Jak se vyhnout chemikálií v každodenním životě


Jak se vyhnout chemikálií v každodenním životě

Curiosity Kdybychom měli dokonce na okamžik hlavy mnoha chemických látek, které používáme každý den, my bychom byli v šoku! Na druhou stranu by nás přemýšleli, jaké přírodní prostředky bychom mohli nahradit chemikáliemi, aby se zabránilo poškození našeho zdraví a životního prostředí.

V tomto článku budeme hovořit o tom, co alternativy lze nalézt chemické látky s cílem zlepšit stav našeho zdraví a celá planeta. Takže, přečtěte si, zda chcete vědět, jak vyhnout chemikáliím v každodenním životě! Čištění

dům čistit podlahy, nádobí a dokonce i praní prádla vždy používáme výrobky s chemickými složkami, které mohou být snadno nahrazeny citron, jedlou sodu nebo ocet. Oni začali být používáni před mnoha lety, ale účinnost těchto přírodních prostředků je známá a moderní milenky. Obzvláště užitečný objev těchto prostředků bude pro rodiny s malými dětmi.

Osobní hygiena

Každý den jsme naštvaní, protože naše hladiny pH jsou pod vlivem škodlivých látek. Navzdory skutečnosti, že některé ochranné známky nám slibují, že jejich prostředky mají neutrální úroveň pH, ​​jako lidská kůže ve skutečnosti je pro zdraví velmi málo chemikálií.

Každý den používáme řadu produktů, které obsahují jedovaté přísady, těžké kovy, olej nebo částice hliníku, které dostat do našeho těla přes póry a sliznic, znečišťují ji s toxiny, a v průběhu času může způsobit i vznik mnoha nemocí. Takovéto toxiny mohou navíc způsobovat alergie, kožní problémy a dokonce i vznik cyst.

Naštěstí můžeme nabídnout nahradit například znamená, že některé přírodní produkty, jako jsou: Šampony

  • : tyto léky obvykle měkká textura a jemná chuť, ale to vede k jejich chemického složení. Samozřejmě dávají vlasům dobrý pohled, ale je to jen jedna výhoda spočívající v mnoha nevýhodách. Doporučujeme používat pouze přírodní ingredience na bázi šamponů, jako je saponin nebo kokos, nebo se obecně učíte umýt vlasy bez šamponu.
  • Mýdlo:Vzhledem k tomu, detergenty jsou roztomilé, ale také se skládá z látek, které jsou škodlivé pro kůži, což má za následek jeho rychlé sušení a stárnutí. Místo umělého mýdla používáme mýdlo nebo glycerin z kokosu a učit se na vlastní pěst, aby se tento nástroj hygienu. Zubní pasty
  • : Moderní zubní pasta změnu pH a bakteriální prostředí v ústech, proto doporučujeme si čistíte zuby jen přirozené pasty vyrobené ručně. Deodoranty
  • : Většina deodoranty obsahují hliník, který je těžký kov, tak velké škody a může způsobit neurodegenerativní onemocnění. Zvláště nebezpečné jsou takové prostředky pro ženy, protože mají zbraně se nacházejí v těsné blízkosti do hrudi, a proto mohou být zhoubné formace. Nejlepší alternativa k těmto hygienické výrobky budou provádět ručně a deodorant produkty, které neobsahují hliník. Pleťová voda
  • : hydratační a výživné pleťových vod vyrobené z parafínu a dalších ropných produktů a škodlivých parabenů. Mnohem lepší používat přírodní produkty, jako jsou kokosový, Argan, mandlí a sezamový olej a bambucké máslo.

dámské hygieny dámské hygieny po několik generací před vymyslel takové skvělé nástroje, jako jsou tampony a vložky, ale obsahují toxické složky, jako jsou různé bělicí prostředky, a mnoho dalších škodlivých látek. Místo toho, aby tyto prostředky doporučujeme vám menstruační kalíšek nebo podložky jsou vyrobeny z tkaninya dalších přírodních látek. Mohou být recyklovány, a přesto, navzdory skutečnosti, že potřebují jejich péči a čištění, tyto nástroje jsou bezpečnézdraví a výhodnější.

Kosmetika Kosmetika může také představovat nebezpečí pro zdraví, protože mnoho z nich obsahují škodlivé látky a zajistit jejich dlouhodobé účinky. Taková vozidla mohou také obsahovat těžké kovy a ropné produkty.

Místo toho vám doporučujeme koupit kosmetiku v obchodech s přírodními produkty. Například, podívejte se řasenka pro oči, jako část z nich je pouze barviva potravin, rtěnky vyrobené z rostlinných olejů a přírodních barev a tužky které kdy byly vyrobeny z Kahal - tmavě tuš mají terapeutické vlastnosti, ve skutečnosti pomáhá odstranit nečistoty a toxiny z oblasti kolem očí.

Některé z těchto léků může být dražší než běžné výrobky pro vás, ale pamatujte, že zdraví by mělo být vaše první, a pak tyto prostředky odůvodnit své náklady.

Doufáme, že se vám to líbilo naše informativní článek o tom, jak se vyhnoutchemikálií v každodenním životě!


8 Produktů, které je třeba se vyhnout, pokud máte společné problémy

8 Produktů, které je třeba se vyhnout, pokud máte společné problémy

Klouby podporují tělo. Spojují kosti a umožňují pohyb. Bolest v kloubech - to je docela běžný problém . Může se objevit v důsledku zánětu, protahování nebo vývoje chronického onemocnění. Vznik takového problému je obvykle spojen se stárnutím. Nicméně, klouby mohou také ublížit mladým lidem kvůli zranění nebo předčasnému opotřebení .

(Zajímavosti)

Deset dveřních testů lépe vás znát

Deset dveřních testů lépe vás znát

Už jste někdy slyšeli o Ten dveřní test ? Vybráním jednoho z deseti zadaných dveří budete moci otevřít svůj typ osobnosti. Takže vám nabízíme tento test, protože všichni se o sobě vždycky chtějí vědět ještě víc. Proč zvolit dvířka přesně? Ve skutečnosti je tento test poměrně symbolický. Dosud jste nepochopili, proč dvířka nabízí výběr testu?

(Zajímavosti)