Jak rychle léčit ječmen


Jak rychle léčit ječmen

Natural znamená, že je vaše levé oko? Nacházíte se probudil s podivným nepohodlí, podívat se do zrcadla a svět se otočí vzhůru nohama. naplánováno jste důležitou schůzku, a vaše tělo hraje krutý vtip s vámi. objevil vy ječmene, který vypadá strašně, jako byste se včera zúčastnil boje. Nebojte se V tomto článku se dozvíte, jak rychle vyléčitječmene.

Co způsobuje ječmen?

Ječmen je způsobená zánětem v některých mazových žláz umístěných na základně řas nebo očních víček (Zeiss mazových žláz, Mall žlázy nebo meybomievyh žlázy).Jejich nejčastější příčinou je proliferace bakterií Staphylococcus aureus, i když mohou být zapojeny do jiných patogenů. Další příčinou ječmene může být zánět očního víčka (chronický zánět oka), hormonální změny nebo stres v těle. Proces léčení ječmene může trvat až 20 dní. A, ačkoli oni obvykle nepředstavují vážnou hrozbu, může být velmi bolestivé a neatraktivní. Pokud problém přetrvává déle než je popsáno, okamžitě kontaktujte svého lékaře. Budeme vám vyprávět o hlavních příznaků ječmene, takže můžete okamžitě rozpoznat je:

 • citlivost na světlo
 • nepohodlí během blikající
 • zarudnutí v postižené oblasti
 • svědění, pálení, brnění, nebo bolest v postižené oblasti
 • Zakysli oči
 • pocit písku v očích oteklá víčka
 • plačtivost oči sliznice výtok z postiženého oka rozmazané vidění
 • vznikem malé žluté nebo červené tečky, jako pupínek, který je připraven být vytlačován.

další krok - určení typu ječmene, které se objevily, který snadno udělat, protože to závisí na očních víček oblasti, kde byl ječmen: Externí ječmene

červené zánět na okraji víčka, která má obvykle žlutou hlavu, stejně jako v akné Prochází spontánně a léčí velmi rychle. Domácí

ječmen nebo halazyon To - absces se nachází daleko od očních víček, která má obvykle červenou tečku, jako pupínek. Léčba tohoto typu ječmene bude trvat déle než vnější ječmen. Pokud nechcete vidět žádné pozitivní změny do 10 dnů, měli byste okamžitě konzultovat s lékařem. Ve velmi vzácných případech, ječmen není správně vytvrzen a v důsledku toho opustí ztvrdlé kouli tuku, které mají být odstraněny chirurgicky nebo odstranit pomocí skalpelu řezu. S největší pravděpodobností, si nejste setkání s touto situací, a tak začněme s zbavit bolesti a zánětu pomocí těchto 10 postupů pro rychlou léčbu ječmene. Primární prevence

Nezapomeňte, že ječmen se obvykle objevuje před expozicí bakteriím, tak:

 • nedotýkejte, nemačkejte, ne křoviny, nejíte a nesnaží vytlačit ječmen. Můžete infikovat, poškodit slzný kanál nebo dokonce i oči.
 • Věnujte větší pozornost hygieně, abyste tuto oblast udrželi čistou a zabránili infekci.
 • Nepoužívejte kosmetiku, dokud není oko zcela vyléčeno.
 • Vyvarujte se používání kontaktních čoček, protože mohou být kontaminovány a nést bakterie zdravé oči.
 • Jako očí přímo souvisejících s lymfatickým systémem a kardiovaskulárního systému, doporučujeme, abyste se poradili se svým lékařem před použitím nějaké léky. To může mít vliv na strukturu oka a očí.

Takže ... jak rychle vyléčit ječmen?

Existuje několik přírodní prostředky, které mohou snížit příznaky a pomáhají zbavit se ječmene. Ale nezapomeňte, že pokud zánět nebo zarudnutí šíří do dalších částí obličeje, nebo v případě, že trvat příliš dlouho, měli byste okamžitě konzultovat s lékařem. A, jak bylo slíbeno, mluví o 10 opravných prostředků pomoci léčit rychle ječmen:

Tool # 1: teplé vody

Toto - nejběžnější způsob léčby. Vařte jeden litr vody a nechte ji vychladnout do teplého stavu. Umyjte čistou látku ve vodě a položte ji na postižené víčko po dobu 10 minut. Vlhký tkanina opět zchladněte. Tento proces vám pomůže vytáhnout hnis z ječmene.

Nástroj # 2: Acacia

K zmírnit strašnou bolest, která způsobuje, že ječmen lze použít akát. Přidejte hrst listů akácie na dvě sklenice vroucí vody. Směs se nechá vychladnout a vytvoří odvar z rostliny. Když je vývar se ochladí, navlhčete čistý hadřík v něm a používat jej jako obklad na postiženou víčka. Na tomto místě je nutné udržovat kompresi po dobu 10 minut, stejně jako u předchozí léčby.

