Jak se vyhnout problémům s roztoči domácího


Jak se vyhnout problémům s roztoči domácího

Zajímavé skutečnosti Roztoči jsou jednou z nejčastějších příčin alergií, z nichž trpí každý den více a více lidí. Klíšťata žijí převážně ve vlhkých oblastech a na podzim se obzvlášť obtěžují.

V tomto článku vám nabízíme několik tipů, které vám při správném použití pomohou vyhnout se chybným problémům . Lidé, kteří jsou alergičtí na klíšťata, jsou již obeznámeni s některými způsoby, jak bojovat s klíšťaty, ale pro ostatní se mohou stát překvapením. Hlavní věc je, že určitě pomohou zlepšit vaši pohodu.

vypouštění objektů Jak již bylo zmíněno výše, roztoči milují vlhké prostředí, proto v první řadě budete muset zhodnotit, není příliš vlhké je vaše obydlí (To může být klima ani jejich přesné umístění, atd.). Pokud zjistíte, že k tomuto problému došlo, začněte používat odvlhčovače

(přírodní nebo elektrické), které by měly být umístěny v různých částech vašeho domova. Denně větrat vaše domácí

kleště nejlepší plemeno ve vlhkých a teplých prostředích, jako jsou

prostěradla, deky, sedací soupravy, okenní závěsy, přikrývky, matrace, polštáře, koberce, atd D. U některých jedinců toto prostředí je prostě nepostradatelná a současně s ostatními nemusí být tak nutná. Proto doporučujeme denně vysílat ložnici. Pokud je taková příležitost, pokuste se získat tolik světla, jak je to možné, zejména v těch oblastech, kde je největší pravděpodobnost existence klíšťat.

Vyčistěte pokoj s rozmarýnem

Rozmarýnek se velmi snadno připraví. Jen dát pár snítek čerstvého rozmarýnu vařit obvyklým octa po dobu jednoho týdne a pak budou moci použít tento extrakt jako přírodní lék

dezinfikuvalnyy dělal jeho vlastní čistícím prostředkem. Chcete-li vyčistit pokoj s takovým nástrojem, jen jej otřete hadříkem a otřete nábytek a podlahu.

použijte sprej éterických olejů

Osvěžovače vzduchu s vůní nejen zaplnit prostor příjemnou vůni, ale také vám pomůže zbavit se roztočů. Pokud hodláte použít takové stříkací pistole, doporučujeme Vám následující vůně:

Lemon Cinnamon

  • lemongrass Peppermint tea tree
  • Lavender Rosemary
  • Pokud nemáte sprej připraven, stačí smíchat několik kapek esenciálního oleje s vodou ve spreji nastříkat

, což znamená v domácnosti několikrát denně.Pokud bude kupovat éterické oleje, ujistěte se, že jsou kvalitní, obsahují přírodní rostlinné výtažky, nikoliv umělé chuťové esence, které nemají nic užitečného.

Čistý vzduch s rostlinami

dražší, ale přírodní čistič vzduchu v domácnosti je umístit některé rostliny. Každá rostlina se nehodí, protože někteří mohou naopak "ukrást" kyslík. Namísto toho nechte rostliny, které jsou schopné obnovit kyslík. Patří mezi ně:

Hryzalidokarpus žlutá (Areca, bambus home):

  • tuto rostlinu ochyschuvatyme vzduch po celý den. Nezapomeňte vyčistit listy rostlin jako kontaminované. Tento závod nevyžaduje zvláštní péči, ale také se dobře přizpůsobuje místnostem se špatným osvětlením a vysokou vlhkostí. Sanseviyeriya třícestný (Snake závod Teschin jazyk, meč svatého Jiří):
  • Tato rostlina je schopná přeměnit oxid uhličitý na kyslík jen za jednu noc, což je důvod, proč je to jen ideální pro ložnice.Epiprepnum zlato (Stsyndapsus):
  • stsyndapsus - je rozšířený pokojová rostlina, která je uvedena na silný odpor. Hlavním důvodem je vyhnout se přímému slunečnímu záření. jiné rostliny, které mohou být i vaše pomocníky v boji proti roztočům -
  • Chlorophytum, břečťan, fíkus nebo Dieffenbachia. může zajistit týdenní mytí

služeb uvedených týdenních praní tkanin, které jsou s největší pravděpodobností k šíření roztočů. Použijte teplou vodu na mytí a přidat trochu stranou od běžného změkčovačrozmarýnu octa. Nejlepší je sušit prádlo v sušičce, nebo dokonce lépe, jen na slunci. Kromě toho se snaží pravidelně čistit své pohovky, židle a koberce, ačkoliv tento postup může provádět méně než změnu spodního prádla.

Použití repelenty hmyzu (insekticidy)

výrobky na trhu v současné době existuje mnoho repelenty hmyzu, což znamená, že byly vytvořeny

zejména s přídavkem určitých látek, které brání roztočů. Často cena je trochu sousto, ale pokud jste alergičtí na roztoče, musíte si koupit i ty nejnutnější. Můžete například nosit matrace a polštáře v krytech proti přiskření. Také nezapomeňte, že i nyní na prodej, a tam je spousta anti-roztoče, ne všechny z nich jsou stejně účinné, v závislosti na výrobci. Musíte se rozhodnout pro sebe, měli byste se pokusit některé z nich, nebo ne (antimykotické barva, antistatické filtry apod.)


Naučte se, jak udělat bramborový bulb

Naučte se, jak udělat bramborový bulb

Zajímavá fakta Pokud se vám líbil hodině fyziky, když jste byli ve škole, tento malý experiment pro vás. Vše, co potřebujete - bramboru. Přidáte-li několik jednoduchých materiálů, které je možno nalézt v železářství, její sůl může být baterie, která bude novým prvkem v nové generaci ekologických domů.

(Zajímavosti)

7 Vlastností jedlá soda

7 Vlastností jedlá soda

Zajímavých informací jedlá soda, je jedním z nejběžnějších produktů pro domácnost. S největší pravděpodobností ji viděli ve svém domě. A znáte všechny jeho zázračné vlastnosti? Po tomto článku, můžete použít jedlá soda úplně nová, ale rozhodně v rozumných mezích. Například to může pomoci odstranit úlomky z prstů a udržet vaše zuby zdravé a čisté.

(Zajímavosti)