Pokud neplač, bude to vaše tělo


Pokud neplač, bude to vaše tělo

Sex a vztahy Máte-li plakat, tělo bude plakat pro vás. Pokud se přinutit, aby sám sebe veškerou celý vnitřní boj, a ne, aby se uvolnila, budete nakonec exploduje.

Člověk se nemůže naplnit pocity a hromadit emoce, aniž by je vyjádřil.

strach, jak budou druzí reagovat na to, co říkají, chtějí-li tě opustit, dělá vám udržet vše uvnitř, že dříve či později vypukne.

Pokud neplač, že bude trpět

Pokud neplač, cítíte více smutek, frustrace, deprese a úzkosti.

Máte všechny možnosti, jak to zastavit. Udržování všech je cesta, která by neměla být zvolena.

Zde je příklad. Řekněme, že váš partner vždycky položí nohy na stůl. Nikdy jste o něm neřekl, protože chtěli nejprve uvěřit, že vás to netrápí.

Honey měsíční fáze nám často klesá. Co se stane, když tato fáze skončí? Nastane realita, a to, o čem se už nechtělo starat, vás teď opravdu obtěžuje.

Pravděpodobně začnete obviňovat svého partnera. Můžete najednou vyhořet: „Víte, nemám rád“, nebo zobrazit všechny druhy, které vám to nelíbí.

Ale to se nemění. Znovu a znovu se zvednete. Budete pokračovat v házení těchto nespokojených názorů, dokud jeden den nevybuchne bez důvodu.

Velkou chybou je, že se předstírat, že nevadí vám, když ve skutečnosti tomu tak není, a nic nehlásí tentokrát. Možná si myslíte, že se to nestane znovu.

Děláte však jednu z nejhorších chyb: jděte do světa očekávání.

Vaše tělo vám řekne, když je něco v nepořádku

Při ukládání své pocity stanou váš způsob života, vaše tělo začne vysílat ty varovné signály.

opakované bolesti hlavy, úzkost, průjem, ekzémy nebo jakékoliv z mnoha problémů, by mohlo být křik pomoci přicházející zevnitř, což signalizuje, že něco není v pořádku.

Nemělo by to být ignorováno.

Možná nevíte, co se děje, protože to souvisí s minulými zkušenostmi, které si ani nezapomenete dost dobře.

Ale pokud to omezuje svůj život, pokud to způsobuje úzkost, nebo pokud často špatně a vy necítí šťastný, poslouchat své tělo.

Je to moudré. Použijte jej k zjištění problému. Vaše tělo reaguje bez jakéhokoliv důvodu.

Tvé tělo a mysl jsou spojeny. Pokud ignorujete problém, nevyřešíte to a vaše tělo to ukáže. Všechno je složité. Pokud nechcete ponořit se do jejich vlastní vnitřní povahu, nejsou v rozporu, který vám má takovou škodu, podráždění žaludku může proměnit ekzém, ekzém problémy s krevní oběh a prokrvení v dermatitidy.

Pokud ignoroval upozornění na tělo, se bude snažit, aby vám ukázal, že něco není v pořádku, dokud se nakonec skončí, při které je tak nešťastná.

víra a zkušenost trauma

Vaše vznikají často problémy s přesvědčení, traumata a zážitky, si nevyberete rozumět nebo zkušenosti.

Nicméně, všichni oni mohou ve skutečnosti být příležitost zavřít oči, učit se a pustit se.

Tento strach z toho, že říká "ne", může vyplynout z přesvědčení nebo traumatické zkušenosti získané v dětství.

Tato obří strach říct, že máte pocit, může být spojena s negativními zkušenostmi, které způsobily nízké sebevědomí a nedostatek důvěry v sebe sama.

Nepodlehněte mu. Neexistují důvody k tomu, aby se odevzdala a přijala.

Každá trauma a zkušenost je šancí stát se člověkem, který opravdu chcete být.

Takže si pamatujte toto: pokud nevykřiknete, vaše tělo to udělá za vás. Začněte plakat, když to potřebujete. Osvoboďte své tělo od fyzických projevů bolesti.

Jste připraveni vybrat harmonii, ne utrpení?


Neberte vše do svého srdce a neporušujte

Neberte vše do svého srdce a neporušujte

Někteří lidé žijí v životě a urazí na všechno. Místo toho, aby si mohli žít své životy v harmonii a úctě k druhým, téměř vždy rozhodují o "vybudování zdi". Je svět vždy proti nim? Ne Ve skutečnosti, v jemném, ale složitém světě emocí a postav, jsou někteří lidé, kteří jsou zvyklí na urážku. Namísto zacházení s těmito lidmi jako s problémy, kterým je třeba se vyhnout, musíme pochopit, co se děje uvnitř nich.

(Sex a vztahy)

Obklopte se zajímavými lidmi

Obklopte se zajímavými lidmi

Emoce jiných lidí jsou nakažlivá. Ať se vám to líbí, nebo ne, lidé, které obklopíte, vás ovlivní. Není pochyb o tom, potkáte spoustu zajímavých lidí, ale existují i ​​lidé, kteří mají zájem stát se součástí vašeho života (pokud se tak již nestalo). Často je prostě nemožné rozlišit mezi "zajímavými" a "zainteresovanými" lidmi.

(Sex a vztahy)