Jak odstranit alergeny z domova při čištění


Jak odstranit alergeny z domova při čištění

užitečné návyky Protože většina bakterie množit v kuchyni v závislosti na tom, jak čistá je velmi důležité dělat každodenní úklid všech povrchů.

I když si toho nevšimnete, každý den podáváte illion milionů klíšťat, které se skrývají v různých koutcích vašeho domova. Vyvolávají mnoho alergických reakcí, které mohou ovlivnit zdraví. To vysvětluje skutečnost, proč

mnoho rodin dnes pravidelně trpí rinitidou, dermatitidou nebo alergickým astmatem. Pokud se budete jíst v posteli, rozptýlit věci a otřít prach jednou za pár týdnů, budete krmit vlastní drobný hmyz, který se může snadno množit v různých prostředích.

Proto je tak důležité věnovat pozornost čistotě celého domu a najít protialergické způsoby prevence nemocí.

Víte, jak to udělat? Čištění v ložnici Lůžka jsou jedním z oblíbených míst pro klíšťata,

proto, že mají všechny podmínky k přežití a snadno se množí.

Pete, teplo a malé kožní váhy vytvářejí ideální prostředí pro nejčastější typy alergií. Chcete-li snížit toto riziko,

to stojí za použití 100% bavlněné prádlo.

Je třeba je umýt týdenně v horké vodě (60 ° C). Polštáře, přikrývky a přikrývky je možné umývat každých 6 měsíců, ale doporučujeme je třást denně a zavěsit do dobře větrané místnosti. Nedovolte zvířatům, aby šli do ložnice. Přenášejí roztoči a opouští vlnu, což může také způsobit alergie.

Čištění v kuchyni

Tento pokoj vyžaduje zvláštní pozornost, protože kromě roztočů se mohou objevit i jiné patogeny.

Existuje tu koncentrace vlhkosti, tepla a jídla,

díky čemuž se kuchyně stává ideálním místem pro chov těchto zvířat. Abyste předešli hromadění tepla a vlhkosti během vaření, zakryjte pánvi víko. Tím se sníží pár. Pro každou příležitost dobře větrat prostor, aby umožnil průchod vzduchu a omezil tvorbu kondenzace z akumulace různých látek.

Po umytí nádobí nezapomeňte je vysušit, než je odložíte stranou.

Navíc je důležité skladovat všechny potraviny v hermeticky uzavřených plechovkách, nejlépe ve skle.

Desky, podlahy, stěny, stejně jako jakýkoli jiný kuchyňský povrch musí být dezinfikován denně, aby se zbavili bakterií a zabránili vzniku švábů nebo mravenců.

KoupelnaA sprcha a toaleta hromadí vlhkost, která je kontaminována za pár dní a tvoří ideální prostředí pro mikroby.

Chcete-li zabránit šíření této vlhkosti do jiných částí domu, držte dveře v koupelně uzavřené a používejte rohože.

Utírejte tyto rohože pravidelně,

protože když absorbují vodu, z pochopitelných důvodů také vytvářejí špatné prostředí. Po koupeli je nutné všechny plochy vysušit. Tím zabráníte vzhledu plísní a švábů. Chcete-li vyčistit tento pokoj stojí za to používat přírodní složky, jako je ocet a citrón,

spíše než běžné prací prostředky.Obývací pokoj Pokud nečistíte obývací pokoj pravidelně, aby se zabránilo akumulaci prachu a jiným negativním faktorům prostředí, může se tato místnost stát místem pro koncentraci klíšťat a dalších mikroorganismů.

Zde je to, co byste měli věnovat zvláštní pozornost:

typu podlahových přikrývek a polštářů Závěsy

  • Domácí Decor
  • Podlaha by se měly mýt každý den,
  • protože existuje velké množství nashromážděných nečistot.

Polštáře mohou být pokryté bavlněnými polštářky, které lze snadno umýt, nebo můžete také použít speciální deku. Jednou z nejlepších možností je kožený nábytek, protože jsou velmi snadno čistitelné.

Všechny interiérové ​​předměty v obývacím pokoji je třeba otřít nejméně třikrát týdně,

k odstranění prachu.

Nedovolte zvířatům vylézt na nábytek. Pokud je to možné, držte je od obývacího pokoje. Pokud často trpíte alergiemi, měli byste kontaktovat svého lékaře dříve, než začnete své zvíře.


4 Tipy, jak předcházet onemocnění ledvin

4 Tipy, jak předcházet onemocnění ledvin

Onemocnění ledvin Užitečné návyky - závažný zdravotní problém, který může postihnout kohokoliv. Ledviny jsou zodpovědné za odstranění toxinů, které vstupují do těla spolu s jídlem. Proto může dobrá výživa zabránit takové chorobě. Co mám dělat, abych zabránil onemocnění ledvin? Často máte detoxikaci ledvin?

(Užitečné návyky)

Tipy na odstranění zápachu v podpaží

Tipy na odstranění zápachu v podpaží

Užitečné návyky První věc, kterou musíte pochopit - je to, že nepříjemný zápach podpaží, které nemusí nutně vzniknout v důsledku špatné hygieny. To často se děje kvůli hormonálním faktorům nebo nevhodnému fungování žláz. Tento nepříjemný zápach je stejně nudný a okamžitě vyvolává u lidí, kteří ho mají, iv prostředí.

(Užitečné návyky)