Jak zhubnout a posilovat svaly


Jak zhubnout a posilovat svaly

hubnutí Pravděpodobně jste si myslel o tom mnohokrát: podařilo zhubnout, ale svaly stávají měkčí a kůže ochablé. To vás nemá ráda a vypadá špatně. Co mám dělat?

Dieta je nezbytná pro dosažení požadované rovnováhy a požadované svalové síly. Kombinujte je se správným tréninkem a malými každodenními úsilím, které vám umožní získat postavu vašich snů. Zohledněte naše doporučení!

Tipy pro spalování tuku a svalů posilování

1. Udržujte aktivní

metabolismus teď udělat nějaké malé a velmi jednoduché změny stravovacích zvyklostí, které vám dá skvělé výsledky:

 • Chcete-li aktivovat metabolismus, vyhnout se přeskakuje jídla. Na druhou stranu, doporučujeme jíst 6krát denně malé porce. Vždy je lepší jíst několik jídel několikrát denně než jíst mnohokrát během dne.
 • Zahajte snídani s infuzí s kajenským pepřem, zeleným čajem a medem. Jedná se o skvělý způsob, jak urychlit váš metabolismus, což vám také dává spoustu vitaminů.
 • Doporučujeme pít šťávu, která zrychluje metabolismus každé čtyři hodiny. Máte několik možností: šťáva z hrušek, ananas a brusinky, šťáva z granátů a máty peprné, šťáva z řepy a mrkve. Jsou velmi chutné!

2. Řekněme "ano" bílkovině!

Úbytek hmotnosti při konzumaci bílkovin je nejen možný, ale také doporučený. Vaše tělo potřebuje vyvážené množství bílkovin, aby získalo energii, posílilo imunitu a silné a pevné kosti a svaly. Konzumace bílkovin umožní spalování tuků, zejména na žaludek, ale je důležité mít na paměti:

Nenechte se přežít zvířecími bílkovinami.

 • Místo doporučujeme bylinných možnosti, jako je například špenát, zelí, čočka, zelené fazolky, quinoa, mandle, mořské řasy, spirulina, hummus ... Tyto produkty nabízejí příležitosti pro diverzifikaci stravy.Doporučujeme přidávat vejce na snídani. Vařená vejce jsou nejužitečnější. 3.
 • Superfoods, kteří se starají o zdraví a pomohou zhubnout

Někdy hubnutí dieta spolu s faktory, jako je stres zaměstnání nebo nedostatek spánku může způsobit nedostatek vitamínů a minerálů. Vyhněte se takovým rizikům. To je důvod, proč mnozí odborníci na výživu doporučují přidávat do stravy takzvané "super potraviny", bohaté na živiny, které se o vás postarají a nebudou ztuhovat.

Seznam „superfoods“: Oves

 • Brokolice Pumpkin Cranberry
 • Grapefruit jogurt Čočková
 • krůtí prsa špenát Rajčata
 • 4. Green Tea bitové aerobic

Není třeba, aby se velké úsilí, nebo trpět, jak zhubnout. Za účelem získání pevné svaly, jen trénovat každý den.

jednoduché cvičení, které chcete? Nastavení budíku na 40 minut dříve.

 • Benefit řádné snídani a pak vyrazit na běh nebo procházku. To trvá jen 20 minut. Když přijdete domů, vzít teplé sprchy
 • , dokončí úvodní studenou vodu na nohy. V poledne
 • 10 zvlněný a udělat několik jednoduchých cvičení s činkami po dobu 10 minut.V odpoledních hodinách nebo pozdě, nebo jít ven na procházku se někoho pokataytesya kole. Plavání
 • také doporučil. Pokud si těchto cvičení ve třech kolech, můžete ztratit nejen váhu, ale i posílení svalů. To by mělo být vědomé a tvrdě pracovat, svalovou hmotu. 5. Dodatečné
 • koktejl posilovat svaly Ingredience


250 ml vody

 • ovesné vločky 15 g pšeničných klíčků
 • málo skořice 1 banán
 • amygdala 3 3 kostky ledu
 • obsluze

Je to velmi jednoduché, chutné a efektivní. Doporučujeme tento koktejl pít 3 krát týdně po dobu půl hodiny před obědem.

Přináší pocit sytosti, a posílí svaly.ji připravit, jen se to příliš zralý banán, oloupeme je a nakrájíme na tři části. Místo oves do mixéru šálku vody, banánové plátky, mandle a lžíce pšeničných klíčků a získat dobře smíšená směs. Předtím, než budete pít, přidejte kostky ledu a posypeme trochu skořice na vrcholu. Je to vynikající. Tento chladný koktejl pomáhá urychlit metabolismus.

pokusu těchto jednoduchých tipů? Podívejte se, jak v krátkém čase můžete zhubnout a posílit svaly.


Jak udělat limonádu zeleného čaje na hubnutí hubnutí

Jak udělat limonádu zeleného čaje na hubnutí hubnutí

Nedávno vyšlo najevo, že nadváha nebo obezitou zvyšuje riziko vážné nemoci. To je důvod, proč stále více lidí hledá alternativní způsoby, jak odstranit přebytečný tuk z těla. ◊ Navzdory skutečnosti, že dobrá postava zůstává motivací zhubnout, většina lidí se dozvěděla, že důležitost ztráty extra libry ovlivňuje zdraví obecně.

(Ztráta váhy)

8 Tipů, jak utáhnout břicho

8 Tipů, jak utáhnout břicho

Hubnutí zdraví a vzhled jsou důležité pro většinu lidí navzdory tomu, co jejich pohlaví či věku. To zahrnuje nadváhou nebo jen pár kilo navíc, které jsou kolem pasu tak viditelné, a to zejména v oblasti břicha, který také nevypadá moc dobře s určitými typy oblečení. To je důvod, proč jsme vám osm tipů, jak zpřísnit vaše břicha.

(Ztráta váhy)