Jak udržet prsní svaly v tónu


Jak udržet prsní svaly v tónu

Vaše prsa mohou ztratit elasticitu z několika důvodů: kojení, věk, úbytek hmotnosti. Nicméně, existují jednoduché cvičení, které mohou pomoci udržethrudní svaly v tónu.

Před začátkem jakéhokoli cvičení musíte být opatrní, nejprve musíte udělat správné zahřátí, začít provádět velmi jednoduché cvičení, které nevyžadují příliš mnoho úsilí. Následně byste měli pomalu zvyšovat intenzitu cvičení a dělat cvičení déle.

Měli byste trénovat co nejčastěji, provádět cvičení nezištně. Nezapomeňte, že cvičení je třeba opakovat nejméně třikrát týdně, aby se efektivněji překládaly do tónu svalu prsu.

cvičení, aby měli silnou hrudi

Cvičení №1 ležet na lavici, záda musí plně dodržovat nohy umístěných v úrovni ramen, pevně na podlaze. Žaludeční svaly musí být napjaté, ruce předkládány v úhlu 90 stupňů. Začněte tím, že si natáhnete ruce v nejvyšším bodě, pak pomalu dolížíte ruce a děláte od 15 do 20 opakování.

Další cvičení, které můžete udělat na lavici: držte starou pozici a držte stejnou váhu v každé ruce (nebo činky nebo lahve s vodou o objemu 0,5 litru). Umístěte je vpředu, na úrovni hrudníku, pak pomalu roztáhněte ruce na boky, snažte se udržet je na úrovni ramen. Pomalu otočte ruce do výchozí polohy, opakujte 20krát.

Cvičení č. 2

Složte dlaně rukou tak, aby vaše zápěstí byly před bradu. Snažte se stisknout ruce, aniž byste si rozdělili prsty. Dýchat pomalu a hluboce. Opakujte 20 krát.

Cvičení č. 3

Roztáhněte ruce před sebe, zavřete levou pěst, poklepejte levou pěstí pravou rukou. Pak je nutné dlaně otevřít silně k uzavřené pěst, jako kdybyste chtěli stisknout jednu ruku na druhou stranu. Proveďte 10 až 15 opakování tlaku na každé rameno.

Nezapomeňte

Cvičení, která jsou doporučena pro přivádění svalů hrudníku do tónu, jsou velmi jednoduché a jsou dostatečně účinné. Pokud je pravidelně opakujete, výsledky budou viditelné poměrně rychle.


Rozlučte se zarůstání chloupků

Rozlučte se zarůstání chloupků

Zdraví Mnozí z nás jsou ochotni dát něco k růstu vlasů se zastavil, a pokožka byla pěkné a hladké. Proto musíte správnou metodu odstranit nechtěné vlasy. Problém s většinou depilace technik je, že mohou dráždit kůži a způsobit zarůstání chloupků dojem, že vypadají ošklivě a dokonce i bolestivé . Chcete-li zlomit vlasový folikul na povrch, prolomí poměrně silnou vrstvu pokožky, která ho pokrývá.

(Krása)

Pozor! 10 kosmetiky, které byste nikdy neměli sdílet

Pozor! 10 kosmetiky, které byste nikdy neměli sdílet

Možná se chystáte jít na párty se svým nejlepším přítelem. Když udělá make-up, požádá vás, abyste si od vás něco půjčil. Bez dlouhého přemýšlení řeknete: "Samozřejmě! Vezmi to, co potřebuješ. " Ale buďte opatrní! Několik kosmetických přípravků by nikdy nemělo být sdíleno. Jaká kosmetika by měla být chráněna pouze pro sebe?

(Krása)