak jsme již zmínili v tomto článku, je také důležité dodržovat každodenní zubní hygienu a ústní hygienu.

 • Vyčistěte zuby po každém jídle, alespoň dvě minuty.
 • výhodou používat přírodní a ekologické zubní pasta jako obvykle s chemikálie, které mohou mít vliv na acidobazické rovnováhy v ústech.
 • Denně používejte zubní nit před spaním, abyste odstranili veškeré zbývající potraviny mezi zuby.
 • Cvičení opláchněte ústa. Pokud vypláchněte ústa s přírodními zdroji, infuze tymiánu a máty nebo slané vody hodí se vám nejvíce líbí.
 • Pokud vaše deska na zuby proměnila zubního kamene, nezapomeňte navštívit zubaře ho odstranit, protože tartar mohou poškodit zubní sklovinu.


Jako zahystytsya od negativních energií

Jako zahystytsya od negativních energií

Užitečné návyků negativní energie - to je něco, co mnoho lidí raději vyhnout, zvláště doma, kde jsem si chtějí odpočinout v klidném prostředí volného od špatných vibrací. však negativní energie také zmizí z pracoviště a školy, takže jeho vzhled může ovlivnit svůj den a dá vám realizovat plán. Naštěstí existují způsoby, jak se zbavit negativní energie a harmonizují emoce.

(Užitečné návyky)

Pokud máte infekce močových cest, nejezte tyto potraviny infekce

Pokud máte infekce močových cest, nejezte tyto potraviny infekce

Užitečné návyky močových cest v první řadě způsobují bakterie. Také, když budete jíst některé potraviny, může dokonce zhoršit jejich stav. Chcete-li vědět, které výrobky jsou zakázány při infekci močových cest? Uvádíme je v dnešním článku. Které potraviny je třeba se vyhnout, pokud máte infekce močových cest?

(Užitečné návyky)