Jak vyrobit své vlastní deodorant


Jak vyrobit své vlastní deodorant

recepty nemít špatný tělesný zápach, hlavní věc - jíst a pít dostatečné množství vody.I když, i když vaše tělo, zejména podpaží, bez zápachu, použití deodorant stane zvykem a nemůžete obejít bez něj, protože jejich vůni, která dodává sebedůvěru.

Pokud patříte k lidem, kteří nemohou žít den bez deodorantu, je třeba dodržovat následující doporučení, jak vytvořit svůj vlastní deodorant. Protože těchto přirozených deodorantech, můžete si být jisti, že se nedošlo k poškození kůže a obsahují tolik chemických látek, jako deodoranty se prodávají v obchodech.

Deodorant 1

Tento recept nevyžaduje mnoho ingrediencí.Když uděláte deodorant, bude mít velmi silnou strukturu. Před použitím je třeba třást trochu, protožejako jsou deodoranty mají často hrudky.

Má mírnou a příjemnou vůni. Může být použit jak pro ženy, tak pro muže. Tento deodorant by měl být aplikován dvakrát denně, takže jeho působení trvá celý den.

 • Ingredience 6 lžic kokosového oleje
 • čtvrtina šálku jedlé sody čtvrt šálku kukuřičného škrobu Příprava

Za prvé, při přípravě deodorantů doma, budete potřebovat dobrý mix jedlou sodu s kukuřičným škrobem. Přidejte kokosový olej a dobře promíchejte na hladkou, silnou konzistenci. Pak směs umístěte do čisté, suché misky. Uchovává se až 3 měsíce.

deodorant 2 Tento recept obsahuje přísady silnější, protože to bude jedna žádost dost během dne. Jednou z největších výhod tohoto deodorant - žezvlhčuje pokožku, je důležité zejména pro ty, kteří často dělá depilace voskem. Složení

 • tři lžíce kokosového oleje
 • tři lžíce jedlé sody
 • dvě polévkové lžíce bambucké máslo
 • dvě polévkové lžíce kukuřičný škrob

esenciální olej Příprava

První krok je roztavit kokosový olej a bambucké máslo nebo olej. Když se úplně roztaví, odměňte směs z tepla a přidejte sódu a kukuřičný škrob. Dobře promíchejte a přidejte éterické oleje. Vložte do misky a zakryjte. Není zapotřebí ukládat chladničku.

deodorant Room 3 Tento poslední nástroj poskytuje vynikající výsledky, neboť pouze jedna žádost je dostatečná pro ochranu po celý den, a to i sportu nebo v horkém podnebí.Jeho struktura může měnit v závislosti na klimatu,jako by příliš horká, může se stát více lepkavé. Je-li velmi chladno, může se ztuhnout. Tyto nežádoucí účinky však nemají vliv na účinnost nápravy. Ingredience

 • ropným
 • půl šálku kokosového Jeden a půl lžíce včelího vosku
 • čtvrt šálku jedlé sody tři čtvrtiny šálku kukuřičného škrobu
 • dvě polévkové lžíce
 • jíl Dvacet pět kapek tea tree silice
 • pět kapek lemongrass silice

Metoda Nejprve musíte roztavit kokosový olej a včelí vosk. Odstraňte z ohně a přidejte zbytek přísad, s výjimkou esenciálních olejů.

Dobře promíchejte, až se úplně ochladí. Přidejte éterické oleje a dobře promíchejte. Nechte tuhnout při pokojové teplotě nebo v chladničce, jak chcete.


Výživný banánový chléb bez mouky a mletého ovoce

Výživný banánový chléb bez mouky a mletého ovoce

Tento banánový chléb se dá snadno udělat doma pro celou rodinu, protože tento recept je velmi jednoduchý a užitečný. Kromě toho, že poskytuje hodně energie, tento banánový chléb nevyžaduje mouku a mléčné výrobky, což usnadňuje jeho trávení a činí je vhodným pro všechny. Proč je lepší mouku vyhnout? Odborníci na výživu nedoporučují zneužívání mouky.

(Recepty)

Připravte zeleninu správně

Připravte zeleninu správně

Víte, že schopnost vařit zeleninu správně je stejně důležitá pro zdraví jako samotná konzumace zeleniny ? V závislosti na nádobí, způsob jedlé oleje a koření, nebo dostanete chutný pokrm, který obsahuje živiny nebo aromatický jídlo, obohacené o vitamíny a mineralamy.U tento článek lze snadno naučit a používat maximální živiny.

(Recepty)