Jak se vyhnout nesmyslné spory partnera


Jak se vyhnout nesmyslné spory partnera

Sex a vztahové sporů ve vztazích jsou zcela normální, ale co všechny ty argumenty, počínaje přes něco hloupého? Směšné argumenty mohou zničit náš vztah, takže se musíme naučit, jak se jim vyhnout.

Už jste někdy slyšeli výraz, že někdy můžeme dělat s myší slona? K tomu dochází při sporech mezi partnery. Nicméně

příčinou svár je nedostatečná komunikace a neschopnost naslouchat jeden druhému.

Mluvit a poslouchat je stejně důležité ve vztazích. Je velmi důležité vzájemně se porozumět a vysvětlit situaci.

Pokud to uděláme, máme hloupé argumenty a my se potýkají s problémy, které mají vliv na náš vztah. Proto je velmi důležité se naučit, jak se jim efektivně vyhnout.

Sociální sítě a komunikace s partnerskými

sociálních sítí může být fantastická možnost zůstat v kontaktu se svým partnerem, ale také to může vést k vážným konfliktům.

nedorozumění, slova, která znamenají totéž a jsou vnímány jako odlišné, žárlivost - to vše může vést k nepřiměřené argumenty, které by mohly být zabráněno.

lepšího člověka mluvit se svým partnerem, a to i v případě, Skype. Zavolejte a neposílejte zprávy, které mohou vést k nedorozuměním.

Kromě toho nějaké problémy nebo problémy, které mohou nastat v sociálních sítích by měl rozptýlit tak rychle, jak je to možné. Nejhorší, co můžete udělat ve vztahu - je udržet všechno v sobě.

Konverzace - to je vždy cesta k řešení. Samozřejmě nekomunikujte se zprávami, ale osobně. To je nejlepší způsob, jak pochopit dva lidi.

Pozor na skrývání emocí často nesmyslné spory vznikají, když jeden z partnerů všechno ostatní dumpingové to skrývat. Když se to stane, je třeba vyřešit pár okamžiků.

Pokud nebudeme vyjadřovat svůj postoj ve sporu, nezapomínáme ani to, i když to může být ignorován. Problém je v tom, že jsme vyvilnyatsya uvolnit své pocity v nejméně vhodném okamžiku, a to může způsobit spor.

Víš, jak se tomu nejlépe vyhnout? Udělejte si čas a promluvte o vztazích. To vám umožní, abyste svého partnera všechno, co skrývat, protože jste nenašli čas mluvit.

Musíte svým partnerům informovat o důležitých věcech, o kterých si myslíte, i když si myslíte, že to bude vyžadovat hodně úsilí. Může to být hloupé, ale jinak můžeš vyvolat nesmyslný spor.

Velkým problémem, se kterým dnes čelí mnoho párů, je, že jejich komunikace ve vztahu není zcela upřímná a otevřená. Proto mlčíme o tom, co budeme v budoucnu vyčítat.

Nedělejte to. Nebudeme se bát říct, co si myslíme a cítíme.

Nedovolte, aby se minulé problémy vrátily

To je něco, co má co do činění s výchozími emocemi. Je to proto, že se neustále díváme na minulost, nebo jinými slovy, v těch situacích nebo okamžicích, které nás způsobily bolest.

Je to tvrdý a krutý způsob porovnání se současnou realitou problém, který měl v minulosti, který údajně byl vyřešen, ale teď tam znovu.

Musíme se naučit jít do budoucnosti, spíše než zůstat zakotvena v minulých zkušeností, které nám brání v pohybu vpřed.

Existuje mnoho lidí , kteří nejsou schopni v přítomnosti v plné míře žít, protože nezbavili minulých zkušeností. Strach, pochybnosti, traumatické zkušenosti. Musíme nyní všechno překonat.

Jak se říká slavné rčení, je lepší pozdě než nikdy, tak proč neřešit všechny tyto problémy právě teď? Neskrývejte své pocity ve vztazích a nenechávejte situaci nevyřešené.

O vztazích je třeba mít obavy, měli by se postarat. Chcete-li to udělat, neměli byste skrývat emoce, abyste se vyvarovali stížností. Místo toho je třeba odpustit svého partnera, a co je nejdůležitější, s ním komunikovat.

Vyprávějte se tváří tváří v tvář bez pocitu ostýchavosti, aniž byste se obávali určitých věcí. Bytí ve vztazích znamená volně mluvit o tom, co cítíte a co si myslíte.

Zabraňuje bezvýznamným kontroverzi.


ŽEna přátelství: senzační způsob, jak se vypořádat se stresem a vztah Sex

ŽEna přátelství: senzační způsob, jak se vypořádat se stresem a vztah Sex

Mohli bychom dát tisíce argumentů, proč žena přátelství je užitečné, zdravé a potřebné, ale ne dost. Nicméně v oblasti sociální psychologie a zdraví existuje mnoho studií a prací, které odhalují něco konkrétnějšího a zajímavějšího v tomto fenoménu. Přátelství žen má mnohem intenzivnější a pozitivnější dopad než muži, takže pocit komunikace a porozumění postačí ke snížení stresu a úzkosti.

(Sex a vztahy)

Alienace je forma osobní integrity

Alienace je forma osobní integrity

Slovo "odcizení" je nyní často používáno v knihách a článcích o svépomoci, osobním růstu a duchovnosti. Často můžeme zaměňovat některé pojmy a pojmy. Alienace neznamená "mít nic", ani to není vytváření citových vztahů, v nichž se pečlivě vyhýbáme emocionálnímu připoutanosti, které nám přináší bezpečnost a blahobyt.

(Sex a vztahy)