Jak vyrobit své vlastní deodorant


Jak vyrobit své vlastní deodorant

recepty nemít špatný tělesný zápach, hlavní věc - jíst a pít dostatečné množství vody.I když, i když vaše tělo, zejména podpaží, bez zápachu, použití deodorant stane zvykem a nemůžete obejít bez něj, protože jejich vůni, která dodává sebedůvěru.

Pokud patříte k lidem, kteří nemohou žít den bez deodorantu, je třeba dodržovat následující doporučení, jak vytvořit svůj vlastní deodorant. Protože těchto přirozených deodorantech, můžete si být jisti, že se nedošlo k poškození kůže a obsahují tolik chemických látek, jako deodoranty se prodávají v obchodech.

Deodorant 1

Tento recept nevyžaduje mnoho ingrediencí.Když uděláte deodorant, bude mít velmi silnou strukturu. Před použitím je třeba třást trochu, protožejako jsou deodoranty mají často hrudky.

Má mírnou a příjemnou vůni. Může být použit jak pro ženy, tak pro muže. Tento deodorant by měl být aplikován dvakrát denně, takže jeho působení trvá celý den.

 • Ingredience 6 lžic kokosového oleje
 • čtvrtina šálku jedlé sody čtvrt šálku kukuřičného škrobu Příprava

Za prvé, při přípravě deodorantů doma, budete potřebovat dobrý mix jedlou sodu s kukuřičným škrobem. Přidejte kokosový olej a dobře promíchejte na hladkou, silnou konzistenci. Pak směs umístěte do čisté, suché misky. Uchovává se až 3 měsíce.

deodorant 2 Tento recept obsahuje přísady silnější, protože to bude jedna žádost dost během dne. Jednou z největších výhod tohoto deodorant - žezvlhčuje pokožku, je důležité zejména pro ty, kteří často dělá depilace voskem. Složení

 • tři lžíce kokosového oleje
 • tři lžíce jedlé sody
 • dvě polévkové lžíce bambucké máslo
 • dvě polévkové lžíce kukuřičný škrob

esenciální olej Příprava

První krok je roztavit kokosový olej a bambucké máslo nebo olej. Když se úplně roztaví, odměňte směs z tepla a přidejte sódu a kukuřičný škrob. Dobře promíchejte a přidejte éterické oleje. Vložte do misky a zakryjte. Není zapotřebí ukládat chladničku.

deodorant Room 3 Tento poslední nástroj poskytuje vynikající výsledky, neboť pouze jedna žádost je dostatečná pro ochranu po celý den, a to i sportu nebo v horkém podnebí.Jeho struktura může měnit v závislosti na klimatu,jako by příliš horká, může se stát více lepkavé. Je-li velmi chladno, může se ztuhnout. Tyto nežádoucí účinky však nemají vliv na účinnost nápravy. Ingredience

 • ropným
 • půl šálku kokosového Jeden a půl lžíce včelího vosku
 • čtvrt šálku jedlé sody tři čtvrtiny šálku kukuřičného škrobu
 • dvě polévkové lžíce
 • jíl Dvacet pět kapek tea tree silice
 • pět kapek lemongrass silice

Metoda Nejprve musíte roztavit kokosový olej a včelí vosk. Odstraňte z ohně a přidejte zbytek přísad, s výjimkou esenciálních olejů.

Dobře promíchejte, až se úplně ochladí. Přidejte éterické oleje a dobře promíchejte. Nechte tuhnout při pokojové teplotě nebo v chladničce, jak chcete.


Delicious léčivé nápoje s ananasem kůra

Delicious léčivé nápoje s ananasem kůra

Recepty Znáte s ananasem kůry můžete udělat chutné nápoje , které obsahují všechny léčivé vlastnosti ananasu, a to toto: boj proti škůdcům, zadržování tekutin, úlevu od zácpy a zánět? Takže vás ani nenapadne házet ananas. Nyní v tomto článku se budeme vysvětlovat všechny své léčivé vlastnosti a krok za krokem recepty ukazují dvě jednoduché nápoje s ananasovou kůru: odnin nápoj - Pineapple kůra je vařená a další - kvašený nápoj, je bohaté na probiotika.

(Recepty)

ČIstící pás proti břišní tuk a břišní

ČIstící pás proti břišní tuk a břišní

Dobré recepty tlustého střeva - je jedním z tajemství, jak se zbavit břišní tuk a učinit z něj štíhlejší. Toto tělo je zodpovědné za eliminaci toxinů, reguluje množství elektrolytů a asimiluje mnoho živin potřebných pro správné fungování těla. Tlustého střeva je jedním z vylučovacích orgánů a někdy existují problémy s jeho čištěním způsobené přetíženými toxiny.

(Recepty)