Pokud jste udělali vše pro to, aby práce, můžete jít bez lítosti


Pokud jste udělali vše pro to, aby práce, můžete jít bez lítosti

Pokud dělají vše pro to vztah, a vše, co dostanete na oplátku - toto neštěstí, pokárání a plné slz v noci, můžete opustit bez lítosti

Můžete jít důstojně s vysokou vyvýšenou hlavou: čas léčit vaše zlomené srdce.

Při spuštění romantický vztah, budete téměř vždy přesvědčeni, že se jedná o osobu, nebo doufat, že za něj. A v této věci, protože váš mozek nemá rád nejistotu.

žít s myšlenkou, že něco visí na vlásku, znamená investovat čas, energii a své srdce do toho, co by mohlo jen selhat.

Při spuštění vztah s někým, musíte věřit, že budete oba investovat do nich stejně, a to stojí za to.

Pokud jde o lásku, lidé se nejvíc ze všeho chtějí cítit v bezpečí a mají pocit, že toto spojení bude pokračovat.

To vám umožní rozvíjet se jako jednotlivci a budovat budoucnost společně, oba budou fungovat za stejným účelem.

Bohužel se to nestane. Páry, jako kosti, prasknou a zlomí.

Láska se někdy změní na zbraň, schopná ublížit. Je schopen zničit vaši sebeúctu a integritu.

Pojďme si o tom promluvit. Zvažte komplexní rozloučení, když ukončení vztahů znamená také hojení srdce, abyste mohli přejít k životu.

Klíče ke zdravým vztahům

Proč probíhají vztahy? Co vás odstraní? Je to divné, a jak jsme již uvedli, láska nikdy nestačí.

Vztahy se skládají z mnoha malých elementů a mnoha různých složek, které dokážou vaši lásku sladkou nebo hořkou. Začátkem osmdesátých let byl formulován model, který je stále součástí oblasti relační psychologie. Jedná se o investiční model.

V souladu s tímto modelem, vztah vydrží, pokud tyto tři aspekty setkají:

Pár vybudovat stabilní přílohu, pokud by byla provedena každé z hlavních komponent: intimity, porozumění, dobrá komunikace, respekt, zábavy, bezpečnosti, sexualita ...

  • Oba partneři pocit sytosti ve vztazích.
  • Nikdo se cítí frustrovaný nebo omezený partnerem. Jinými slovy, pár má respekt a vzájemné emocionální obohacení. Navíc stojí za zmínku, že neexistuje žádná demonstrace, ale je rovnostářská
  • rovnováhu, ve které jsou efektivně investovány čas, emoce a zdroje. Pokud je spojení zlomené ... Boj!

Pravděpodobně víte z knih o svépomocě nebo osobním rozvoji návrh jednoduše "roztrhnout omítky", když něco ve vztahu nefunguje.

Neměl bys jít tak extrémně. Ve skutečnosti pravděpodobně víte, že když milujete někoho, není snadné se ho zbavit. To je relevantní i tehdy, když víte, že věci jsou špatné.

Pokud je dvojice rozdílná, může do toho zahrnout několik faktorů.

Mluvíme nejen o zradě, urážkách, zneužívání nebo zanedbávání. Mluvíme o vztazích, které údajně zavřou bez důvodu. Pokud máte stále lásku, měli byste se o vztahy starat jako o neocenitelný poklad.

Pokud se snažíte udržet je na hladině a pokud děláte to nejlepší pro stavbu mostů, budete se cítit mnohem lépe, i když vaše úsilí selže.

  • Může se to zdát sporné, ale je horší, když máte pocit, že jste dovolili lásku jít a myslet si, jestli byste mohli udělat víc, než byste ji zachránili.
  • Úplné pochopení, že jste dosáhli svého limitu, vám umožní splnit zármutek s pohodlí a přijetím.
  • Omezení, která nelze nikdy překročit

Upozornění: v lásce je limit.

Ne každý by měl obětovat v osobní bitvě zachránit vztah. Ne všechny prostředky jsou účinným prostředkem k jejich zachování.

Pokud jde o přispění ke zachování vztahů, není nutné být jediným, kdo dává vše.Neztrácejte svou důstojnost, sebeúctu nebo svou vlastní identitu.

Bitva nemá smysl, když se ukázalo, že láska odešla.

Na druhou stranu musíme skutečně přemýšlet o tom, zda stojí za to dát někomu, kdo dal příliš mnohokrát, další šanci. Vztahy si zaslouží veškeré úsilí, dokud není jasné, že si to zaslouží druhá osoba.

Kromě toho je jen užitečné, pokud existuje úcta a láska.


5 Důvodů, proč nechcete mít radost ze sexu a vztahy Sex

5 Důvodů, proč nechcete mít radost ze sexu a vztahy Sex

Předpokládejme následující situaci: Právě jsi pomilovali, leží vedle postele se svým partnerem šťastné a unavenou tvář. Všechno šlo podle plánu - oba jste vynaložili veškeré úsilí, abyste si navzájem poskytli nadpozemskou radost. Nicméně, až se partner radostně usmívá z nově zkušeného orgasmu , cítíte trochu zklamání.

(Sex a vztahy)

Jak jí pomáhat dosáhnout orgasmu

Jak jí pomáhat dosáhnout orgasmu

Víte, co řecké slovo kleitoris znamená? To znamená: malou horu. Co je nám známo jako klitoris je ve skutečnosti odvozeno ze slova kleitoris . Jinými slovy, je to tělo, které může ženě přinést velkou radost a pomáhat jí dosáhnout orgasmu. Clitoris se skládá ze stovek nervových zakončení a cév, které nejsou příbuzné močové soustavě.

(Sex a vztahy)