Jak udržet prsní svaly v tónu


Jak udržet prsní svaly v tónu

Vaše prsa mohou ztratit elasticitu z několika důvodů: kojení, věk, úbytek hmotnosti. Nicméně, existují jednoduché cvičení, které mohou pomoci udržethrudní svaly v tónu.

Před začátkem jakéhokoli cvičení musíte být opatrní, nejprve musíte udělat správné zahřátí, začít provádět velmi jednoduché cvičení, které nevyžadují příliš mnoho úsilí. Následně byste měli pomalu zvyšovat intenzitu cvičení a dělat cvičení déle.

Měli byste trénovat co nejčastěji, provádět cvičení nezištně. Nezapomeňte, že cvičení je třeba opakovat nejméně třikrát týdně, aby se efektivněji překládaly do tónu svalu prsu.

cvičení, aby měli silnou hrudi

Cvičení №1 ležet na lavici, záda musí plně dodržovat nohy umístěných v úrovni ramen, pevně na podlaze. Žaludeční svaly musí být napjaté, ruce předkládány v úhlu 90 stupňů. Začněte tím, že si natáhnete ruce v nejvyšším bodě, pak pomalu dolížíte ruce a děláte od 15 do 20 opakování.

Další cvičení, které můžete udělat na lavici: držte starou pozici a držte stejnou váhu v každé ruce (nebo činky nebo lahve s vodou o objemu 0,5 litru). Umístěte je vpředu, na úrovni hrudníku, pak pomalu roztáhněte ruce na boky, snažte se udržet je na úrovni ramen. Pomalu otočte ruce do výchozí polohy, opakujte 20krát.

Cvičení č. 2

Složte dlaně rukou tak, aby vaše zápěstí byly před bradu. Snažte se stisknout ruce, aniž byste si rozdělili prsty. Dýchat pomalu a hluboce. Opakujte 20 krát.

Cvičení č. 3

Roztáhněte ruce před sebe, zavřete levou pěst, poklepejte levou pěstí pravou rukou. Pak je nutné dlaně otevřít silně k uzavřené pěst, jako kdybyste chtěli stisknout jednu ruku na druhou stranu. Proveďte 10 až 15 opakování tlaku na každé rameno.

Nezapomeňte

Cvičení, která jsou doporučena pro přivádění svalů hrudníku do tónu, jsou velmi jednoduché a jsou dostatečně účinné. Pokud je pravidelně opakujete, výsledky budou viditelné poměrně rychle.


Kokosový olej jako přírodní kosmetický výrobek

Kokosový olej jako přírodní kosmetický výrobek

Hledáte přírodní kosmetický přípravek bez chemikálií? Existuje nekonečný seznam přírodních kosmetických přípravků pro každou chuť. Docela často nevíme o všech možných možnostech. Například kokosový olej je jedním z nejlepších ingrediencí pro péči o krásu . Kromě toho dokonale chrání kůži a zlepšuje její zdraví.

(Krása)

Naučte se čistí pleť pomocí oleje

Naučte se čistí pleť pomocí oleje

Zdraví Pokud chcete, aby vaše pleť vypadat dobře hydratovaná a zářivá, olej může patřit mezi vaše nejlepší pomocník. Věnujte pozornost těmto doporučením a objevovat výhody, které dostanete, pokud budete používat olej pro čištění. Věř tomu, nebo ne, hodně z nich. vždy věřil, že olej je třeba se vyhnout, pokud jde o kosmetiku, ale mají mnoho výhod a může být skvělý doplněk k pravidelné obličeje.

(Krása)