Jak posílit nehty doma?


Jak posílit nehty doma?

Všichni ví, není nic než otravné než křehké a křehké nehty.Jeden neopatrný pohyb a oni se zlomí a jejich oživení je nesmírně obtížné. Ruce jsou obdařeny jedinečnou krásou. V lékárnách najdete spoustu nástrojů, které pomáhají udržet jejich krásu, ale zpravidla jsou velmi drahé.

A chtěli byste vědět o snadné a ekonomické metody posilování nehtů doma? Pokud ano, přečtěte si.

Zpevněte své nehty doma

Chcete-li vyřešit problém zlomeniny nehtů, budete potřebovat nástroj, který jim pomůže posílit. Nástroj, který nabízíme, je nejúčinnější. Pro jeho výrobu používejte přírodní prvky obsažené v česneku a citronu. Púst pro dosažení požadovaného výsledku budete potřebovat vitamín E v kapslích. Ale nebojte se, snadno se nacházejí v lékárnách a jsou velmi užitečné. Budete potřebovat pouze jednu kapsli. Podívejme se na způsob vaření.

Náprava pro velmi křehké nehty

Lehký a účinný vzorec pro tento lék je vhodný pro složitější případy, když křehkost nehtů je způsobena zdravotními problémy nebo nedostatkem vitamínů.

Ingredience

  • 3 oloupaných česneku;
  • 20 kapek citronové šťávy;
  • 1 kapsle vitaminu E;
  • transparentní lak na nehty.

Vaření

  • Náprava je velmi snadné vařit. První věc, kterou musíte udělat, je nalít tekutý vitamín E do laku na nehty.Kapsule vitaminu E lze nalézt v lékárně. K přípravě tohoto produktu budete potřebovat pouze jednu kapsli. Přidáním vitamínu E na lak poskytne potřebné množství vitamínů a vaše nehty budou zdravější a silnější.
  • Další možností - zacházení s česnekem. Proč se ptáte na česnek? Protože česnek je jednou z nejlepších přírodních ingrediencí, která pomáhá posílit nehty. On se potýká s jejich křehkostí a také eliminuje bakterie a mykózu. Přidáme tři stroužky česneku do horké vody po dobu 15 minut. Když mírně ochladí, namočte je do homogenní hmoty.
  • Když je směs připravena, přidejte ji k laku na nehty (stejně jako vitamín E). Nejlepší je použít malou nádobu na parfémy a koření.
  • Dalším krokem je přidání citronové šťávy. Potřebujete pouze 20 kapek. Jaký je užitečný citron pro nehty? Za prvé, vzhledem k obsahu vitamínů a antioxidantů, které přispívají k posílení struktury nehtů, i postupnému zotavení. Přidejte do laku na nehty 20 kapek citronové šťávy.
  • Nádherně je nástroj připraven. Jak můžete vidět, máte kalený lak na nehty, plný vitaminů. Před smícháním dobře promíchejte. Tento nástroj je skvělý pro posilování, léčbu a udržování zdraví vašich nehtů,aby se každý den zlepšoval.
  • Použijte lak po dobu jednoho měsíce. Každé 3 dny by však měl být lak odstraněn, aby se nehty mohly odpočinout nejméně den. Když odeberete, masírujte masírujte na nehtu olivovým a mandlovým olejem (1 čajovou lžičku).Jemně namáčejte bavlněný tampón a utřete každý hřebík. To jim určitě pomůže zotavit se. Takže po dobu tří dnů nosí lak obohacený o vitamíny, další dny - použijeme olej.


Nejlepší přírodní léčba celulitidy

Nejlepší přírodní léčba celulitidy

Celulitida - to je problém, který postihuje mnoho žen. Většina zdrojů souhlasí, že výskyt celulitidy je způsoben problémy nebo nerovnováhou v uchycení tkáně a tělesného tuku. Existuje však mnoho teorií o důvodech, které mohou vést k této nerovnováze. Níže vám ukážeme nejlepší způsob, jak přirozeně léčit celulitidu.

(Krása)

Maska ​​jedlá soda

Maska ​​jedlá soda

Health jedlé sody - to je to, co by měl mít vždy domů, protože má mnoho aplikací. Ať už jej používáte pro čištění nebo péče o krásu, ujistěte se, že budete mít vždy tento nástroj po ruce. V tomto článku vám řekneme o nejlepších maskách s pečením sódy, které můžete udělat doma. Použití jedlou sodu pro kosmetické procedury To by mělo být vždy v domě, protože to může být použita pro různé účely.

(Krása)