Jak zhubnout pomocí hubnutí papája


Jak zhubnout pomocí hubnutí papája

tradičně věří, že papež - velmi užitečné ovoce. Má sladkou, příjemnou chuť a krásnou barvu. Hluboko pokuty buničina obsahuje složku známou jako papain, tělo je schopen poskytnout obrovské terapeutické výhody. A to není všechno - můžete dokonce ztrácet váhu s papáji . Chcete vědět, jak to udělat?Papaya - je světově proslulé tropické ovoce. Proto je snadné ji najít, aby to bylo prospěšné.

To je vynikající diuretikum a antioxidant hodně vlákniny a velmi málo kalorií. Poskytuje také dobré vitamíny A, C a B, vápník, železo a fosfor. Navíc papája také pomáhá při hubnutí a boji proti celulitidě. Tak čtěte dál, jak jsme se vysvětlit, v tomto článku, jak zhubnout s papežem.

Hubnutí Výhody Papaya

někdy obtížné rozhodnout, které dodržovat dietu zhubnout.

Je důležité vybrat ty, které vám pomohou nejen zhubnout, ale také být zdravé. Máte-li jakékoli dotazy, vždy se můžete poradit s lékařem nebo dietetikem. Dieta s figurínou je velmi přísná. To znamená, že do dvou dnů budete jíst jen to, co dovoluje tuto dietu, vrátit se k normální stravě třetí den.

Papája současně čistí tělo a spaluje tuky. třeba poznamenat, že vzhledem k jeho léčivé vlastnosti Pope také ideální pro lidi, kteří trpí zažívacími potížemi, jako je průjem, zácpa, plyn, zánět žaludku ... a na kožní problémy, jako je akné.

Samozřejmě, že to nádherné ovoce, a, podle výzkumu Centra pro kontrolu nemocí, papain umožňuje tělu, aby prospěch z těchto vlastností.

Jak zhubnout s papáji

Musíte se držet této stravy dva dny v týdnu. V ideálním případě - do dvou až tří měsíců.

Ztratíte nejen hmotnost, ale také předat detoxikaci organismu a poturbuyetesya trávicího systému. Stojí to za to vyzkoušet tuto metodu do 48 hodin. Postupujte podle níže uvedených doporučení. Vždy se podívejte na čerstvý ponor, který ještě nepřekročil.Snídaně

Zahajte dietu se snídaní. V ideálním případě bychom měli vypít sklenici ovesných vloček nebo sójové vody na dva dny s tím, dvě čajové lžičky pšeničné klíčky nebo jiné obilí.

Dostane vám dostatek vlákniny. Pak jíst papájový salát. Vyberte středně velký roztok, vyčistěte ho a nakrájejte na čtvercové části. To je zdravý a výživný způsob, jak začít den. Oběd

Připravte celozrnný salát na oběd.

  • Můžete ji vařit celé rýže, přidáme nakrájená rajčata, několik listů špenátu, olivy, stroužek česneku a šťávu z půlky citronu. Po celozrnné rýži vypijte papáji. Na druhý den
  • připravit dietní večeři pečené lilek a špenát salát s trochou olivového oleje a pár řepy. Pak pijte šťávu z papáje.

pamlsky pro občerstvení, aby šťáva z papáji polovinou a dvěma plátky ananasu. Pečlivě očistěte ovoce a promícháme dohromady, abyste získali homogenní směs.

Večeře

Na večeři připravte šálek zeleninového vývaru.

  • Můžete použít cibuli, celer a citronovou šťávu. Pro dezert, samozřejmě, jíst nakrájené nakrájené pokrmy. Druhý den
  • připravte nějaké artičoky. Uvaříme je a ochucujeme se solí a octem. Můžete přidat kus celozrnného toastu s trochou olivového oleje. Dokončete večeři s kousky dezertu. výhody papája semen hubnutí

Možná vás to překvapí, ale semena papáji obdařené neuvěřitelnými zdravotních výhod:

Pečuje ledvin pokud trpíte selháním ledvin.

  • Eliminuje toxiny a možné intestinální parazity.
  • Chrání játra, zvláště jestliže trpíte jaterní cirhózou.
  • péče o zažívací ústrojí: papája semena mají antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti.
  • Navíc, semena papája mohou zabránit vstřebávání tuku v těle nebo nadměrné ukládání tuku.

To znamená, že působí jako regulátor. A jak můžete mít z toho užitek? Jak používat semena papáje? Je to jednoduché. K dispozici je mnoho možností. Někteří lidé ji dávají přednost tomu, aby ho smíchali, zatímco jiní dávají přednost tomu, aby se užíval jako pilulky. V ideálním případě jíst na snídani 8-10 semen. Jsou snadněji odstranitelné, když se ovoce naseká na kostky. Ještě lepší je kombinovat je se sklenicí grapefruitového džusu. Takže pamatujte

:

dodržovat dietu s tátou na dva dny v týdnu, dvou až tří měsíců. Jíst papája semen na snídani po dobu 15 po sobě jdoucích dnů, pak pauzu po dobu 15 dnů, nebo tolik, kolik chcete.


Očistěte játra zhubnout Hubnutí

Očistěte játra zhubnout Hubnutí

Dobrý očistě játra zahrnuje používání některých přídatných látek s cílem zlepšit práci tohoto orgánu. Existují různé "recepty" pro jeho čištění. Všichni zahrnují oleje, sůl, džusy a přírodní doplňky. Když játra čistá, cítíte zdraví těla, protože jeho hlavní funkci - pomáhá tělu zbavit se všech „zbytečné“.

(Ztráta váhy)

Jak snížit velikost oděvu: 5 jednoduchých změn ve stravě

Jak snížit velikost oděvu: 5 jednoduchých změn ve stravě

Můžete skutečně snížit velikost oblečení tím, že jednoduše provedete 5 změn ve stravě? To je vlastně tak. Někdy trivia může mít nejvíce úžasné výhody pro vaše zdraví. Jedním z nejobtížnějších problémů spojených se ztrátou hmotnosti je zabránit strašnému odrazu po dosažení ideální hmotnosti. K tomu se nestalo, musíte vědět o tomto klíčovém aspektu: stravy by měly být dočasné, ale musíte jíst správně každý den.

(Ztráta váhy)