Jak stimulovat ženské bradavky


Jak stimulovat ženské bradavky

Správná stimulace bradavek může být opravdu příjemná. Nakonec jsou ženy bradavky velmi citlivá oblast, která má mnoho nervových zakončení, které mohou snadno přispět k dosažení orgasmu.

Ačkoli úrovně buzení se mohou lišit v závislosti na věku, hormonech nebo velikosti a tvaru prsu, téměř zaručeně mají neuvěřitelné pocity, pokud se udělal správně.

Nejčastěji se jedná o chybu, že muži nevnímají svou citlivost, hrubost k nim, kousnou nebo způsobují bolest.

Samozřejmě, že různí lidé mají různé preference, ale obecně je lepší léčit je jemně, pomalu a odlišně.

Víte, jak správně stimulovat ženské bradavky? Vzhledem k tomu, že v tomto případě existuje mnoho pochybností, v tomto článku budeme sdílet některé základní tipy.

Jemné laskání

Aby nedošlo svým partnerům bolestivé zkušenosti, když se dotýkají bradavek, je nejlepší začít s jemným pohlazením, aniž by se stékalo a ne kousalo.

Lehký dotek nebo pohyb s prsty, jazykem nebo měkkým předmětem způsobí příjemné pocity, které postupně zvyšují úroveň vzrušení.

Polibky a pohyby s jazykem

Jazyk se stává hlavním hráčem v předchozích laskáních. Jeho struktura a energie mohou pomoci uvolnit silné pocity, které zvyšují pocit potěšení.

Pokud ji použijete co nejvíce v tak citlivé oblasti, jako jsou bradavky, způsobí vzrušení, což také přispívá k mazání intimní oblasti.

  • Jemné kruhové pohyby nahoru a dolů se dokonale hodí.
  • Je důležité, aby se nehrušil a ne olizoval, že i přes něko- lik potěšení to může být nepříjemné nebo bolestivé.

Rychlost

Chcete-li zahájit stimulaci ženských bradavic, doporučujeme začít jemně, bez ohledu na to, který pohyb nebo část těla, kterou používáte.

Když jste nadšeni, můžete zkusit různé rychlosti, stejně jako pohyb prstů a jazyka.

Masáž

Existuje mnoho způsobů, jak masáž hrudníku a bradavek během sexu. Vše závisí na momentu, a co je nejdůležitější - na preference vašeho partnera.

To by mělo být provedeno snadno a jemně. Nicméně, jako vzrušený, to může být děláno s větší sílou, ale nestal příliš drsný.

  • Začneme skutečností, že masírujete bradavku prsty.
  • Potom pomocí kruhových pohybů můžete pokrýt celý obrys hrudníku.
  • Použití mazadel, krémů nebo olejů může pomoci tento zážitek ještě příjemnější.

Nenechte si ujít: 6 hezčí pozice pro sex

Lehké klouby

V této fázi vše závisí na vašich preferencích. Je důležité "experimentovat" a především zůstat v kontaktu s vaším partnerem, aby byla zkušenost příjemná a ne bolestivá.

mírné sevření nebo kroucení bradavky může být velmi příjemné, když dosáhnou určité úrovně vzrušení během předehry.

  • Pokud souhlasí, můžete zkusit mírný zákrok s prsty nebo jemným skusem.
  • Intenzita může být zvýšena, pokud souhlasí, nebo pokud je pohodlná.

Masáž Pohlavní orgány genitálie bradavky mírně odvážnější než je uvedeno výše, ale mnoho párů to udělat, a to je velmi efektivní.

Spojení mezi špičkou penisu a bradavky může neuvěřitelně zvýšit vzrušení. Mnoho mužů se také podaří dosáhnout orgasmu, prostě jen hrát.

Ženské bradavky a teplota

Testy různých teplot mohou být užitečné pro stimulaci bradavek a diverzifikaci vašeho normálního sexuálního chování.

Tato technika může způsobit intenzivní pocity, které pomáhají ženě dosáhnout orgasmu. bude zajímavé čtení 5 důvodů, proč nechcete mít radost ze sexu

jednoduchý způsob, jak se jemně pohybovat malé kostku ledu na bradavky. Můžete to udělat dvěma prsty, nebo ještě lépe s ústy.

  • Můžete také vyzkoušet teplý olej nebo jinou látku s jinou teplotou.
  • Hlavní věc - buďte opatrní, zejména s horkými látkami, abyste neublížili.
  • Jste připraveni to vyzkoušet? Pokud stále nevíte o těchto tricích, vyzkoušejte je příště.

5 pozic pro nejvíce sexy muž

Muži chtěli zažít sexuální pózy, které jim dávají největší potěšení a sexuální postoje zadovolennya.Zavdyaky tento požívání zvýšení, zlepšení erekce u mužů a rozvíjí schopnost kontrolovat proces.


Zdroj štěstí uvnitř, nikoliv venku

Zdroj štěstí uvnitř, nikoliv venku

Existuje mnoho různých způsobů, jak dosáhnout štěstí. Neexistuje žádný rozdíl, ať už sám nebo blízký blízký člověk, tato pozitivní emoční pocit je součástí konkrétního a téměř magického místa: emočního mozku. Proto chceme okamžitě poznamenat: být s někým, koho milujete, je opravdu skvělý, ale někdy dokonce i s tím nejlepším partnerem na světě, pokud se nebudete cítit dobře se sebou, absolutní štěstí nebude možné.

(Sex a vztahy)

Láska nepotřebuje prosit

Láska nepotřebuje prosit

Sex a vztahy nikdy obětovat svůj vlastní význam pro někoho, kdo neví, že jste skutečně mají. Pokud se někdo prostě nemůže vidět svůj význam někdo ignoruje, listy nebo se vám to respektovat, ne prosit o jejich pozornost a lásku, protože jsou skutečné a upřímné. ne kousnout otrávené jablko, který je lhostejný k lásce vy jím trpí.

(Sex a vztahy)