Jak posílit nehty doma?


Jak posílit nehty doma?

Všichni ví, není nic než otravné než křehké a křehké nehty.Jeden neopatrný pohyb a oni se zlomí a jejich oživení je nesmírně obtížné. Ruce jsou obdařeny jedinečnou krásou. V lékárnách najdete spoustu nástrojů, které pomáhají udržet jejich krásu, ale zpravidla jsou velmi drahé.

A chtěli byste vědět o snadné a ekonomické metody posilování nehtů doma? Pokud ano, přečtěte si.

Zpevněte své nehty doma

Chcete-li vyřešit problém zlomeniny nehtů, budete potřebovat nástroj, který jim pomůže posílit. Nástroj, který nabízíme, je nejúčinnější. Pro jeho výrobu používejte přírodní prvky obsažené v česneku a citronu. Púst pro dosažení požadovaného výsledku budete potřebovat vitamín E v kapslích. Ale nebojte se, snadno se nacházejí v lékárnách a jsou velmi užitečné. Budete potřebovat pouze jednu kapsli. Podívejme se na způsob vaření.

Náprava pro velmi křehké nehty

Lehký a účinný vzorec pro tento lék je vhodný pro složitější případy, když křehkost nehtů je způsobena zdravotními problémy nebo nedostatkem vitamínů.

Ingredience

  • 3 oloupaných česneku;
  • 20 kapek citronové šťávy;
  • 1 kapsle vitaminu E;
  • transparentní lak na nehty.

Vaření

  • Náprava je velmi snadné vařit. První věc, kterou musíte udělat, je nalít tekutý vitamín E do laku na nehty.Kapsule vitaminu E lze nalézt v lékárně. K přípravě tohoto produktu budete potřebovat pouze jednu kapsli. Přidáním vitamínu E na lak poskytne potřebné množství vitamínů a vaše nehty budou zdravější a silnější.
  • Další možností - zacházení s česnekem. Proč se ptáte na česnek? Protože česnek je jednou z nejlepších přírodních ingrediencí, která pomáhá posílit nehty. On se potýká s jejich křehkostí a také eliminuje bakterie a mykózu. Přidáme tři stroužky česneku do horké vody po dobu 15 minut. Když mírně ochladí, namočte je do homogenní hmoty.
  • Když je směs připravena, přidejte ji k laku na nehty (stejně jako vitamín E). Nejlepší je použít malou nádobu na parfémy a koření.
  • Dalším krokem je přidání citronové šťávy. Potřebujete pouze 20 kapek. Jaký je užitečný citron pro nehty? Za prvé, vzhledem k obsahu vitamínů a antioxidantů, které přispívají k posílení struktury nehtů, i postupnému zotavení. Přidejte do laku na nehty 20 kapek citronové šťávy.
  • Nádherně je nástroj připraven. Jak můžete vidět, máte kalený lak na nehty, plný vitaminů. Před smícháním dobře promíchejte. Tento nástroj je skvělý pro posilování, léčbu a udržování zdraví vašich nehtů,aby se každý den zlepšoval.
  • Použijte lak po dobu jednoho měsíce. Každé 3 dny by však měl být lak odstraněn, aby se nehty mohly odpočinout nejméně den. Když odeberete, masírujte masírujte na nehtu olivovým a mandlovým olejem (1 čajovou lžičku).Jemně namáčejte bavlněný tampón a utřete každý hřebík. To jim určitě pomůže zotavit se. Takže po dobu tří dnů nosí lak obohacený o vitamíny, další dny - použijeme olej.


Rostlinné oleje, aby hydratují vlasy

Rostlinné oleje, aby hydratují vlasy

Existuje mnoho faktorů, které mohou poškodit kapilární strukturu vašich vlasů, jako je klima, častého používání vysoušeč vlasů, barvení vlasů, gelů, stres, špatné stravovací návyky, a tak dále. D. To je důvod, proč obeznámen , jak přesně vaše vlasy . V tomto článku si popíšeme, jak můžete vyživují vaše vlasy použití levných a přírodních rostlinných olejů.

(Krása)

6 Rostlinných olejů mít krásné řasy

6 Rostlinných olejů mít krásné řasy

Krásné řasy hrají ochrannou roli na obličeji. Možná jste to nepochopili, ale jsou skutečně zodpovědní za zachování prachu a dalších vnějších kontaminací co nejdále z očí. Kromě toho jsou nedílnou součástí vzhledu. Krásné řasy znamenají krásnou tvář. Problémem je, že environmentální faktory mohou oslabit, zabránit jejich růstu a dělat je mnohem tenčí.

(Krása)