Jak zhubnout s celerem


Jak zhubnout s celerem

hubnutí Celer - velmi užitečný zeleniny, které kromě své léčivé vlastnosti, které jsou oceňovány v medicíně, je široce používán ve vaření, protože jeho nádherné chuť, vynikající chuť a spoustu užitečných věcí. Celer můžete přidat do všech pokrmů a vařit podle vašich představ. Kromě toho, celer pyšní vysokým obsahem vitamínů, minerálů, vlákniny, a celá řada úrovní kalorií. No, jste připraveni zjistit, jak vám může zeler pomoci zhubnout?

skvělé aroma a chuť, nízkokalorické (16 kalorií na 100 gramů), - tyto vlastnosti činí celer nepostradatelnou součástí a je vhodný pro výživu.V tomto článku se dozvíte, jak jíst celer získat maximální užitek z jejich použití. Proto si přečtěte a získejte další zajímavé a užitečné informace. Výhody

celer na hubnutí celeru je velmi snadno stravitelné, to je docela běžné rostlinné: se skládá z 95% vody, který nejen pomáhá udržovat dostatečnou úroveň hydratační těla, ale také čistí, odstranění toxinů a zadržování tekutin v těle.Podívejte se na všechny výhody:

 • Obsahuje esenciální oleje, jako je limonen, selen a asparagin, přičemž je celer známý pro jeho čištění a diuretické vlastnosti. Chcete-li plně využít těchto vlastností by měly být použity v hlavním stonku a semen celeru.
 • Má saturační efekt.
 • Celer vybaven antibakteriální vlastnosti, odstraňování infekcí a toxinů.
 • Zlepšuje funkci ledvin.
 • obsahuje minerály, jako je draslík a sodík, a vitaminy B1, B2, B6, které jsou velmi užitečné pro kůži, vlasy a péči o oči.
 • Reguluje cholesterol a zlepšuje krevní oběh.
 • Zrychluje trávení, eliminuje plyny.

Jak můžete zhubnout s celerem?

Celer umožňuje odstranit tukové zásoby díky diuretikum, čistící a nasychuvalniy funkcí. Pravidelně užíváním celeru po dobu dvou týdnů můžete ztratit až 8 kg.

Níže se budeme vysvětlovat, jak dosáhnout maximálních výsledků, ale musíte si uvědomit, že musíte jíst vyváženou stravu v kombinaci s celerem.

Morning - Strip celer, ananas a okurky

Pokud použijete tento pruh před snídaní, dostanete potřebné vitaminy a minerály pro udržení napájení z baterie až do dalšího jídla, a bude poskytovat sytosti účinek v žaludku. Kombinace ananasu a okurek je samozřejmě skvělý způsob, jak očistit tělo. Ingredience

 • dva nebo tři celer okurka Půl
 • Dva plátky ananasu jednu polévkovou lžíci ovesných otrub

přípravy začít tím, že čištění všechny produkty, pak nakrájíme okurky a celer na malé kousky a čisté ananasu. Přidejte ovesné otruby a dobře promíchejte do šťávy. Pokud je to nutné, můžete přidat jednu lžíci medu a jednu sklenici vody tak, aby šťáva nebyla příliš tlustá.

Oběd - celeru polévka pro hubnutí

Můžete jíst tuto jednoduchou polévku třikrát týdně. Pomáhá očistit, měknout a napomáhá spalování tukových ložisek. Tato polévka je mimořádně chutná. Složení

 • 6 stonky celer Jedna lžíce olivového oleje 1 cibule
 • malý pepř 1 lžička cornflowers
 • 1 litr prostředí 1 bobkový list Příprava

Na začátku pracího celer a rozsekat na malé kousky. Předehřejte pánvi a přidejte trochu olivového oleje, celeru a cibule. Pak přidejte vývar a bobkový list.

Když se polévka právě začne vařit, přidejte koriandr, aby se zjemnil. Po celou dobu pečlivě promíchejte polévku, aby se nevytvořily žádné hrudky.

Nakonec odstraňte bobkový list a přidejte trochu pepře. Vše promíchejte do mixéru, dokud nevytvoříte krémovou polévku. Jak můžete vidět, celer polévka je jednoduché na přípravu, a navíc je to velmi užitečné a je ideální pro obědy a večeře.

Před večeří - lišta s celerem a kiwi Jogurtové celeru

před večeří poskytuje pocit sytosti, který dává vynikající příležitost k jídlu mnohem méně za poslední jídlo.

Tento nápoj vám poskytne užitečné živiny a minerály, stejně jako vitamín C a vlákninu. Nápoj je ideální pro odstranění zadržování tekutin v těle a mnohem více, kromě toho je velmi chutné. Ingredience

 • Dvě velké kiwi Tři celer petržel
 • Dva pomeranče

 1. Příprava Oloupejte kiwi a nakrájíme na malé kousky.
 2. Zahněte petržel a nakrájejte celer na malé kousky.
 3. Vylijte šťávu z pomerančů.

Složte všechny ingredience na mixér a promíchejte na homogenní hustou konzistenci. Pokud potřebujete, můžete přidat sladidlo na vkus nebo trochu medu.

Tento koktejl vám poskytne všechny potřebné živiny a ideálně se hodí k pití 15 minut před večeří.


Jednoduché cvičení na zadní tuku hubnutí

Jednoduché cvičení na zadní tuku hubnutí

Ve válce se hromadění tuku v některých místech téměř vždy zaměřují na břicho, nohy, hýždě a ruce - na těch částech těla, obvykle to je nejvíce viditelný. Nicméně, záda, která je často ignorována lidmi, je také problémovým místem. Oblast tuku, která je bezprostředně pod popruhovým ramínkem, dává zádech těžkopádný vzhled a vytváří nepříjemné vyvýšeniny.

(Ztráta váhy)

7 Nejhorších složek pro saláty

7 Nejhorších složek pro saláty

ČAsto, složky, které se zdají být prospěšné pro naše saláty, nepomáhají dosáhnout cílů, zvláště pokud se snažíte zhubnout. Pokud je to váš cíl, ujistěte se, že se vyvarujete těchto 7 složek. Dokonce je můžete nahradit jinými, zdravými možnostmi . 1. Bacon Bacon může být nejhorší noční můra pro zdravý salát.

(Ztráta váhy)