Jak se vyhnout spálení a poškození přírodních prostředků


Jak se vyhnout spálení a poškození přírodních prostředků

Většina lidí se obávají o zdraví pokožky a krásu, ale také vědí, že malé chyby mohou vést k problémům nejen s vzhledu. Každý den je Vaše pleť vystavena různým faktorům, které oslabují a suché to, způsobující více škod, než lze vidět na povrchu.

Naštěstí, vzhledem k určitým opatřením může zabránit spálení apoškození, vliv na zdraví pokožky na hlubší úrovni.

Nyní existuje mnoho produktů pro péči o pleť, které pomáhají předcházet poškození sluncem. Ale nemusíte strávit bohatství na drahých procedurách k ochraně pokožky a udržování jejího zdraví.

Dnes budeme sdílet některé z nejlepších tipů, abychom zabránili poškození kůže sluncem.

Znáte typy léčiv, které užíváte?

Většina lidí neví, ale některé léky, včetně antidepresiv, antikoncepční pilulky, protizánětlivých léků nebo kortikosteroidů a antibiotik je „citlivý na světlo“, což znamená, že pokud jsou vystaveny přímému slunečnímu záření, čímž se zvyšuje riziko spálení a poškození.

Jestliže užíváte některý z těchto léků, je důležité vždy použít dobrou ochranu proti slunečnímu záření, aby omezily vzniklou škodu na minimum.

Použití vosku nebo holitsya 24 hodin před vstupem do slunce

Bez ohledu na způsob odstraňování chloupků by se shodují, že vše, co chtějí, aby kůže zdravé a čisté. Kůže byste měli vždy chránit před slunečním zářením po dobu 24 hodin po odstranění chloupků. Použijte dobrý zvlhčovač a nezapomeňte na opalovací krém!

sání Zvýšení antioxidantů a omega-3 mastných kyselin

Výživa hraje velmi důležitou roli ve zdraví pokožky a slunění na něj. Zvýšený příjem antioxidantů pomáhá tělu v boji proti volným radikálům, které oslabují kolagenu a elastinu.

Mezi nejznámější a nejvíce užitečných antioxidantů - beta karoten a vitamíny A, B, C a E. najdete je zejména v potravinách, jako jsou mrkev, rajčata, špenát, švestky a borůvky.

Další důležitou výživou pro zdravou pleť je Omega-3. Tento druh zdravé tuky vyživují pokožku, zmírňuje podráždění a snižuje riziko spálení sluncem. můžete zvýšit úroveň omega-3 mastné kyseliny jíst tučné ryby a ořechy. Pravidelně kontrolujte molu


Slunce je důležitým faktorem, který má vliv na přechod od molů na melanom nebo rakovina kůže. Proto je důležité pravidelně kontrolovat datumy, zda se změní.

Zkontrolujte krtky, které mají nepravidelné nebo roztřepené okraje, podivné barvy nebo v případě, že k úniku a krvácet. Pokud zjistíte jakékoliv odchylky, je čas se zaregistrovat pro dermatologa.

masky chrání pleť před sluncem

maskou jogurtu a ovesné

Tato maska ​​pomáhá hydratují pokožku, odstranění odumřelých kožních buněk a snižuje výskyt skvrn. Je důležité ji používat v noci, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Složení

  • ? Šálek jogurtu (125 g)
  • 3 lžíce citronové šťávy (45 ml)
  • 1 lžíce ovesných vloček (10 ml)
  • kaší 2 jahody

Tvorba

Všechny ingredience v misce a dát masku na čistou tvář. Nechte 10 minut před opláchnutím studenou vodou.

maska ​​s ovesné vločky a banánů

  • Další skvělý způsob, jak chránit pokožku před sluncem a vyhýbat se spálením a skvrny - zkombinovat banány, oves a med. Tyto tři složky vyživují a hydratují kůži, poskytuje ochrannou bariéru, která odstraňuje mrtvé buňky, které se nahromadily na jeho povrchu.

  • Přísady 1 malý zralý banán
  • 5 lžic ovesných vloček (125 g)
  • med 1 lžíce (25 gramů)

Příprava Dejte všechny přísady do mixéru nebo kuchyňském robotu a pyré Mince, dokud získat homogenní pasty. Použijte masku k čištění pokožky a nechte ji 15 minut. Opláchněte studenou vodou. Tento postup opakujte třikrát týdně, abyste dosáhli nejlepších výsledků.


Přírodní prostředky, které eliminují vaginální svědění a pálení nástroje

Přírodní prostředky, které eliminují vaginální svědění a pálení nástroje

Natural vaginální svědění a pálení často vyskytuje u žen z různých důvodů. Tyto příznaky jsou obvykle velmi nepříjemné a někdy vyžadují okamžitou pozornost. V tomto článku se budeme sdílet s vámi nejúčinnější přírodní prostředky k odstranění těchto příznaků během několika málo minut a pozastavení nepříjemnosti v případě jakékoliv jiné infekce.

(Lidových opravné)

Jak používat přírodní prostředky k léčbě sinusitidy přírodní prostředky

Jak používat přírodní prostředky k léčbě sinusitidy přírodní prostředky

Sinusitida je jedním z nejčastějších onemocnění, které postihuje tisíce lidí na celém světě. Hlavními příznaky zánětu vedlejších nosních dutin jsou podrážděnost a únava, protože ve většině případů je nemoc diagnostikována správně, lékařů, a v důsledku toho je nemoc „nedolikovanoyu.“ Dobrou zprávou je, že existují způsoby, jak přírodní léčbu zánětu vedlejších nosních dutin, čímž můžete rozloučit s tímto tíživý problém a nakonec se vrátil čich, s úlevou.

(Lidových opravné)