Nástroj # 3: Koriandr

Někteří lidé říkají, že koriandr je nejúčinnější přírodní prostředek k léčbě ječmene. Pečte jednu čajovou lžičku koriandrového semena v šálku vody. Počkejte jednu minutu po varu vody. Nechte vývar ochlazovat, natahovat a používat jej k čištění postiženého oka třikrát denně.

Prostředky # 4: Čajové sáčky

Tanniny obsažené v čajových lázních také pomohou vyléčit ječmen. Umyjte jednu čajovou lžičku čaje v teplé vařené vodě a vložte je do ječmene po dobu 10 minut. Udělej to denně, dokud nezmizí ječmen.

Opatření # 5: Petržel

Přidejte petrželové listy do jednoho velkého sklenice vařící vody. Tím se sníží zánět očních víček a citlivost. Dejte jí vývar a pak do něj namočte čistou látku. Používejte jej jako komprese, dokud se nezchladí. Udělejte to ráno a večer před spaním.

Prostředky # 6: Heřmánek

Přidejte hrnek listů heřmánku ke dvěma sklenicím vroucí vody, abyste se zbavili ječmene. Proveďte řešení a nechte ho držet. Když je voda teplá, navlhčete do ní čistou látku a umístěte ji na postižené oko po dobu 10 minut. Tento postup každý den opakovat.

Prostředky # 7: Kurkuma

Turmeric je přirozené antibakteriální činidlo. Vařte dvě šálky vody s jednou lžičkou prášku z kurkuma, až se objem kapaliny sníží o polovinu. Proveďte roztok látkou, dokud nebude čistá. Použijte pipetu k umístění 3 kapky roztoku do obou očí. Opakujte dvakrát nebo třikrát denně.

Prostředek č. 8: Tomato

Tento lék je zvláště účinný pro úlevu od bolesti. Nakrájejte čerstvé plátky rajčat a položte je na postižené místo po dobu 5 minut. Tento postup opakujte třikrát denně. To nejen snižuje zánět, ale také vám poskytuje pružnou a krásnou pleť.

Prostředky č. 9: Aloe Vera

A opět se vrátíme k aloe a mnoha léčebným vlastnostem. Odřízněte kus aloe a otevřete jej uprostřed. Otřete bavlněný tampón v čiré tekutině, kterou rostlina vylučuje a jemně ji utřete postiženými víčky ráno a v noci. Potom tuto tekutinu opláchněte heřmánkem nebo růžovou vodou. Tento nástroj bude také užitečný, když vypadáte unaveně, když máte kataraktu nebo nějaký druh zánětu.

Prostředky # 10: Okurka

Okurka je osvěžující a viskózní, užitečné pro masky a ošetření ječmene. Okurek nakrájejte a plátky umístěte na postiženou oblast, abyste snížili zánět a bolest.

Pamatujte si ...

Děti jsou častěji náchylné k častému vzhledu ječmene. Při léčbě ječmene, měli byste se obrátit na svého lékaře, a to i přesto, že nyní víte, jak rychle odstranit ječmen pomocí postupů uvedených v tomto článku. Vždy pamatujte, že prevence je nejlepší pro léčbu: udržujte čisté ruce a vyhněte se kontaktu s očima. Nepoužívejte v očích dráždivé látky. Doufáme, že vám tento tip pomůže.


Přírodní prostředky přestat kouřit přírodní prostředky

Přírodní prostředky přestat kouřit přírodní prostředky

Každý, kdo ví, jak kouří opravdu těžké přestat kouřit, i když to opravdu chce. Tento zvyk způsobuje silnou závislost, s níž je velmi obtížné bojovat. Dnes, tisíce lidí na celém světě hledají způsob, jak přestat kouřit, a zlepšit kvalitu jejich zhyttya.Kurinnya může způsobit vážné zdravotní problémy, protože je hlavní příčinou rakoviny plic, úst, hrdla a jícnu .

(Lidových opravné)

5 Ovoce pro snížení hladiny cholesterolu

5 Ovoce pro snížení hladiny cholesterolu

Cholesterol - to je jedna ze sloučenin, které produkuje játra. Je to důležité pro správné fungování těla . Udržování hladiny cholesterolu na správné úrovni je mimořádně důležité pro dobrý zdravotní stav a vnitřní rovnováhu. Nezapomeňte si vzpomenout na tyto skutečnosti, protože většina lidí považuje cholesterol škodlivý a nebezpečný pro zdraví.

(Lidových opravné)