Jak posílit nehty


Jak posílit nehty

Křehké nehty, které přerušují alespoň dotek, nejsou dostatečně pevné a proto nevypadají krásně. Mohou být poškozené nebo nemohou růst dále od špiček prstů. Můžete se zbavit všech těchto velmi častých problémů s přírodními léky a tipy, jak posilovat své nehty přirozeně!

Domácí recepty pro silnější nehty

Pokud jsou rozbité nehty, roztrhané, zachiplyuyutsya ve stavu nenafarbovanomu, můžete si vybrat jednu z těchto nástrojů pro nehty přirozeně. Všechny jsou velmi efektivní a stojí za to vyzkoušet.

 • Ztužovadla se syrové cibule: opravdu zápach cibule a může způsobit slzy, ale musíme si uvědomit, že tento nástroj je účinný pro zpevnění nehtů. Navíc, nic víc frustrující než vzhled ošklivé ruce a nehty. Cibuli nakrájejte na polovinu, dělejte středem a umístěte prsty a nehty do otvoru po dobu 15 minut. Poté si umyjte ruce (vůně může skutečně držet, takže je lepší to udělat v noci nebo v víkendech).

 • Tvář pro posilování s přírodními oleji: je nejlepší použít mandlový olej, ale všechny esenciální oleje jsou velmi vhodné pro tuto léčbu. V misce smícháme dvě lžíce mandlového oleje se dvěma lžíci olivového oleje. Použijte bavlněný tampón k "barvení" nehtů. Dejte olej, aby se dostal dovnitř. Opakujte postup třikrát denně.
 • Náprava s česnekem: česnek může být nepříjemný vůně jako cibule, ale nikdo neřekl, že krása je dána snadno. Vysekněte některé zuby česneku a vložte je do pohárku vody. Ponořte špičky prstů a hřebíků do směsi 20 minut. Opakovat dvakrát denně.
 • Rosemary posilující nástroj: Pro tento recept budete potřebovat dvě lžíce rozmarýnu a šálku vody. Vaříme přísady pět minut a vyjměte z tepla, necháme několik minut vychladnout. Nalijte směs do misky a nechte je nechat 20 minut. Opakovat dvakrát denně.
 • Obnova aloe: Jak asi víte, aloe má mnoho aplikací. V tomto případě aloe pomáhá zlepšit stav nehtů v co nejkratším čase. Budete potřebovat jednu lžíci gelu aloe vera a tři kapky olivového oleje. Smíchejte, dokud nezískáte homogenní směs. Otřete bavlněný tampón ve směsi a nanášejte ho na nehty. Nechte se absorbovat a opakujte, jak často to považujete za nutné.

 • Lotion for fray nehty s okurkou: stlačte některé okurky spolu s kůrou. Dejte džus do kontejneru a spláchněte je tam každý den po dobu jednoho týdne.
 • Lotion for weak hair: vše, co potřebujete k přípravě této infuze, je hrst přesličky na sklenici vody. Trochu ho zahřejte a namočte mu nehty. Prostředky z pšeničných klíčků:
 • vyhřívat čtyři polévkové lžíce oleje z pšeničných klíčků smíchané s vodou na několik minut. Odstraňte z tepla, nechte vychladnout a přidejte několik kapek citronové šťávy. V této směsi namočte prsty po dobu deseti minut. médium s olivovým olejem, medem a vejcem:
 • tyto tři velmi výživné prvky mají vynikající vlastnosti. Smíchejte jednu lžíci olivového oleje, jednu lžíci medu a jeden žloutek v misce do homogenní hmoty. Jemně masírujte směs v každém hřebíku. Nechte půl hodiny a pak opláchněte troškou vody. "Express" řešení nehtů
 • - zvolte některý z těchto okamžitých oprav: namočte nehty v citronové šťávě dvakrát denně; otřete je cesnakovou sraženinou; Naneste bavlněný tampón namočený do čirého jódu a nechte je úplně vyschnout. ponořte nehty do jablečného octa každý den, většinou před spaním. tipů pro krásné a silné nehty

navíc ke kterémukoliv z výše uvedených domácí opravné prostředky, pamatujte (a praxe) následující rady pro prevenci a silnými drápy:

Použití odlakovače, které neobsahují látky, které jsou škodlivé pro zdraví nehty

 • Aceton je účinný při odstraňování laku, ale existují ještě další užitečné alternativy. Jezte mnoho mléčných výrobků a produktů, které obsahují vápník, bílkoviny a vitamíny A a E
 • , a také pít 8 sklenic vody denně. Je třeba poznamenat, že křehkost nehtů může naznačovat vysoký stupeň stresu nebo špatnou výživu.Nedržte příliš dlouhé ruce příliš vlhké.

 • noste rukavice při mytí oděvů nebo mytí; Nezůstávejte příliš dlouho ve svém srdci a nenechávejte ruce v horké vodě. Při práci na zahradě nebo při čištění domu použijte ochranu rukou. Pravidelně nechte nehty a udržujte jejich rovný růst vždy stejným směrem.
 • Je lepší použít nekovový pyl. Kryjte nehtové barvy, které chcete zesílit (můžete si vyrobit vlastní přidáním malého nasekaného česneku do lesklé záře). odstranit lak na nehty zcela,
 • pomocí kapaliny odstranit lak, roztomilé a teplé vody. Suchý bavlněný ručník a masírujte nehty s olivovým olejem. Nepoužívejte nehty k otevření nádob nebo jiných nádob
 • , aplikujte příslušné nástroje.Neškrábejte si nehty,
 • proto, že kromě zpomalování růstu se plazí, když jsou v neustálém kontaktu se slinami.


  Nejlepší lék na otoky nohou

  Nejlepší lék na otoky nohou

  Natural znamená oteklé nohy je častým příznakem, který postihuje hlavně starší lidi , ti, kteří jsou s nadváhou a těhotné ženy. Jedná se obvykle o bezbolestný jev, který nastává po dlouhé procházce nebo po delší dobu na nohou. Nicméně, někteří lidé to cítí pravidelně a může mít nejen edém, ale také pocit bolesti, brnění a necitlivosti.

  (Lidových opravné)

  Jak čistit tlustého střeva doma

  Jak čistit tlustého střeva doma

  Přírodních prostředků s dobrou přírodní léčbu můžete odstranit toxiny z tlustého střeva, že odstraní všechny škodlivé zbytky nahromaděné v něm a může zničit zdraví. Přečtěte si tento článek o tom, jak se čistí tlustého střeva doma a začít užívat zdravý život. Co potřebujete vědět o čištění tlustého střeva?

  (Lidových opravné)