Jak zhubnout s celerem


Jak zhubnout s celerem

hubnutí Celer - velmi užitečný zeleniny, které kromě své léčivé vlastnosti, které jsou oceňovány v medicíně, je široce používán ve vaření, protože jeho nádherné chuť, vynikající chuť a spoustu užitečných věcí. Celer můžete přidat do všech pokrmů a vařit podle vašich představ. Kromě toho, celer pyšní vysokým obsahem vitamínů, minerálů, vlákniny, a celá řada úrovní kalorií. No, jste připraveni zjistit, jak vám může zeler pomoci zhubnout?

skvělé aroma a chuť, nízkokalorické (16 kalorií na 100 gramů), - tyto vlastnosti činí celer nepostradatelnou součástí a je vhodný pro výživu.V tomto článku se dozvíte, jak jíst celer získat maximální užitek z jejich použití. Proto si přečtěte a získejte další zajímavé a užitečné informace. Výhody

celer na hubnutí celeru je velmi snadno stravitelné, to je docela běžné rostlinné: se skládá z 95% vody, který nejen pomáhá udržovat dostatečnou úroveň hydratační těla, ale také čistí, odstranění toxinů a zadržování tekutin v těle.Podívejte se na všechny výhody:

 • Obsahuje esenciální oleje, jako je limonen, selen a asparagin, přičemž je celer známý pro jeho čištění a diuretické vlastnosti. Chcete-li plně využít těchto vlastností by měly být použity v hlavním stonku a semen celeru.
 • Má saturační efekt.
 • Celer vybaven antibakteriální vlastnosti, odstraňování infekcí a toxinů.
 • Zlepšuje funkci ledvin.
 • obsahuje minerály, jako je draslík a sodík, a vitaminy B1, B2, B6, které jsou velmi užitečné pro kůži, vlasy a péči o oči.
 • Reguluje cholesterol a zlepšuje krevní oběh.
 • Zrychluje trávení, eliminuje plyny.

Jak můžete zhubnout s celerem?

Celer umožňuje odstranit tukové zásoby díky diuretikum, čistící a nasychuvalniy funkcí. Pravidelně užíváním celeru po dobu dvou týdnů můžete ztratit až 8 kg.

Níže se budeme vysvětlovat, jak dosáhnout maximálních výsledků, ale musíte si uvědomit, že musíte jíst vyváženou stravu v kombinaci s celerem.

Morning - Strip celer, ananas a okurky

Pokud použijete tento pruh před snídaní, dostanete potřebné vitaminy a minerály pro udržení napájení z baterie až do dalšího jídla, a bude poskytovat sytosti účinek v žaludku. Kombinace ananasu a okurek je samozřejmě skvělý způsob, jak očistit tělo. Ingredience

 • dva nebo tři celer okurka Půl
 • Dva plátky ananasu jednu polévkovou lžíci ovesných otrub

přípravy začít tím, že čištění všechny produkty, pak nakrájíme okurky a celer na malé kousky a čisté ananasu. Přidejte ovesné otruby a dobře promíchejte do šťávy. Pokud je to nutné, můžete přidat jednu lžíci medu a jednu sklenici vody tak, aby šťáva nebyla příliš tlustá.

Oběd - celeru polévka pro hubnutí

Můžete jíst tuto jednoduchou polévku třikrát týdně. Pomáhá očistit, měknout a napomáhá spalování tukových ložisek. Tato polévka je mimořádně chutná. Složení

 • 6 stonky celer Jedna lžíce olivového oleje 1 cibule
 • malý pepř 1 lžička cornflowers
 • 1 litr prostředí 1 bobkový list Příprava

Na začátku pracího celer a rozsekat na malé kousky. Předehřejte pánvi a přidejte trochu olivového oleje, celeru a cibule. Pak přidejte vývar a bobkový list.

Když se polévka právě začne vařit, přidejte koriandr, aby se zjemnil. Po celou dobu pečlivě promíchejte polévku, aby se nevytvořily žádné hrudky.

Nakonec odstraňte bobkový list a přidejte trochu pepře. Vše promíchejte do mixéru, dokud nevytvoříte krémovou polévku. Jak můžete vidět, celer polévka je jednoduché na přípravu, a navíc je to velmi užitečné a je ideální pro obědy a večeře.

Před večeří - lišta s celerem a kiwi Jogurtové celeru

před večeří poskytuje pocit sytosti, který dává vynikající příležitost k jídlu mnohem méně za poslední jídlo.

Tento nápoj vám poskytne užitečné živiny a minerály, stejně jako vitamín C a vlákninu. Nápoj je ideální pro odstranění zadržování tekutin v těle a mnohem více, kromě toho je velmi chutné. Ingredience

 • Dvě velké kiwi Tři celer petržel
 • Dva pomeranče

 1. Příprava Oloupejte kiwi a nakrájíme na malé kousky.
 2. Zahněte petržel a nakrájejte celer na malé kousky.
 3. Vylijte šťávu z pomerančů.

Složte všechny ingredience na mixér a promíchejte na homogenní hustou konzistenci. Pokud potřebujete, můžete přidat sladidlo na vkus nebo trochu medu.

Tento koktejl vám poskytne všechny potřebné živiny a ideálně se hodí k pití 15 minut před večeří.


Několik tipů, jak udělat člověka tenký.

Několik tipů, jak udělat člověka tenký.

Každá žena, pravděpodobně samá příroda, má touhu vypadat atraktivně. V tomto článku najdete pět užitečných tipů, aby obličeje hudishym snížením zadržování tekutin a otoky, stejně jako zpevňující krémy a pleťové cvičení. Jak se zbavíme tuku, který se hromadí na našich tvářích nebo bradě? Mnohokrát jsme se snažili držet dietu a úspěšně ztratili váhu, ale naše tvář zůstala stále kulatá a plná a samozřejmě nám náš obraz v zrcadle neměl.

(Ztráta váhy)

Mošty pro rychlé a zdravé hubnutí

Mošty pro rychlé a zdravé hubnutí

Rather, vy, stejně jako všichni ostatní, chtějí dobrá vzhled během dovolenou a a to rozhodlo vypsat kde málo Zai Uzavřené kilogramů. K tomu ale není absolutně nutné trpět nebo provést nějakou operaci nebo něco jiného, ​​které by mohlo představovat závažné zdravotní riziko. Existují ovocné nápoje, které vám umožní rychle a bezpečně zhubnout.

(Ztráta váhy)